Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Mr.G

Wymowna emotka...
Nikt też nie powiedział, że przeżył - nie wyciągaj pochopnych wniosków.

Leon Kennedy

CytatMichael Papajohn na pytanie o kolejną część powiedział:
Nie mogę o tym mówić,ale kto powiedział,że zginąłem w pierwszej części?

Ja to już tylko czekam na informację, że Wujaszek Ben to jednak żyje i już szykuje swój wspaniały i triumfalny powrót ;D ::)

Pawcio

Taaaak. I on będzie głównym villainem w filmie. "Peter, musisz ponieść karę za to, że byłeś takim idiotą, że zginąłem. To znaczy, nie zginąłem. Whatever."

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

El Cornetto

Mihcim - nie mów mi, że jesteś tak naiwny, że przyjmujesz taki żarcik ze śmiertelną powagą? ::)

Altair

CytatNikt też nie powiedział, że przeżył - nie wyciągaj pochopnych wniosków.
nie,nie wyciągam.Jedynie złośliwie chwytam za słówka :P

BTW. http://hatak.pl/news/4571/Spidermankontrawampir

Leon Kennedy

No i to jest całkiem fajny pomysł ;). Morbius to postać z potencjałem, a Lizard powinien już dawno temu zadebiutowac na dużym ekranie ;D. Ciekawe ile z tych informacji zostanie potwierdzonych :P.

Altair

No właśnie-ile?Niby Raimi go chce,ale to akurat od niego nie zależy (patrz sytuacja z Venomem,gdzie rzekomo od górnie narzucono mu jego udział w skrypcie "trójki").

Kadaver

Faktycznie,Lizard powinien się wreszcie pojawić.

Leon Kennedy

Dylan Baker potwierdzil, ze pojawi sie w kolejnej odslonie przygod Pajaczka... Czy zatem szanse na transformacje doktorka wzrosly??

Voorhees

Oby nie. Wołałbym zobaczyć jakiegoś innego przeciwnika. Jest ich tylu... ja bym proponował Electro lub Kravena. Byleby nie Lizard, a jak już to oby nie na Florydzie.

Leon Kennedy

Electro odpada. Nigdy nie przepadalem za ta postacia. Zreszta chcialbym, aby teraz Pajaczek zmierzyl sie z kims bardziej zwierzecym, a do tego idealnie pasuje Kraven, ale równiez i Lizard, ktory albo zadebiutuje teraz albo juz nie za naszego zycia ;)

Gieferg

Jak dla mnie powinni się pojawić zarówno Kraven jak i Lizard. Ich wątki można zgrabni połączyć.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

Bruce Campbell zagra w czwartej części,ale nie wiadomo,kogo.

Twist!

Czy mi się wydaje, czy on grał już w trzeciej części?

kelen