Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Kujaw

Objętościowo są podobne do tych wydanych w tym roku. Na bank rzucą 9 dyszek.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Xeron

Kurcze a nie mogliby wydać w miękkiej okładce i spuścić te parę groszy? Są na to jakieś szanse?

Szkoda, na początku myślałem, że warto byłoby kupić historię o Sowach w całości, ale niestety prawie 200 złoty za całą fabułę Court of Owls to trochę jednak za dużo.

A Wy planujecie zakup?

kelen

Gdy rozmawiałem z Panem Kołodziejczakiem, to wspominał, że to będą raczej trejdy, żeby też i ceny nie były wysokie. Myślę, że cenowo będzie od 59 do max 79 zł.

nighty

ja mam wprawdzie oryginalne wydania, ale przynajmniej sowy kupię i po polsku, po pierwsze jestem ciekawa tłumaczenia, a po drugie trzeba wspierać nasz polski komiksowy rynek, dla snydera mogę się poświęcić :D (a raczej mój portfel może XD)

Rado

Jak dla mnie szkoda kasy jeśli już masz oryginał. Ciekawość tłumaczenia to, moim zdaniem, kiepski powód do wydania dziewięciu dych, a jak chcesz wspierać polski rynek to kup po prostu inny dobry komiks. Samo tłumaczenie będzie prawdopodobnie średnie. No, ale ja Ci nie będę mówił na co masz swoje pieniądze wydawać.

PS. Może na nową klawiaturę? Zdaje się, że masz zepsuty przycisk shift  :P

nighty

Cytat: Rado w 04 Grudzień  2012, 23:18:29
PS. Może na nową klawiaturę? Zdaje się, że masz zepsuty przycisk shift  :P

Przycisk Shift W Klawiaturze Mojego Vaio Ma Się Całkiem Dobrze, Dziękuję Za Troskę :D

no i z tego, co czytałam to mają być wydania softcoverowe, a co za tym idzie ich cena będzie niższa ;) to nie zmienia faktu, że mogę sobie pozwolić na wydanie takiej kwoty z czystej ciekawości tłumaczenia, pewnie gdyby na polskim rynku były inne pozycje, które mnie interesują to wolałabym ją przeznaczyć na coś, czego jeszcze nie mam, a że niestety nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie zostało u nas wydane cokolwiek innego, co chciałabym mieć na półce to przynajmniej w taki sposób wyrażę swoją wdzięczność dla egmontu :)

Kujaw

Czyli wyjdzie na to, że SC po polsku będzie kosztował mniej więcej tyle, co uesański HC (obecnie 73 zł). Miałem w planach kupić sobie "Court.." na Święta, aczkolwiek nie wiem, czy nie czekać do marca na SC za 50 zł, a w tym roku kupić innego. Korci czwarty tom "Sweet Tooth" :D. No a jakość tłumaczenia można obadać w Empiku.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Nightrain

Cytat: kelen w 04 Grudzień  2012, 19:13:07
Gor?ce wie?ci - Egmont w pierwszej po?owie przysz?ego roku wyda "Batman vol 1" i "Detective Comics vol 1" z New 52. Ponadto, b?dzie jeszcze "Action Comics vol 1"
No to ?adnie. Powa?nie zastanawia?em si? nad kupnem HC po angielsku, ale zdecydowa?em si? poczeka? na SC do marca i kupi? No man's land [lul]. Teraz zagl?daj?c do tego tematu [a warto wspomnie?, ?e czytam to pierwszy raz] czuj? wieeeeeelkie szcz??cie, ?e tego nie kupi?em. Los mi sprzyja wida? ^^

Valar Morghulis

Rado

Egmnont podał szczegóły TRYBUNAŁU SÓW. Cena - 75zł. Oprawa - twarda. Od 11 lutego w kioskach, eee, w empikach, eee, gdziekolwiek.

http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi/

kelen

Nie rozumiem czemu HC...
Ale przynajmniej okładkowo jest taniej niż oryginalne wydanie. Dodajcie do tego, że każdy lepszy sklep (poza empikiem srempikiem) da co najmniej 10% zniżki a w najlepszych przypadkach 20-25.

Rado

Na pewno cieszy fakt, że nie ma ceny 89,99 zł. Wszak NAWIEDZONY RYCERZ z taką samą ilością stron co Sowy (176) właśnie tyle kosztował.

Oryginał w miękkiej wciąż można dostać 20 złotych taniej, ale powiedziałbym, że 76 zeta to atrakcyjna cena. Szczególnie jeśli się porówna ceny poprzednich wydań, no i cenę oryginału HC.

A i właśnie, może się uda upolować komiks z kilkunasto procentową zniżką.

Inuki

To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich  :)

Ja osobiście jestem zadowolony z wersji HC nowego Batmana, bo to daje nadzieje na to, że kolejne komiksy z nowego DC też będą wydawane "na twardo". O ile Batmany w sofcie by uszły, tak planowany na czerwiec "eS" już raczej nie, bo komiks ma mieć jakieś 260 stron. Osobiście nie lubię czytać takich cegiełek w miękkiej oprawie. W dodatku wydania HC według mnie dużo ładniej wyglądają na półeczce. Cena też wydaje mi się bardzo przystępna jak za wydanie HC. Tak jak już było wspomniane, sklepy dają całkiem fajne upusty, więc wyjdzie jeszcze taniej. Nawet w Empiku można zgarnąć 10% zniżki, jak ktoś ma kartę PAYBACK, albo (co jeszcze lepsze) zapłacić za komiks właśnie tymi punktami (za całość, albo częściowo). Z tego co słyszałem, to ponoć w ostatnich miesiącach wydawcom bardziej opłacają się wydania w twardej oprawie i może dlatego Egmont się na nie zdecydował. Niby jest mniejszy % zwrotów z uszkodzeń takich wydań.

kelen

Witaj!
W sklepie Gildii promocje na nowości zawsze wynoszą 25%, zatem Batmana dostaniemy już nawet za jakieś 57 zł.

Nagi Wonrz


Rado

CytatW sklepie Gildii promocje na nowości zawsze wynoszą 25%, zatem Batmana dostaniemy już nawet za jakieś 57 zł.

No i mamy już nawet zapowiedź.

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/203122-batman-trybunal-sow