Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Johnny Napalm

Komiks jest super! Podtrzymuje moją wcześniejszą opinię - jest to najlepszy jak dotąd album z WKKM. Jest w nim wszystko - bardzo wciągająca i wielowątkowa historia, są emocje i fragmenty wywołujące uśmiech na mej twarzy.
Nic tylko kupować, jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił. A zakończenie było zaskakujące nie tylko dla ciebie Nightrain. Uwaga: spojler na temat tego co dalej się stało z Hulkiem - od tej historii Bruce Banner i Hulk stali się dosłownie nierozłączni. Bruce stał się Hulkiem 24h na dobę. Nie ma już szarego Hulka. Szczęśliwie nowy Hulk przejął wszystko to co najlepsze wśród tych trzech postaci - i tak jest silny jak Sałata, inteligentny jak Banner i dowcipno złośliwy jak Szary Hulk. Swoją drogą, ta ostatnia wersja była chyba największym wesołkiem w dziejach uniwersum Marvela.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Deuce

Zgodnie z obietnic? par? s?ów na temat "Narodzin Venoma".
Wida?, ?e komiks powsta? ju? dawno. Narracja miejscami, jak u Kane'a w Detective Comics z lat 30-tych XX wieku. Niektóre dialogi by?y ?mieszne, a wr?cz dziecinne. Mo?e to wina t?umaczenia, a na pewno Marvela. Wygl?d postaci z lat 80-tych - akurat to bardzo mi si? podoba?o, bo tak si? wtedy strzyg?o.
Sama tre?? mnie zawiod?a i rozczarowa?a. Chodzi mi o to, co zosta?o pokazane. Po tytule "Narodziny Venoma" spodziewa?em si?, ?e krótko przedstawi?, jak symbiot znalaz? si? na Ziemi i co Parker z nim osi?gn??. G?ówna tre?? komiksu powinna skupia? si? na Brocku i tym, jak si? o?mieszy? przez Spider-Mana. Zabrak?o mi, w szczególno?ci, pokazania, jak Eddie po??czy? si? z symbiotem. To wszystko dostali?my w krótkiej opowie?ci Brocka i to w ostatnim numerze. Tytu? powinien brzmie? "Narodziny czarnego symbiota". Imi? Venom nada? symbiotowi Eddie, wi?c tytu? wydania wprowadza w b??d.
Sama historia ciekawa, dobrze si? czyta?o. Mimo wszystko nie ?a?uj? zakupu.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Johnny Napalm

Mam pytanie - czy istnieje pojedyncza historia w której symbiot ??czy si? z Eddie'm? Chodzi mi o pokazanie momentu ich pierwszego spotkania. Wydaje mi si?, ?e co? takiego nie zosta?o pokazane, a wiedz? o tym  czerpiemy z ostatnich cz??ci Birth of Venom, gdzie Broock opisuje jedynie to ca?e wydarzenie.
St?d wydaje mi si?, ?e pokazano nam chronologicznie wszystko to co mia?o miejsce, a by?o zwi?zane z Venomem w jakim? tam stopniu, do jubileuszowego TASM #300.
Ciekawi mnie to, czy wysz?y potem jakie? wydania specjalne, opisuj?ce ich po??czenie + pierwsze kroki Venoma.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nagi Wonrz

KRAVEN'S LAST HUNT!!!1!!! 10. tom oficjalnie rz?dzi ca?? kolekcj?.

Nightrain

?oooooohoooo! No fajnie, tyle, ?e mogliby od czasu do czasu doda? co? beznadziejnego [oprócz Thora], bo si? im zaraz te ''zajebiste'' pozycje sko?cz? ;)
Spoiler
A odnosz?c si? do Thora - jak wielu inteligentnych zd??y?o ju? zauwa?y?, jest beznadziejny. Fabu?a jaka? kompletnie z dupy. Kole? przychodzi w jedno miejsce, dok?adnie wie gdzie szuka? i od razu znajduje... Tego... No... Jak mu tam... Niewa?ne. A potem jedzie w jakie? kompletne zadupie w Afrykach i znajduje jeszcze trzech ''kolegów''. Kolejny raz - sk?d wiedzia? gdzie szuka?? A potem niszczyciel... Jezu jeszcze z tym wi?zieniem... To by?a kompletna pora?ka. I czemu Loki zmieni? p?e?? Jaki to ma sens??? No i oczywi?cie najsmutniejsze - Thor nie mia? bródki :< Tak, wiem co mi zaraz powiecie, Thor w komiksach nie mia? bródki, dlatego napisa?em, ?e to smutne. Co oczywi?cie nie dzia?a na korzy?? komiksu, ale te? jaka? specjalna obelga to to nie jest... ''Cz??? pozytywna'' - kreskaaa.
[Zamknij]
Miejmy nadziej?, ?e w Avengersach sobie odbij?. To znaczy w Kravenie to na pewno, ale tych Avengersów jestem ciekaw. ''Byle do czwartku''...

Valar Morghulis

HUDY

SUPER KRAVEN'S LAST HUNT i jeszcze tylko WEAPON X , DD ,MARVELS i chyba b?dzie po najlepszych pozycjach jakie maj? do zaoferowania :/

Nagi Wonrz

Lepiej żeby wyszło teraz, kiedy kolekcja gnije jeszcze w kioskach.  8)

Nightrain

Aha, czyli, ?e np. World war Hulk, Planet Hulk, Demon in the bottle, Secret Wars, Old man Logan, 1602, Civil War, Secret Invasion to tylko ''pikusie''. S?abeusze, takie tam...  W 1602 pomys? zapowiada si? ciekawie, ale nic na temat tego komiksu nie s?ysza?em, tylko tyle, ?e Neil Gaiman :P Civil War to mój osobisty wybór znowu, ale chc? chocia?by dla tych rysunków! Suotkie.

Valar Morghulis

HUDY

Nightrain może i coś w tym jest Secret Wars pewnie też wciągnę  ale kolejne Hulki i Msciciele już mnie nie ruszają ,no i mam tez niektóre od MC , Egmontu i nie zanosi się na dublowanki w mych szeregach ;] Marvelsów akurat nie mam więc kupie a Weapon X czy spiderek to już wiekowe Tm-Semic (prosi się o wymiane)

XIII

Wraz z tomem 9 jakość zaczęła spadać. Na okładce jest Brian Finch zamiast David i brakuje 2 stron z variant coverami które były w UK. A właściwie to 1 strony bo po lewej na filmiku Ghostcritica widać powtórzenie okładki oryginalnej nr 500 która byłana poprzednich stronach.

Leon Kennedy

Widz?, ?e dobrze zrobi?em odpuszczaj?c sobie Thora :). Teraz Avengers i pó?niej jak dobrze widz? Ostanie ?owy Kravena :), super!

CytatSUPER KRAVEN'S LAST HUNT i jeszcze tylko WEAPON X , DD ,MARVELS i chyba b?dzie po najlepszych pozycjach jakie maj? do zaoferowania :/

I w czym problem, bo nie bardzo wiem... Ka?dy bierze tylko to co go interesuje i tyle.

franek

Czemu Kraven??? Ja czekam z niecierpliwością na Born Again i Demon in a Bottle


Show Must Go On!!!

Rado

Cytat: XIII w 27 Marzec  2013, 13:29:15
Wraz z tomem 9 jakość zaczęła spadać. Na okładce jest Brian Finch zamiast David

Ha! Ale babol. Dissasembled mam akurat od Muchy(jest David), więc odpuszczam. Podobnie Kravena, którego mam w oryginale. Będę miał przynajmniej więcej czasu na nadrobienie czytania, bo nie skończyłem jeszcze Dark Phoenix, nie mówiąc już o Hulku...

Johnny Napalm

Hulka przeczytaj koniecznie, Rado!
Olej Phoenix, powiem tyle - umarła na chwilę, wszyscy się popłakali i tyle w tym temacie. Szkoda czytać. ;)
Podobnie rzecz ma się z Thorem. Wyjątkowe niziny.

Jednego Kravena mam w oryginale, trzy zeszytówki od Tm-semica, a teraz pewnie i w jednym albumie po polsku - czyli ciągle mi mało. Komiks znam na pamięć, ale ciekawią mnie dodatki jakie Hachette dorzuci do tego albumu. Poza tym podobnie jak XIII, też wolę asekurować się nowym albumem, Tm-semic kiedyś straci cały kolor i zmieni się w proch.

Born Again - to rzecz na którą też bardzo czekam. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Za to z mojej strony jeśli lubisz mutantów Rado to Phoenix jest bardzo dobrym tytułem.