Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mucha Comics & Batman

Zaczęty przez Rado, 23 Marzec 2013, 09:17:49

red fox

Niestety, " Mroczne Zwycięstwo " nie jest dostępne fizycznie w żadnym znanym mi sklepie ( Empik, sklepy komiksowe w Katowicach ) i jak do tej pory jest dostępny tylko w sklepach internetowych.

Leon Kennedy

CytatAle tak jak tam napisałem - nawet 115-120 zł (po zniżce Gildi) to dla mnie za dużo. Co z tego, że to ma 400 stron, skoro (jak wspomniałem) 3 zakupione przeze mnie tomy WKKM mają już ich ponad 700 za tą samą cenę

Smutne, ale prawdziwe.

kelen

Cytat: red fox w 08 Październik  2014, 14:21:09
Niestety, " Mroczne Zwycięstwo " nie jest dostępne fizycznie w żadnym znanym mi sklepie ( Empik, sklepy komiksowe w Katowicach ) i jak do tej pory jest dostępny tylko w sklepach internetowych.

Często są takie obsuwy, daj kilka dni i na pewno będzie wszystko na miejscu.

red fox

Już zamówiłem w Gildii i będę miał w piątek przesyłkę.

red fox

Czy wiadomo coś o majowej premierze " Sprawiedliwości "? Data premiery, cena?
Na stronie Muchy nie ma żadnych zapowiedzi ale wiadomo, że w. w. komiks pojawi się w maju, a w czerwcu " The Tales of Batman ".

franek

Cena to chyba 169zł ;) Dosyć sporo, ale za prawie 500 stron wydaje się być dobrą ceną.


Show Must Go On!!!

red fox

#81
Kurde, sporo. A gdzie można zobaczyć stronę graficzną, plastyczną tegoż komiksu?
Czerwcowy Batman też będzie tak drogi, czy cena będzie zbliżona do Long Halloween / Dark Victory?
Znalazłem i zamówiłem znacznie taniej: 118 zł w Gildji.

Rarian

Jak oceniacie Justice? Bo zastanawiam się czy nie kupić, ale 140 zł piechotą nie chodzi... dużo Gacka? To w ogóle kanoniczna historia czy Elseworld?

kelen


8azyliszek

Jak się weźmie "Sprawiedliwość" do ręki – WOW. Mają rozmach w tej Musze. :) Dziś dopiero paczka mi doszła, swoją recenzję napiszę w poniedziałek. Pierwsze wrażenia mam raczej pozytywne, choć rysunki są dla mnie średnie. Nie padam nad nimi z zachwytu. Wolałbym to co było w "Kryzysie Tożsamości".

red fox

Wiadomo już coś o czerwcowym Batmanie od Muchy? - Data premiery, cena? ( pewnie podobna jak za " Sprawiedliwość " ).

kelen

Nic póki co nie wiadomo. Pewnie jak zwykle w takich przypadkach, nie mają jeszcze domkniętych szczegółów od DC, żeby móc na spokojnie i w pełni o wszystkim poinformować.

Dlaczego sądzisz, że cena jak przy "Sprawiedliwośc"? Ten album ma tylko 240 stron i nie będzie w formacie Deluxe.

red fox

Cytat: kelen w 01 Czerwiec  2015, 23:22:18

Dlaczego sądzisz, że cena jak przy "Sprawiedliwośc"? Ten album ma tylko 240 stron i nie będzie w formacie Deluxe.

O, tego nie wiedziałem. Sądziłem, że to będzie podobne wydanie, jak poprzednie Batmany od Muchy, czyli dosyć grube.

8azyliszek


red fox

Co się dzieje z tym czerwcowym Batmanem od Muchy? Mamy już 22 czerwca, a daty premiery jak nie było, tak nie ma ...