Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Gothamite

Reszta obsady wygląda spoko ale najbardziej ciekaw jestem jak wypadnie Colin Farrell jako Pingwin bo jakoś ciężko mi go sobie wyobrazić w tej roli :)
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Red Robin

A to fakt! Rzeczywiście ten aktor jakoś tak nie przypomina Pingwina z filmów czy to komiksów lub gier.
Z tego względu iż jest to niezbyt wysoki pan, którego forma fizyczna nie należy do jego mocnych stron, a jak wiemy Colin Farrell nie jest taki niski a przy tym zawsze dbał o formę fizyczną.
Na pewno łatwiej jest mi wyobrazić Paula Dano jako Zagadkę niż Colina jako Pingwina.
 

Gothamite

Cytat: Red Robin w 13 Marzec  2020, 22:44:57A to fakt! Rzeczywiście ten aktor jakoś tak nie przypomina Pingwina z filmów czy to komiksów lub gier.
Z tego względu iż jest to niezbyt wysoki pan, którego forma fizyczna nie należy do jego mocnych stron, a jak wiemy Colin Farrell nie jest taki niski a przy tym zawsze dbał o formę fizyczną.
Na pewno łatwiej jest mi wyobrazić Paula Dano jako Zagadkę niż Colina jako Pingwina.
 

Najlepsze jest to że kojarzę Pingwina z bardzo niskim wzrostem, kapeluszem, frakiem i ten jego parasol a tu gościu który uchodzi w hollywood za twardziela i gra taką rolę. Ogólnie trzymam kciuki i oby się powiodło.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Juby

Cytat: Q w 12 Marzec  2020, 15:46:35Poczekajmy na zdjęcia w pełnej charakteryzacji i kostiumie. Wcześniej też raczej nikt nie widział Oldmana w czy J.K. Simmonsa roli Gordona, a okazało się, że były to trafne castingi, chociaż rola Simmonsa to bardziej epizod nie w pełni wykorzystany.

O Oldmanie i wcześniejszych Gordonach się nie wypowiadam, bo za młody byłem, aby mieć problem z ich castingami, ale akurat J. K. Simmons od początku był dla mnie świetnym wyborem na Gordona i tylko podobne reakcje widziałem w sieci. Szkoda, że go zmarnowano na 3-scenowe cameo w JL, bo chętnie bym go zobaczył w tym filmie.

Pełna charakteryzacja i kostium niewiele tutaj moim zdaniem pomogą. :-\

Red Robin

Cytat: Juby w 14 Marzec  2020, 08:05:59O Oldmanie i wcześniejszych Gordonach się nie wypowiadam, bo za młody byłem, aby mieć problem z ich castingami, ale akurat J. K. Simmons od początku był dla mnie świetnym wyborem na Gordona i tylko podobne reakcje widziałem w sieci. Szkoda, że go zmarnowano na 3-scenowe cameo w JL, bo chętnie bym go zobaczył w tym filmie.

Pełna charakteryzacja i kostium niewiele tutaj moim zdaniem pomogą. :-\

Charakteryzacja często potrafi dużo zrobić ale zgodze się że u Pingwina może to nie pomóc.
Pewnie zobaczymy inną interpretacje tej postaci,odstającą od tego co znamy jak Joker od Leto lub (fatalny moim zdaniem) Lex Luthor od Eisenberga

Juby

Pisałem o Gordonie, nie o Pingwinie.

I mała wskazówka - nie cytujemy w całości postów bezpośrednio nad swoim. ;)

Red Robin

A wybacz, na przyszłość będę pamietał  ;)
A z tym Pingwinem to sie zapedziłem lekko bo pomyliłem Twój post z tamtym powyższym od Gothamite :P

Juby

Prace na palnie wstrzymane na 2 tygodnie z powodu wirusa. Od jutra mieli kręcić na terenie Liverpoolu.

Gothamite

#233
Jakiś czas temu znalazłem wersję recolored z The Batman - Camera Test.

https://www.youtube.com/watch?v=BJdtmBq8RZ8
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Juby

A tu ciekawy fanmade, jak może wyglądać Battinson w lepszym świetle.

https://batman-on-film.com/10680/not-battinson-but-kinda/

Oby nie, bo jest jeszcze gorzej ???

Gothamite

#235
Strój, symbol, peleryna wyglądają bardzo dobrze ale ta maska z bliska wydaje się nie pasować do reszty i dlatego mam nadzieję że w filmie będzie ona wyglądała dużo lepiej niż na tych zdjęciach.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Juby

#236
To nie są zdjęcia, tylko fotorealistycze grafiki 3D przygotowane przez fana. Jeśli ten ktoś dobrze trafił z tym, jak będzie prezentować się główny bohater, to w moich oczach mamy bez dwóch zdań najbrzydszego Batmana w historii kina.

A poniżej tytuł filmu wycięte z planszy, którą stukają przed słowem "akcja" na planie (gdzieś w zakamarkach mojej głowy uciekła mi nazwa). - KLAPS



Ciekawe w jakim stopniu się potwierdzi.

Gothamite

Tak wiem o tym że to fanmade. Chodzi mi o to że nie chciałbym aby w filmie maska była podobna do tej. Najbardziej lubię design z Batman: Arkham Origins i wolałbym maskę podobną do tej z gry.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Red Robin

No ta Maska wygląda słabo i przypomina tą co miał Adam West, chociaż w porównaniu nie wiem czy nie jest gorsza.

Q

Bardzo przeciętnie to wygląda, aby filmowa wersja prezentowała się lepiej. Na szczęście na oficjalnych zdjęciach, chociaż z oddali nie jest tak źle.

Wiemy już, że ten Batman ma samemu odpowiadać za swój strój i pojazd, ale mógłby pokusić się o zamówienie poszczególnych elementów maski u jakiś zewnętrznych producentów w dużych ilościach, by nie wzbudzić podejrzeń, ale ten motyw wykorzystano już w Begins, więc...
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)