Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

Drawski

Wiemy już kilka szczegółów na temat występu Bane w "Young Justice". W odcinku "Drop Zone" drużynę młodych herosów Batman wyśle na ich pierwszą misje, której celem jest dokładne zbadanie produkcji narkotyku zwanego Venom... chyba wszystkim to coś mówi? :P. Odcinek ma być zdominowany przez wojnę Bane z organizacją KOBRA - we wszystko zostanie wplątane Young Justice. Nie wiem jak wy, ale ja odczuwam że ów drużyna zostanie pokazana jako ewidentna sekcja młodzieżowa Justice League, już sam częste występy członków Ligi to zwiastują...

Q

Jest pierwsza fotka przedstawiaj?ca Bane'a:
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Nieźle, chyba jego najlepsza animowana wersja się nam szykuje, no przynajmniej z wyglądu.

Deuce

Ocenię maskę. To jest śmiech na sali. Pomijając już kardynalny błąd odsłoniętych ust, to widząc odłonięte uszy pozostaje już tylko załamać ręce. Po suwaku w masce w Brave And The Bold, myślałem, że już gorzej się nie da. Widać jednak, że są specjaliści, którzy mogą dokonać "cudów". Ponadto to nie maska tylko duża naklejka na twarzy. Szkoda...
Trudno mi ocenić charakter po zdjęciu, ale patrząc na wyraz twarzy wydaje się, że mamy tu do czynienia z konkretnym facetem. Liczę, że moja ocena się sprawdzi i tragiczny wygląd uratuje ciekawa osobowość.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

#19
Mnie tam odsłonięte usta tak bardzo nie wadzą. Dobrze, że nos jest zasłonięty, dobijało mnie to w TAS. Zaś sama maska ma nawet na policzku... Batmana ;D Fajnie, że Bane prezentuje się ostrzej w końcu!

Mikoto

Mi też wygląd Zguby się podoba. Maska nie jest zła. Przynajmniej jest oryginalnie. Trochę nie potrzeba jest w tym odcinku organizacja KOBRA. Sam Bane w zupełności by wystarczył. Oby dostał odpowiednią ilość czasu ekranowego.

m2reily

Obejrza?em w?a?nie "Drop Zone". ?wietny odcinek, nie chc? spoilerowa? ale Young Justice jest naprawd? genialnym serialem, co do samego epizodu to powiem, ?e Bane nie zawodzi i g?os Danniego Trey'o pasuje do takiej wersji Zguby. 
               
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Deuce

Całkiem niezły serial. Zdecydowanie lepszy niż Teen Titans. Intro mogłoby być nieco ciekawsze, ale to szczegół.
Bane zdecydowanie najlepszy z dotychczasowych animacji. Tak właśnie powinno się go przedstawiać. Chociaż sam wygląd mógłby być nieco lepiej dopracowany. Maska niestety najgorsza jaką dotąd widziałem. Był też nieco za chudy w sobie. Mimo to jednak, jego postawa całkowicie zasłania niedociągnięcia graficzne, o których się prawie zapomina.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

XIII

Znowu pokazali Bane`a jako frajera którego wszyscy biją.

Leon Kennedy

#24
CytatZnowu pokazali Bane`a jako frajera którego wszyscy biją.

Czyli w TAS i w TNBA było tak samo?? Proponuję jeszcze raz zerknąć i na pełnometrażówkę, bo co jak co, ale chłopcem do bicia to on tam nie był. W YJ mam kilka zastrzeżeń po pierwsze za łatwo dostał na początku. Po drugie jego standardowy wygląd był zdecydowanie za chudy, a po trzecie ten śmieszny sznureczek nie powinien powstrzymać takiego kogoś jak Bane, a tak po za tym to był nawet, nawet ;). Sam odcinek ok, wybrano tymczasowego przywódcę oraz czekam na kolejną konfrontację z Cobrą.
Posted on: 30 Styczeń  2011, 10:41:46

 "Welcome to Happy Harbor" Faktyczne taki sobie odcinek. Oglądnąć i szybko zapomnieć ;). Jedyne co tak na serio było fajne, to Superboy i jego złość, a wkurzała mnie Marsjanka rzucając do siebie trzykrotnie Hello Magie ::)

Mikoto

Odcinek nie by? z?y. Ale Bane' a troch? zmarnowano. No i ju? na samym pocz?tku dostaje po ryju. Taki wst?p nie nastawia widza optymistycznie do odcinka :P. Sprawdzi?y si? moje obawy - nale?a?o uczyni? Zgub? jedynym z?oczy?c? odcinka, ?eby móc go w pe?ni wykorzysta?, a tak wysz?o jak wysz?o. Plus za odniesienia do pierwszych dwóch odcinków i tajemnicz? posta? na samym ko?cu. Lubi? jak w serialu jest jaka? tajemnica, któr? twórcy powoli b?d? odkrywa? z biegiem kolejnych odcinków ;).

Leon Kennedy

Spodziewa?em si?, ?e nie uracz? nas bu?k? Wayne'a, a tu prosz? takie mi?e rozczarowanie ;)

http://www.comicscontinuum.com/stories/1102/03/youngjustice1.htm

Canarek wkracza do akcji i chod?by dla niej czekam na ten odcinek z niecierpliwo?ci? i w ko?cu utr? troch? Superboy'owi noska :D

http://www.comicscontinuum.com/stories/1102/03/youngjustice2.htm



Q

Klipy i zdjęcia z odcinka "Downtime" - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1299274431&archive=&start_from=&ucat=36&

Wygląda na to, że w serialu pojawią się Alfred i Clayface.




Czyli zapowiada się ciekawy odcinek, nawet jeśli będą to tylko epizodyczne role tych bohaterów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Fajnie. Już wkrótce nadrabiam zaległości, bo ostatni odcinek, który widziałem to ten ze Zgubą.

Leon Kennedy

"SCHOOLED" ?wietny odcinek ze ?wietnym Amazo :) Dzieciaki udowdni?y, ?e ju? od dawna nie s? tylko zwyk?ymi pomocnikami. Spory plus za d?u?sze ukazanie Supermana ( dziwne zachowanie ma wzgl?dem Superboya ) i fajnie by?o na Wayne'a zerkn??.

"INFILTRATOR" Nowa twarz w zespole, która nie do ko?ca jest tym za kogo j? bierzemy... Zmiana wygl?du Speedy'ego i samego imienia bardzo przyjemna. Co by tu jeszcze doda?... Liga Cieni wkroczy?a na scen?, a bro? stworzona przez m?od? pani? naukowiec mog?a imponowa?.

"DENIAL" Doctor Fate to ?wietna posta? i ka?dy kto darzy j? sympati? musi ten odcinek obczai? i Wally ma tu wi?ksze pole do popisu.

"DOWNTIME" Aqualand staje na rozdro?ach Ziemia czy Ocean. Jak mo?na si? domy?li? odcinek przybli?a nam bardziej jego ?wiat i przyjació?. Jednak ukazuje nam równie? Clayface'a, Alfreda i po raz drugi Gacka w akcji. Mamy równie? trenuj?cego z pretensjami do Bruce'a Dicka. Przyjemny odcinek.

"BEREFT" Niez?a fabu?a, jak zwykle sporo akcji i unosz?cy si? w powietrzu romans Miss Martian z Superboyem.