Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Zemsta

Zaczęty przez Man-Bat, 29 Sierpień 2008, 14:43:26

Man-Bat

Batman: Zemsta - Vengeance

Producent : Ubi Soft
Wydawca : Ubi Soft
Dystrybutor PL : Cenega Poland
Premiera PL : 25 lutego 2004
Gatunek : Akcja
Data wydania : 13 września 2002
Tryby gry : single player
Nośnik : 1 CD

Wymagania sprzetowe:
Pentium III 700MHz,
128MB RAM,
akcelerator 3D.


Po śmierci Jokera, który za wszelką cene chcial pokonac Batmana, środowisko przestepcze Gotham City rozpoczyna krwawą walke o przywództwo. Najpierw jednak trzeba pozbyc sie najniebezpieczniejszego wroga - pogromcy kryminalistów - czlowieka-nietoperza. Dzieki sprytnemu spiskowi, przestepcy napadają na komisarza Gordona, a calą wine zrzucają na Batmana. Czy jesteś w stanie wcielic sie w slynnego superbohatera, uratowac jego dobre imie i zapobiec anarchii w Gotham City?

Batman Vengeance to najbardziej dopracowana dotąd, trójwymiarowa gra z czlowiekiem-nietoperzem w roli glównej. W pelni odtworzone Gotham City, szeroki wybór broni, bezwzgledni przeciwnicy i oczywiście slynne gadzety Batmana - w tej wspanialej i dynamicznej grze akcji po prostu nie ma czasu na nude. Ruszaj do walki z przestepcami i uratuj miasto!

Charakterystyczne cechy:
# Profesjonalna, polska wersja jezykowa.
# W pelni trójwymiarowa, atrakcyjna grafika.
# Ponad 500 animacji i ciosów specjalnych.
# Szereg przeciwników Batmana, z których kazdy posiada wlasną sztuczną inteligencje.
# W pelni odwzorowane miasto Gotham City.
# Gadzety Batmana - wyciągarka, Batarang, wyrzutnia rakiet, bomby oślepiające.
# Rózne opcje rozgrywki - poszukiwanie śladów, walka wrecz, strzelanka pierwszoosobowa, jazda batmobilem, latanie samolotem i ciekawe zagadki logiczne.
# 19 poziomów - miedzy innymi dachy Gotham, laboratorium naukowe czy jaskinia Batmana.
# Ponad 40 minut przerywników filmowych, opracowanych przy wspólpracy Warner Brothers i DC Comics.
# D?wiek i muzyka opracowane w technologii Dolby Surround 5.1

Gra jest dostepna na PC i XBOX . Gra jest fajna podoba mi sie jestem w trakcie przechodzenia na poziomie jak jade Batmobilem mozna pograc jak sie nudzi a porem moze wciągnąc (mnie wciągnela).


Gre oceniam na 9/10
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Mr.G

Dla fana Mrocznego Rycerza zapewne milo jest pograc w tą gierke mimo, ze nie ma w niej ani troche mroku, jedynie klimat TNBA.
Dośc wciągająca, malo skomplikowana i lekko dziecieca. Troche monotonna - chodzisz bijesz, idziesz dalej i znowu bijesz. Przynajmniej jest duzo okazji uzyc bat-gadgetów i od czasu, do czasu misja z bat-pojazdem.

Ocena: 4/10

Huntersky

Sama gra jest dośc cienka, ma jednak pewną świetną rzecz - szybowanie na pelerynie. Móglbym to robic godzinami. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Man-Bat

No to fajnie sie robi  ;)  Ale najlepiej jest dla mnie leciec odrzutowcem albo Batmobilem  ;D Fajnie sie to robi
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Mel

...Myślalam, ze wyjde z siebie jak tak krązylam tym Batmobilem.

Nie wiem co w tym fascynującego...

Mr.G

Tez mialaś problem z tą misją? Ja podchodzilem do tego kilka razy, bo myślalem, ze mam jakiś bląd w grze, czy coś takiego. W ko?cu sie poddalem... :(

Mel

Problem mialam nie maly, ale udalo mi sie przejśc...
Kwestia z hakiem i ta monotonna jazda mnie rozwalaly...Juz wolalam ten lot Batwingiem.

Firm

To jest najwieksza ady gra...ma bardzo duzo bugów. Czasem cos sie nie odpali itd.

Mialem pare razy tak, ze jak jechalem batmobilem i coś mialo sie wydarzyc to....nic. I utknąlem.

Batman Begins jest lepszy.

Silent Dark

zeby przejśc tą gre wystarczy 20 minut.Troche akcji,pare filmików.Nic specjalnego.

Lepiej mi sie gralo w Batman Begins i Batman Dark Tommorow.

Hydro

Zwykla gra którą mozna kupic w kazdym sklepie. 4/10 (+ za niezlą grafe)
It's a funny world we live in.

Firm

Cytat: Silent Dark w 06 Wrzesień  2008, 18:35:00
zeby przejśc tą gre wystarczy 20 minut.Troche akcji,pare filmików.Nic specjalnego.

Lepiej mi sie gralo w Batman Begins i Batman Dark Tommorow.


Nie, nie jest to mozliwe.

DarkDaro7

Super gra,fajne klimat postacie dobrze zrobione,fajne misje.

Ocena: 8/10

MR.JACK

Nikt tu nie zwrócił uwagi (albo to było oczywiste) że gra wzoruje się TNAB z 1997. Sam Bat-strój dla mnie mógł by być z pierwotnej wersji z 1992. W ogóle disign miasta, postaci, batmobil. Bo ten z gry i serialu przypomina jakoś wyścigówkę a nie bat-samochód. Gra ogólnie fajna, tylko niekiedy denerwuje... Przyjemnie się gra, ten efekt pelerynki batmana, bezcenne.

Grę oczywiście przeszedłem całą, najbardziej utkwiła mi walka z Jokerem na Zeppelinie.

Jacko

Przepraszam za odkop ale mam pytanie czy gdzieś można jeszcze kupić tą grę, głównie chodzi mi o sklepy nie allegro itp. ;) Szukałem w sklepach ale nic nie mogę znaleźć .

kelen

Na 99% nigdzie juz jej nie dostaniesz oficjalnie, chyba, ze jako dodatek do jakiejs gazety. Zostaje Ci tylko i wylacznie allegro. Czasem mozna zlapac niezla okazje i kupic ja w stanie prawie jak nowa (mnie sie tak udalo, za... 1 zł :))