Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

kelen

Raf, pi?tkowo? Fajnie, do mnie te? masz ju? bli?ej, a ja do Ciebie :P
Gratuluj? zakupów.
A o to mój update po ostatnim weekendzie na BFK w Gda?sku:



EDIT!

Update, na który bardzo, bardzo czeka?em!



Batman Vol 1 Court of Owls, Catwoman Vol 1 The Game i... artwork Bruce'a Timma. Z niegrzecznymi ilustracjami i nie tylko.

Rozdzia?, który mnie najbardziej ciekawi:



A to g?ównie z powodu:



:)

franek



Show Must Go On!!!

bart-allen

Jeżeli ktoś ma Ipada polecam aplikacje Dc comics co piątek wszystkie komiksy ostatniego tygodnia za darmo ;D ;D
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

franek

Ta aplikacja jest na androida? Może być na tablecie? Bardzo mi się podoba pomysł cyfryzacji komiksów, choć nie chcę żeby cyfrowa edycja zmiotła z rynku stare, dobre zeszyty.


Show Must Go On!!!

vincent

Fuck dlaczego nie mam ipada :P

Musze ogarnac te prace Timma ;) ma fajna kreske do kobiet.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

franek

Chodźmy razem na zakupy to kupimy jednego na spółkę ;)


Show Must Go On!!!

Rafalinda

Kelen ty świntuchu :D
Prawda, że warto było kupić zbiorcze wydanie "Batman vol.1 Court..". Dla tych sześciu kozackich, całostronicowych rysunków Batmana, po zakończeniu historii.
Aż mnie korci by kupić tą Catwoman :D

A ja się wczoraj mile rozczarowałem zbiorczym "B: Gates of Gotham". Na koniec jest historia dotycząca Nightrunnera. Bardzo fajna postać.  No i te wydarzenia we Francji są bardzo na czasie.

Gregman

A czy te najnowsze albumy będzie można kupić w zwykłym kiosku?

kelen

Nie, takich komiksów nie znajdziesz w kiosku. Musisz szukać w księgarniach, sklepach komiksowych, empikach.

blackout

Cytat: kelen w 04 Lipiec  2012, 11:28:36
A o to mój update po ostatnim weekendzie na BFK w Gdańsku:
EDIT!

Update, na który bardzo, bardzo czekałem!

A po ile były te amerykańskie zeszytówki? Robin i detective oraz adventures??

kelen


blackout

A to tanio :) W sumie nawet z USA jakby się je sprowadziło to wyszło by coś tyle lub nawet ciutke więcej (bo dolar teraz wysoko:/)

Rado



Update. Szczególnie jestem zadowolony z zakupu "Greatest Stories" i to zarówno Batmana jak i Jokera. Wydane przez Warner Books, pachną starością jak trza.

Rafalinda

Rado,

Fajny update, czyli możemy się niedługo spodziewać kolejnych twoich recenzji. ;)
I widzę, że masz EGO w oryginale. Fajnie.

Mi też już trochę nowości przybyło więc wrzucam:


Rado

Heh, widzę że Egmont Cię ma w swoich łapskach Raf. Ładnie prezentują się te komiksy, to trzeba przyznać. Ostatnio stojąc w Empiku kusiło mnie żeby kupić chociaż jeden z nowych Batmanów Egmontu, ale się nie dałem. Póki co.

Co do tego "Ego" i przy okazji "False Faces" to kupiłem je na Allegro po niezłej cenie. Okazało się, że to nie są zwykłe HC jak było w opisie, tylko są to komiksy z obwolutami. Właściwa okładka jest, powiedzmy to, nieco inna. Nie wiedziałem że coś takiego jest na rynku. Trochę ciężko mi to wytłumaczyć dokładniej, a nie mam jak teraz zrobić fotek. Może kiedyś wrzucę, albo wezmę ze sobą w sobotę, to wam pokaże