Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

Picard

Cytat: isild87 w 28 Luty  2011, 14:15:10
Nolan,czym ty sie kierujesz, wybierajac aktorki w Batmanie??
I zgadzam sie tu z kolega - taka Mila Kunis dobrze by sie prezentowala,albo moja wczesniejsza faworytka - Charlotte Riley (szkoda ze jej nie wybrano)

Wszystkie maj? kasztanowe w?osy i nietypowe rysy twarzy - Holmes ma krzywy u?miech, Maggie - sorry, nie wiem jak j? okre?li? ale powiedzenie Jokera, ?e jest pi?kna, uzna?em za najlepszy ?art w TDK ;) - Anne ma wielkie usta, krzaczaste brwi - mój ociec ma identyczne, serio! ;) - i kondorzy kinol. Mówi?, ?e nie to ?adne, co ?adne, tylko to co si? komu podoba, ale do swoich filmów Nolan móg? by jednak, wybra? kogo? o bardziej klasycznej urodzie. No i kogo? bardziej agresywnego, z pazurem - je?li mowa o Catwoman. Kunis zdaje si? posiada? wszystkie te cechy - okre?li? bym j? mianem osoby , która ma tzw. ,,street smarts". Taka charakterystyka ?wietnie pasuje do Seliny. A co do wy?ej zamieszczonego porównania Anne do Catwoman z ,,Long Halloween" to tam panna Kyle by?a muskularnie zbudowana i do?? agresywna - obi?a Poison Ivy by uwolni? Bruce'a - i jako? te cechy k?óc? si? z wizerunkiem sweetasniej Anne. Ale, jak pisa?em, mo?e nas ona jeszcze czym? zaskoczy, mo?e oka?e si? by? ?wietn? aktork? i dla roli, przejdzie kompletn? metamorfoz?? Mam tylko nadzieje, ?e nie b?dzie odwrotnie i roli nie dopasuj?, pod cukierkowat? Hathaway.
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

RafBat

CytatMaggie - sorry, nie wiem jak ją określić ale powiedzenie Jokera, że jest piękna, uznałem za najlepszy żart w TDK Mrugnięcie - Anne ma wielkie usta, krzaczaste brwi - mój ociec ma identyczne, serio!  ;) - i kondorzy kinol.
;D Dawno się tak nie uśmiałem, jak czytając ten tekst. Świetne podsumowanie wyżej wymienionych aktorek (ale mogłeś jednak oszczędzić odrobinę Anne). :P

EricDraven

Nie wiem co macie do maggie, jest piękna, każdy patrzy przez pryzmat roli jaką miała, a z tej roli nie dało się nic wycisnąć co mogło by kogoś zainteresować, no chyba żę kim basinger by grała rachel to hmm xD
Call mi geek.

RafBat

CytatNie wiem co macie do Maggie, jest pi?kna
::) Serio? Jako? tego nie zauwa?y?em. Nawet w "Sekretarce", czyli filmie, który powinien wywo?ywa? pewne okre?lone emocje ;) u widza, do nich nie dochodzi. To m.in. "zas?uga" Maggie, która jest ca?kowitym przeciwie?stwem kobiety kipi?cej seksem. :P Nie wiem kogo ona mog?aby przyci?gn?? do siebie, mo?e patelnie, gdyby obwiesi?a si? magnesami... sam pomys? na to, ?e to w?a?nie ona mog?aby gra? dziewczyn? Bruce'a, dla której on zrobi?by wszystko i po której tak by rozpacza?, by? co najmniej nietrafiony, sorry.

LelekPL

Mi si? podoba? wybór Maggie - to by?a taka "everyday girl", wi?c nie wiem czemu mia?aby by? od razu pi?kna. Nie mia?a by? wampem, tylko mi?o?ci? Bruce'a z dzieci?stwa, a Bruce najwidoczniej taki p?ytki jak cz??? tutejszych forumowiczów nie jest. No i by?bym daleki od mówienia, ?e Rachel to takie byle co. Wed?ug mnie to by?a twarda babka, która nawet na chwil? przed ?mierci? zachowywa?a zimn? krew. To, ?e nie robi?a ?adnych wygibasów nie znaczy, ?e nie by?a siln? postaci?.
A Anne jest bardzo ?adna. Proponuj? obejrze? Love And Other Drugs, aby przekona? si? o tym na w?asne oczy... i dowiedzie? si? jak nowa Catwoman prezentuje si? bez jakiegokolwiek kostiumu :P Poza tym coraz pewniejsze zaczyna si? robi?, ?e dostaniemy w tym filmie równie? pi?kn? Marion Cotilard, wi?c na brak kobiecych wdzi?ków w trzeciej cz??ci nie powinni?my narzeka?.

Funky

Piękne dziewczyny to można zobaczyć w filmach o Jamesie Bondzie. I brawa dla Nolana że jako dziewczynę Bruce`a pokazał zwyklą kobietę a nie lalunię na widok której faceci się ślinią. Tak pokazał bardziej zwykłe życie gdzie kobiety wyglądają normalnie.

RafBat

 Zgoda, bardzo dobrze się stało, że Nolan postawił w swoim filmie na zwykłą normalną dziewczynę, a nie na jakąś seksbombę, która być może wypadłaby nienaturalnie w tej roli. Przy okazji, nie oceniałem talentu Maggie, ani poziomu na jakim zagrała Rachel w TDK. W swoim poprzednim poście dałem po prostu komentarz do opinii EricaDravena, może niepotrzebnie skupiłem się w tej wypowiedzi na (dyskusyjnym) seksapilu Maggie Gyllenhaal, ale cóż... nawet buźki Maggie nie ma jakiejś niesamowitej-zaraz określać ją jako piękną? Nie... chociaż o gustach się nie powinno dyskutować. ;)

EricDraven

No nie wiem, mnie maggie pociąga, a już rachel w wykonaniu katie holmes, nie. No bo jak z właśnie roli kobity bardziej babochłopa zrobić kipiącą seksem? to nie ta rola, a w sekretarce, mnie się strasznie podobała.
Call mi geek.

Q

Jeśli macie zamiar kontynuować wątek Maggie to przenieście dyskusje do innego tematu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

isild87

Moze Hathaway zamiast Kobiete Kota powinna zagrac Kobiete Kondora ??   ;D
Wiem, zlosliwa jestem ale coz...

(A)nonim

Albo Vulturess w czwartym Spider-Manie Raimiego. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Jednak ze wszystkich dobranych żenskich ról Hathaway jest najpiękniejsza. Ciekawe jaki wygląd Catwoman Nolan preferuje... Bat i ogonek?  ;)

EricDraven

Nie wiem co macie do hatahaway, jest wg mnie bardziej urocza od waszej bogini, jedynej catwoman, michelle. Jest pięna, intrygująca, tajemnicza i co ważniejsze, będzie ciekawić, widz będzie się przejmował jej wątkiem, takie moje zdanie xD
Call mi geek.

Leon Kennedy

Urodą mogłaby z nią konkurować :)

(A)nonim

CytatNie wiem co macie do hatahaway, jest wg mnie bardziej urocza od waszej bogini, jedynej catwoman, michelle.
Ktoś tu w ogóle pisał o Michelle? I chyba rzeczywiście jest bardziej urocza od Pfeiffer, tyle że w przypadku Catwoman jest to wadą.
Cytatbędzie ciekawić, widz będzie się przejmował jej wątkiem, takie moje zdanie xD
O jak zwykle wróżenie z fusów z twojej strony, Nolan wymyśli, Catwoman będzie ciekawić... ::)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.