Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

Picard

Wiem o tym wyborze już od pewnego czasu, ale dopiero teraz skojarzyłem o, którą panią chodzi. Anne Hathaway? Ta od ,,Pamiętników księżniczki" i ,,Ślubnych wojen"? Serio? Kocham pana panie Nolan ;) , za pana poprzednie filmy, ale zlituj się pan - nikogo bardziej pasującego do roli nie było?
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

Roy_v_beck

Obejrzałem niedawno "Miłość i inne używki". Refleksje po tym filmie takie - chciałbym być Gyllenhallem i chciałbym być z Hathaway. Muszę przyznać, że seksowna jest i w twarzy też coś ma.

RafBat

CytatKocham pana panie Nolan  ;) , za pana poprzednie filmy, ale zlituj się pan - nikogo bardziej pasującego do roli nie było?
Hmm... a kto Twoim zdaniem najbardziej by pasował do tej właśnie roli? No i jakie kryteria powinna spełniać aktorka pasująca do roli Catwoman?

(A)nonim

Nie powinna mieć niewinnej minki Hathaway. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RafBat

CytatNie powinna mie? niewinnej minki Hathaway.  ;)
Mi?dzy niewinnym spojrzeniem a szyderczym (jakby mówi?a ona swoim wyrazem twarzy do Bruce'a-"i co mi zrobisz?") jest ma?a granica. Kwestia interpretacji, czy ona w tym momencie podrywa Gacka czy tylko z niego szydzi. :)

(A)nonim

Jedno i drugie. Ale gdzie jest niewinna?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RafBat

 I tam... dobra, nie ma co się skupiać na niewinnej mince Hathaway. Nie wątpię, że jako w sumie dobra aktorka, ma w swoim aktorskim arsenale o wiele większy zasób... min. ;) Pozdro.

(A)nonim

Ale tutaj chyba potrzebna jest operacja plastyczna. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Dla osób zastanawiających się jak się obecnie prezentuje Anne Hathaway - http://oscars.movies.yahoo.com/videos/47-oscars-show-hosts#video=1
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Picard

Cytat: RafBat w 11 Luty  2011, 21:45:17
Hmm... a kto Twoim zdaniem najbardziej by pasował do tej właśnie roli? No i jakie kryteria powinna spełniać aktorka pasująca do roli Catwoman?

Jestem świeżo po obejrzeniu ,,Czarnego łabędzia" i wiem, że Mila Kunis była brana pod uwagę gdy obsadzano rolę Catwoman. Boziu, ona nadawała by się jak nikt inny: z urody, z drapieżności... a i grać dziewczyna potrafi. Sorry, ale Nolan ma kurka na oczach jeśli chodzi o kobiety. ;)
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

LelekPL

Cytat: Q w 17 Luty  2011, 19:12:33
Dla osób zastanawiających się jak się obecnie prezentuje Anne Hathaway - http://oscars.movies.yahoo.com/videos/47-oscars-show-hosts#video=1

No cóż, wygląda... BARDZO dobrze.
Ale też fajnie by było zobaczyć w filmie Jamesa Franco. Swoją drogą miał już zagrać u Nolana rolę Arthura w Incepcji

RafBat

 Air Jordan, uprzedziłeś mnie, sam chciałem dać to info na temat tegorocznych Oscarów. A mówiąc o gali oskarowej-znowu ludziska się plują, że ma ją poprowadzić aktor, który sam jest nominowany w tym roku do tej nagrody (Franco). Co do Hathaway... hmm, już mi się tak bardzo nie podoba. Teraz dostrzegłem to co słusznie zauważyła chyba Isild87, Anne Hathaway ma sporego kinola... wcześniej byłem zaślepiony jej słodką minką :) i tego nie zauważałem. ;)

Leon Kennedy

A tam przesadzacie z wielkością jej noska. Uśmiech ma pierwsza klasa :).

Picard

Cytat: RafBat w 18 Luty  2011, 13:35:26
Air Jordan, uprzedziłeś mnie, sam chciałem dać to info na temat tegorocznych Oscarów. A mówiąc o gali oskarowej-znowu ludziska się plują, że ma ją poprowadzić aktor, który sam jest nominowany w tym roku do tej nagrody (Franco). Co do Hathaway... hmm, już mi się tak bardzo nie podoba. Teraz dostrzegłem to co słusznie zauważyła chyba Isild87, Anne Hathaway ma sporego kinola... wcześniej byłem zaślepiony jej słodką minką :) i tego nie zauważałem. ;)

Złośliwcy protestują przeciw obsadzeniu jej w nowym Batmanie, jako iż tam nie było Kondor-girl. ;) Ona klasycznie piękna nie jest i to - oprócz jej dotychczasowych roli - jest sporym problemem. wprawdzie nie i tak jest lepsza od tej babki z TDK - kobieta koszmarek - ale i tak...
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

Vaherem

Michelle już chyba nikt nie pobije. Co do Anne - uśmiech ma ładny, bardzo jestem ciekaw jak będzie wyglądać z tym uśmiechem ubrana w kostium i wkurzająca batmana. Co do nosa - skoro Bane ma być podrasowany cgi, to może jej po prostu komputerowo zmniejszą nos?
Sam strój też mnie zastanawia, teoretycznie obecna wersja z goglami pasuje do świata Nolana, ale nigdy nic nie wiadomo.

I jeśli wątek romansowy ograniczy się do Tali, a z kotki zrobią zwykłego villiana, to...to... no nie wiem co zrobię :D