Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Hydro

I bardzo dobrze. Dość już tych goblinów :d

Jordan, przynajmniej to byłby film którego nikt się nie spodziewał :P Takie HSM 5.

It's a funny world we live in.

LelekPL


Altair

#257
Ja nie obejrzałem nawet pierwszego HSM :P I nie zamierzam jakoś 8)

Mój błąd, HSM4* :P Jakoś nie jestem obeznany w tych... "filmach".

LelekPL

Rozumiem ;) Ja mam 9 letnią siostrzenicę, także co nieco wiem na ten temat

Q

Oficjalna fotka pełnego kostiumu:




Jak tak będzie wyglądał cały czas w filmie, to jestem jak najbardziej zadowolony, a tytuł nowego filmu o Pająku brzmieć będzie: "The Amazing Spider-Man"

Źródło: http://www.deadline.com/2011/02/sonys-the-amazing-spider-man-gets-title-new-photo/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Faktycznie, kostium w całej okazałości prezentuje się bardzo dobrze. Świetna sprawa, że twórcy tworząc nową serie potrafili zrobić kostium świeży, różniący się od tego z filmów Raimiego.
Z tytułem jest to samo, ale ciekawe czy nazwą sequel "Friendly Neighborhood Spider-Man" :P

Gieferg

Tytuł nie mógł być lepszy, a kostium na tej fotce prezentuje się niczego sobie.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

No na tym zdjęciu prezentuje się zarąbiście i trafili z tytułem w dziesiątke.

Juby

Tytuł świetny (liczyłem właśnie na taki) i kostium prezentuje się w końcu jakoś, jakoś (lepiej niż na którejkolwiek fotce do tej pory)...

(A)nonim

No i miałem rację że trzeba było poczekać na oficjalne zdjęcie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mikoto

Czyli sprawdzi?y si? przypuszczenia niektórych ((A)nonim ;)), co do obróbki komputerowej. Tak wi?c mo?emy by? spokojni o kostium. ?wietnie na tym zdj?ciu wygl?da. Ju? nie mog? si? doczeka? trailera. Zobaczymy jak b?dzie si? prezentowa? ,,w ruchu''.

A tytu? ciekawy. Taki niespodziewany i zaskakuj?cy. Film na podstawie Ultimate, a nazywa si? w?a?nie The Amazing Spider - man ;).

RafBat

 Spider jest moim drugim ulubionym bohaterem z ameryka?skiego pop-komiksu. Z niecierpliwo?ci?, wi?c czekam  na now? produkcje z nim. Zapowiada si? naprawd? nie?le. Paj?k dosta? wreszcie porz?dny kostium, a nie jakie? oczojebne b?yszcz?ce g... jak u Raimiego.  :)No, teraz Spider rzeczywi?cie mo?e si? zakrada? po ?cianach. Strój jest bardzo klimatyczny, kojarzy mi si? z klimatem pierwszych komiksów "Spider-man" autorstwa Todd'a McFarlane'a (czyli wreszcie co? bardziej mrocznego).

(A)nonim

CytatFilm na podstawie Ultimate, a nazywa się właśnie The Amazing Spider - man
Nigdzie nie jest powiedziane że to jest film na podstawie Ultimate.
CytatPająk dostał wreszcie porządny kostium, a nie jakieś oczojebne błyszczące g... jak u Raimiego.
Bez przesady kostium był normalny, zresztą nie wiem czemu miałby być mroczny.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RafBat

CytatBez przesady kostium był normalny, zresztą nie wiem czemu miałby być mroczny.
Mroczny nie (przynajmniej nie tak jak u Batka-można powiedzieć:"Spider, nigdy nie będziesz Batmanem" ;) ), ale przynajmniej nie będzie taki błyszczący (chodzi mi o srebrną sieć na masce, no i w ogóle, na całym kostiumie w filmach Raimiego).

Leon Kennedy