Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Leon Kennedy


Juby

Powiem krótko, potwierdziły się moje wszystkie najgorsze obawy. Nie będę kolejno wymieniał elementów stroju, które mi się nie podobają, tylko powiem krótko (znowu ;)), nowy Spider-Man ubrany jest żałośnie. :P

Mr.G

A teraz przypomnijmy sobie to zdjęcie...

...i stwierdźmy wspólnie, że co za różnica jak on się prezentuje na zdjęciach z planu (bo tam nigdy nikt się dobrze nie prezentuje) skoro na oficjalnych fotkach czyli też w filmie będzie prezentował się o najmniej dobrze (a jak dla mnie to nawet świetnie).

Altair

To są stroje dla kaskaderów... Muszą być trochę inne ze względu na wykorzystanie ich w akcji, a nie tylko do pokazywania się przed kamerą. Bo w końcu kto z nas będzie miał czas przyjrzeć się kaskaderowi podczas sceny akcji? Poza tym na sam film będą nakładane jeszcze odpowiednie filtry, więc kostium musi być teraz jaskrawy bo potem mógłby być za ciemny w filmie.

Co do samego filmu... Bardzo mnie interesuje to czemu tak szybko kręcone są sceny z samym pająkiem? Czyżby miało go być aż tak mało, że wszystkie sceny z nim są kręcone na początku? A może wbrew zapewnieniom twórców będzie Spideya w filmie dużo?

kelen

Eno, przecież film nie musi być kręcony idealnie po kolei jak sceny pójdą w filmie.

Altair

Wiem, że nie, ale póki co mamy TYLKO sceny z pająkiem i bodajże jedną z Petem.

Drawski

Jak na razie miło widzieć zdjęcia z planu, ale wolałbym przeczytać kilka rzeczy dotyczących fabuły. W przypadku filmu ze stajni DC "The Dark Knight Rises" ujawniono już przeciwników którzy pojawią się w filmie, tak wiec czekam tym bardziej aż Marc Webb powie wreszcie oficjalnie czy pojawi się Lizard. W "Spider-Man 4" miał pojawić Vulture i dodatkowa postać Vulturess (pomysł ciekawy, ale najpierw wolałbym zobaczyć go w komiksie), może można by pokazać w filmie Adriana Toomesa jako jednego z nauczycieli bądź osób związanych ze szkołą Petera Parkera? majętny dyrektor szkoły który w dzień uczy Parkera, a w nocy walczy z nim jako Vulture. Dodatkowo mógłby dojść Dr. Connors który szantażowany przez dyrektora przeprowadza nie legalne eksperymenty. W końcu pada ofiarą jednego z nich i zamienia się w wielkiego Jaszczura... i mamy już fabułę na film.

Q

Masa nowych fotek z planu:
http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=29358
http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=29362

Wygląda też na to, że w nie których scenach akcji Andrew Garfield osobiście bierze udział.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

(A)nonim

Oczka chyba będą zrobione/podrasowane komputerowo.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatWygląda też na to, że w nie których scenach akcji Andrew Garfield osobiście bierze udział.

Ganiałbym ich, że ma mnie być jak najwięcej, a nie kaskaderów. Zaś oczka faktycznie komputerowo się zapowiadają.

Mikoto

Kostium nadal jakoś mnie nie powala. Dlatego wstrzymam się z wszelkim komentowaniem stroju do czasu ukazania trailera ;) . Tam powinien już wyglądać tak jak należy.

BTW co ten Spider - man wyprawia na tych zdjęciach z tym facetem ;D?! Jak to wygląda ;D!

Altair

Nie, oczka są normalnie w kostiumie tylko, że patrzenie przez nie na okrągło jest męczące. A poza tym w masce jest też dość duszno, więc czasem trzeba ją "przewietrzyć" jakoś ;D

Mihcim

Altair wie jak moze byc duszno w masce bo sam jest takim Manem :)
Dobra koniec zartow :)
Fajne zdjecia, ciekawe jak to sie bedzie prezentowac na ekranie :)

Altair

Mihcim, bieganie w mieście w lateksowej masce to okropność :D Mają mnie za idiotę, chociaż ratuję świat... :(

A i miło by było gdyby w końcu ktoś ważny zadeklarował nam oficjalnie z kim Spidey się zmierzy...

LelekPL

Zgasili by wszystkich gdyby okazało się, że nie ma żadnego wroga, a 90% filmu to młodzieńcze problemy Petera, związek z Gwen i przyswajanie się do nowych umiejętności, a na zakończenie mamy Spider-Mana i jedną akcję (lub montaż kilku) ze zwykłymi bandziorami.
Już słyszę ten płacz fanów przyzwyczajonych do wybuchów i bijatyk :P