Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

m2reily

Coś mi tu pachnie kaczką dziennikarską, Khan powiedział w wcześniejszym wywiadzie, że jego bohater nie zmieni się w potwora, ani nie założy maski, a tu mamy całą armię. Dziwne!   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

RafBat

 Armia Jaszczurów... Zapowiada się totalne g@#*%, nie tego się spodziewałem po nowym Spiderze. Znowu otrzymamy film, który zadowoli, jeśli już, tylko najmłodszego widza.

m2reily

Ja bym nie pokładał zbyt wiele wiary w tą wiadomość, brzmi zbyt nierealnie.
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mikoto

Czytając o oddziale SWAT bardzo się ucieszyłem. Miałem nadzieję, że zaraz napiszą, że w filmie Lizard rozprawi się z nimi jakoś brutalnie, a tu czytam, że ma on ich pozamieniać w jaszczury... No ręce i cycki opadają. Mam nadzieję, że to tylko plotka...

Leon Kennedy

#274
A czy nie taki był jego plan? Przemienić wszystkich ludzi w jaszczury, a zaczyna od oddziału SWAT, który depta mu po piętach, a zostają wykorzystani do walki z pająkiem...

CytatKhan powiedział w wcześniejszym wywiadzie, że jego bohater nie zmieni się w potwora, ani nie założy maski,

Nie bardzo kumam o kim mowa... Lizard, potwór, maska, Spider-man ??? Pająk bez maski?

Altair

Jeszcze Lizard nie jest zapewniony, to kolejne plotki typu: "Kolega był na planie nowego Spider-mana to widział super przemianę w Jaszczury (która de facto byłaby raczej dorabiana przez CGI, więc skąd ten wniosek?)". Nic tak naprawdę w tym filmie nie jest jeszcze pewne.

Leon Kennedy

#276
Cytatktóra de facto byłaby raczej dorabiana przez CGI, więc skąd ten wniosek?)".

Nie wiem, może widział sceny odgrywane bez CGI, a następnie je poprawiono przy pomocy CGI. Ale pokomentować sobie można ;)

Altair

Nie, no wiadomo, tylko skąd amerykański autor newsa jest taki pewien tego o czym pisze? Bazuje na opowiadaniach dzieciaka, który coś widział, ale nie wiadomo co? :P

(A)nonim

Altair zobacz ile jest informacji o TDKR i to od paru ładnych miesięcy. Jednym się nudzi, coś wymyślają, a serwisy/dziennikarze to chwytają, albo jeszcze ciekawiej, tworzy się kaczki dziennikarskie, bo o czymś pisać trzeba.
Tak naprawdę więc trzeba czekać na oficjalne info/zdjęcia/trailer.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RafBat

Cytatjeszcze Lizard nie jest zapewniony, to kolejne plotki typu: "Kolega był na planie nowego Spider-mana to widział super przemianę w Jaszczury
Jednak trzeba przyznać, że... Rhys Ifans ma w sobie coś z jaszczura :D. To tak jak ze spekulowaniem jacy przeciwnicy Spidera pojawią się w nowym filmie, wnioskując to na podstawie aparycji aktorów, którzy są brani do tego projektu...

kelen

Z tym Lizardem jest o tyle śmieszna sprawa, że oficjalnie nie powiedziano, że ktoś go gra, natomiast jest potwierdzenie kto zagra syna dr Connorsa http://www.superherohype.com/news/articles/112063-exclusive-son-of-dr-curt-connors-cast-in-spider-man

EricDraven

Ale lizard taki miał plan? zmienić wszystkich w gady a resztę zabić co nie? właściwie to raczej pewne na bank, że będzie lizard, po tym jak nolan zrobił tdk i ma zamiar zrobić tdkr, nie spodziewałem się żę ludzie będą coś nierealnego gnoić w innym filmie... lizard wypuszcza toksyny, oddział swat zaczyna mutować i atakować spideya, co w tym złego?  to jest film na podstawie komiksu, w komiksach dzieją się różne rzeczy i tam także powinniśmy to gnoić co nie?
Call mi geek.

(A)nonim

#282
Cytatwłaściwie to raczej pewne na bank, że będzie lizard, po tym jak nolan zrobił tdk i ma zamiar zrobić tdkr, nie spodziewałem się żę ludzie będą coś nierealnego gnoić w innym filmie...
Przecież cały czas to robią. Na całe szczęście, realistyczne przedstawienie takiego Spider-Mana np. to strzał w stopę. No chyba że chodzi o "realizm" z wizji Air Jordana, czyli przedstawienie codziennego życia chłopaka (z supermocami), wtedy może nawet byłbym na tak, to mógłby być rewolucyjny film dla superhero.
Cytatlizard wypuszcza toksyny, oddział swat zaczyna mutować i atakować spideya, co w tym złego?  to jest film na podstawie komiksu, w komiksach dzieją się różne rzeczy i tam także powinniśmy to gnoić co nie?
Są komiksy i komiksy, Instant Mutant SWAT Lizardmen trochę pachną kiczem z tych gorszych komiksów. Pomysłu nie można skreślać na starcie, ale nie brzmi to zachęcająco.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mikoto

Pomysł z Lizardem zamieniającym ludzi w jaszczury niezbyt mi leży. Wolałbym, żeby był on po prostu dziką bestią i tyle. Wolę go widzieć w takiej roli ;).

EricDraven

Nie rozumiem tego dlaczego uważasz że śmierdzi kiczem... scena jak każda, gdyby jaszczur zaczął się powiększać a spider-man zrobił broń unieszkodliwiającą o nazwie super hiper mega miotacz, to ok rozumiem kicz i lekka przesada, ale to moim zdaniem scena jak scena, dajmy na to jest noc, lizard walczy gdzieś na uboczu miasta ze spideyem, jest oddział swat i zaczynają mutować pod wpływem czegoś, ale spider w jakiś sposób odwraca skutki wywołane jakąś toksyną, bo jak to się wydaje kiczowate... to co z lizardem który także zmienia się w jaszczura? też kicz?   ....   O_o
Call mi geek.