Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Altair

Albo przymocować sobie mózg na wkręty przed napisaniem czegoś takiego. Chcesz trollować to rób to gdzie indziej. Do filmiku nic nie mam, ale ogranicz personalne wywody do minimum.

Gieferg

Nikt tu nie trolluje.

Cytati z góry wiadome, ?e nieprawdziwe.

No shit :)

Filmik to nic innego jak podniesione do karyklaturalnych rozmiarów oczekiwania co niektórych, maj?c ?wiadomo?? tego czego fani oczekuj? po tym filmie, trudno ?eby co? takiego nie by?o ?mieszne, chodzi o kontekst, nie o sam? zawarto??, która w innych okoliczno?ciach faktycznie mog?aby by? odbierana jak co? ?enuj?cego. A ju? siedz?cy w temacie fani powinni mie? z tego najwi?kszy ubaw i do nich w szczególno?ci filmik jest kierowany, bo kto? kto nie siedzi w temacie nawet nie wy?apie w czym rzecz. Oczywi?cie zdarzy si? jeden czy drugi co uzna to za "szarganie ?wi?to?ci", albo z min? ministranta b?dzie kr?ci? nosem bo zobaczy? na ekranie sztuczne jajka Bane'a. 

No có?, pono? autorom negatywnych recenzji TDKR grozi si? ?mierci?, a chyba ka?dy pami?ta co si? sta?o z rankingiem IMDB po premierze TDK gdy fani Batmana wlepiali 1/10 Godfatherowi byle spad? z 1 pozycji. To wszystko wiele mówi o tym jakich Batman ma fanów (oczywi?cie dotyczy to tylko pewnej grupy, nie wszystkich) i jest to smutne, co niektórych sztywniackie, pozbawione jakiegokolwiek dystansu nastawienie równie?.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

CytatTrzeba usunąć kij z tyłka przed oglądaniem.

Daj spokój! Przykładowo ja potrafię podejść do tego ze sporym dystansem, ale nawet wtedy mnie to nie bawi tylko odrzuca.

vincent

Moje oswiadczenie że spadam z forum było mocno na wyrost. Jestem tak nakrecony, że nie dam rady się powstrzymywac przed zagladaniem tutaj :D

Obejrzalem to zakonczenie. Hahahahaha plakalem że smiechu jak Bane odlewal się na Batmana. Ogolnie super wykonany filmik, ktos się napracowal ;D dla mnie bomba.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

oficer

No faktycznie wykonanie wyjątkowo dobre. Miałem nie oglądać tego w ogóle, ale pokusa była tak duża, że powiedziałem sobie - tylko kilka sekund... ;) Jak ogląda się to pierwszy raz to mam wrażenie, że przez te dosłownie kilka sekund można uwierzyć, że to faktycznie prawdziwy fragment ;D No ale jak Bane sięga do rozporka to...  :P
This is no time for fear .... That comes later

vincent

Dla nich 7 godzin. Dla nas 7 dni.

K*rwa.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Patryk02099x

Najgorsze 7 dni w życiu, jeśli chodzi o rozrywkę... a właściwie jej brak i czekanie na nią. Kurde! Ja chcę już 27!

vincent

Przestały mnie interesować gry, filmy. Myślę tylko o Batmanie czy jestem w klubie, w galerii czy w pracy. Właśnie nadrabiam DC new 52, Batman #11 i po kolei Batgirl będę leciał, bo zawsze chciałem coś z nią poczytać.
Damn ;D Jak to przetrzymać. Chyba nigdy w życiu nie czekałem tak na żaden film.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

rocklee

A ja wam powiem że po przeczytaniu wszelkich spoilerów od kogoś kto już oglądał na shh, muszę powiedzieć że oczekiwałem czegoś innego :/

vincent

To nie wiem, po ch*j czytać spoilery.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

rocklee

Przecież ja nie narzekam że czytam, czytam bo mi nie robi różnicy, jak czekam na film to i tak będą go oglądać z takim samym zaciekawieniem czy będę znał zakończenie czy nie, ale muszę powiedzieć że czytałem jedno fałszywe które było niby prawdziwe i ono bardziej mnie podjarało na ten film niż te prawdziwe, no ale nie będę pisał żeby nikt się nie domyślił co i jak.  Po prostu te fałszywe zrobiło na mnie większe wrażenie i szok, ale zobaczymy jak to będzie na ekranie, po przeczytaniu spoilerów, na bank czekam by zobaczyć to na ekranie, ale zawsze pozostaje jakieś ale.

Patryk02099x

Jakbym Ci streścił TDK to pewnie też czułbyś się zawiedziony, bo film to film i trzeba zobaczyć. Np. "Igrzyska Śmierci" sobie zespoilerowałem trochę przed premierą, choć to dlatego, że chciałem wiedzieć czy czasem nie wybieram się na drugi Zmierzch... i to co przeczytałem wydawało mi się głupie, ale film... jeden z lepszych w ogóle. Na to co czytałem w  ogóle inaczej się patrzyło oglądając i często to były najlepsze sceny(np. śmiałem się z tej niby-areny i wyrzutni ognia).

rocklee

Oj stary, ale nie chodzi o to jak co? wygl?da, ani o to jak co? brzmi, po prostu s? spoilery które mówi? co? wprost o postaciach i zako?czeniu i nie mówi? ?e jest z?e, bo pewnie wi?kszo?? zadowoli, ale mówi? ?e te które s?ysza?em by?o lepsze, pokrywa?o si? z jednym plakatem tdkr i wydawa?o mi si? sensowne i zaskakuj?ce. Te zako?czenie jest mniej szokuj?ce, mo?e nawet mniej ni? tdk, ale chyba dobre, ci??ko tak na ?wie?o oceni?.

Ja i tak czekam by zobaczy? walk? gacka z bane'm i to jak batman b?dzie si? prezentowa? w scenach w ?wietle dnia.

Juby

#658
Stare fotki w super jakości:
Spoiler



























[Zamknij]

Więcej pod tym linkiem:
http://drewbmac.wordpress.com/tag/hi-res/

Zdjęcia mogą długo się wczytywać bo są naprawdę w gigantycznej rozdzielczości!

Altair

Ukryj je w spoilerze, o ile możesz, by strona wczytywała się troszkę szybciej.