Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

isild87

Cha a ja mialam to szczescie ze w dniu premiery, choc z drobnymi oporami obejrzalam w koncu TDKR  ;)
I co moge powiedziec? Swietny film ale do poziomu dwojki troche mu brakuje i nie powiem, zabraklo tego czegos choc calosc oceniam juz teraz na mocne 8/10   ;D

JaRo II

 W magazynie "Popcorn" numer 8 / 2012 zamieszczono opis fabuły filmu plus kilka zdjęć. Bardzo tego niewiele, zważywszy, że Batman jest na okładce tej gazety, a w środku poświęcono mu raptem pół strony.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Juby

12 gniewnych ludzi przemówiło. TDKR oceniany jest lepiej od Avengers, ale gorzej od poprzednich Batmanów Nolana:

LelekPL

To zmienia wszystko w takim razie... Pora zmienić ocenę TDKR

kelen

Niezła różnica w ocenach między polskimi dziennikarzami, a tymi ze Stanów.
Swoją drogą, żadna średnia ocen z wszystkich tych filmów nie robi wrażenia.

vincent

Chyba się powtarzam, ale trudno.
Nigdy nie wyjdę z podziwu, jak niektórzy na tym forum jarają się ocenianiem filmów, dawania tu plusików, tu minusików, wyciągania jakichś średnich i wlepiania ocen jakichś typów. Co mnie obchodzi jakichś dwunastu kolesi, ocena na filmwebie, na imdb czy rottentomatoes? Film ani mniej ani bardziej mi się z tego powodu nie będzie podobał, jaki jest sens? Po co to? W jakim celu?
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

kelen

Nie wiem jak inni, ja takiego typu rzeczy traktuje jako ciekawostka, oceny na FilmWebie czy IMDB nigdy nie były dla mnie jakimś specjalnym wyznacznikiem.

Juby



FunnyGuy

Cytat: isild87 w 13 Sierpień  2012, 15:31:15
Cha a ja mialam to szczescie ze w dniu premiery, choc z drobnymi oporami obejrzalam w koncu TDKR  ;)
I co moge powiedziec? Swietny film ale do poziomu dwojki troche mu brakuje i nie powiem, zabraklo tego czegos choc calosc oceniam juz teraz na mocne 8/10   ;D
Znacznie przewyższa dwójkę,która jest wznoszona pod niebiosa głównie ze względu na Ledgera:).

JaRo II

   W magazynie "Film" numer 9 / 2012 pojawiła się recenzja filmu. "Mroczny Rycerz powstaje" oceniono = 3 / 6.

W magazynie "Nowa Fantastyka" numer 9 / 2012 również jest recenzja filmu z oceną = 4 / 6.

W magazynie "KINO" numer 9 / 2012 piszą o najnowszym filmie Nolana, a także o ogólnej historii Batmana, jednakże filmowi nie wystawiają końcowej oceny.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Juby

To najsłabiej recenzowany film Nolana odkąd zbieram Film (czyli lipiec 2005 roku).

Juby

Mo?e to minimalna zmiana, ale uzna?em, ?e warto poda? informacj? i? oficjalny czas TDKR uleg? zmianie. Na bbfc.co.uk zaktualizowano czas trwania filmu dodaj?c do niego 4 sekundy, co da?o 164 minut i 31 sekund. To sprawi?o, ?e na IMDb i wszelkich innych portalach filmowych czas filmu podaje si? teraz jako 165' a nie 164 minuty.
http://www.bbfc.co.uk/search/?searchwhere=db&q=the+dark+knight+rises

;)