Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Juby

Chyba rozwaliło emotikony na forum. :(

Johnny Napalm

Chyba tylko chwilowo, przejrzałem kilka swoich ostatnich postów i jest Ok. Tzn z emotikonami, bo posty mogłyby być lepsze.  ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Problem z emotikonami był tymczasowy.

Na chwilę obecną największy problem dotyczy wysyłania maili (alertów) z powiadomieniami.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Widzę, że forum przybrało już / w końcu bardziej Batmanowe barwy. :)
Chyba można już usunąć dopisek "Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC."? ;)

Kilka uwag / sugestii z mojej strony.

Po pierwsze, Leon założył temat dla filmu Shazam!, a takowy już był. Przydałoby się je połączyć, lub starszy usunąć.
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1483.0

Druga sprawa to kwestia posprzątania tematów filmów MCU. Jest ich sporo, część obszerna z ciągnącymi się dyskusjami, więc połączenie ich byłoby bezsensowne. Może dobrym pomysłem byłoby założyć osobny podział MARVEL CINEMATIC UNIVERSE i wsadzić do niego wszystkie dotychczasowe wątki na temat tych filmów? Tyle ile znalazłem (myślę, że nic nie pominąłem):

http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1652.0 << temu zmienić nazwę na Marvel Cinematic Universe (temat ogólny)
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=18.0
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=309.0
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=978.0
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=68.0
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=880.0
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=731.0
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1599.0
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1110.0
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1507.0

LelekPL

Tematów z Shazamem nie trzeba łączyć, pierwszy zmieniony jest na film z Black Adamem (który może kiedyś jakoś powstanie)

Podrozdziału pod Marvela nie ma sensu robić. To forum o Batmanie. Mogę połączyć Kapitanów w jeden temat, a innym pozmieniać tematy. Zostanie 9 tematów (bo jest jeszcze jeden o Incredible Hulku), z czego 3 to trzy różne Iron Many, o których już nikt nie dyskutuje, więc wcale nie tak dużo.

Juby

Wiem, że to forum o Batmanie, ale MCU to najobszerniejsza pod względem tematów seria w dziale "Inne filmy i seriale". Myślę, że nie byłoby niczym strasznym wydzielić dla nich specjalny poddział, żeby nie szukac tych tmeatów w 9 stronach działu głównego.

Jeśli moja sugestia jest przesadą, to chyba nie ma sensu nic robić. Tematy o inwidualnych filmach są okej w takiej formie, w jakiej są (mimo, że nie odwiedzane przez szmat czasu), nie zmieniałbym tego. Jak będę robił powtórki, sam się w nich wypowiem. :)

PS
Nie miałeś mnie ignorować? ;)

LelekPL

Nadal jesteś ignorowany. To są sprawy moderowania, które trzeba rozwiązać na forum i prędzej czy później trzeba było się tym zająć.

Dla uwagi pozostałych: Usunąłem sporo starych tematów z tego działu, w których nikt się nie udzielał, a niektóre połączyłem w większe mastertematy.

Juby

#652
Cytat: LelekPL w 18 Kwiecień  2019, 10:55:12Nadal jesteś ignorowany.
:(

Przedwczoraj zwróciłem uwagę, że po tylu latach wyrzuciłeś mnie również ze znajomych na Filmwebie.




Q - jak duży masz wpływ na modyfikowanie nowego stylu forum? Niektóre kolory czcionek na nowym tle są zbyt jasne/ciemne i przez to mało czytelne. Np. przyciski "DO GÓRY" i "DO DOŁU", lub "Więcej...", gdy chcemy zmodyfikować wiadomość, a także nazwy tematów, jak w tym "Odp: Uwagi na temat strony i forum" nad naszymi postami, no i treści w spoiler tagach są pisane jasną czcionką na niemal białym tle. To nic pilnego, zwykła kosmetyka, ale warto pomyśleć nad poprawą w wolnej chwili.

LelekPL

Przydałoby się, żeby pole do wstawiania tekstu również było ciemne.

Z gratulacji to ten niebieski kolor buttonów. Bardzo ładnie wygląda w zestawieniu z tym ciemnym layoutem.

Q

Obecna "ciemna kolorystyka" to tylko tymczasowa próba wprowadzenie ciemniejszego stylu.

Możliwość edycji kolorów jest ograniczona, dlatego też pewne elementy są mniej widoczne.

Te opcje można edytować:
Primary color scheme:
Use default color • Color Picker
Secondary color scheme:
Use default color • Color Picker
Background color:
Use default color • Color Picker
Foreground color:
Use default color • Color Picker
Top section background color:
Use default color • Color Picker
Footer background color:
Use default color • Color Picker
Links color:
Use default color • Color Picker
Gradient starter color:
Use default color • Color Picker
Gradient end color:
Use default color • Color Picker
Blocks color:
Use default color • Color Picker
Blocks alternate color:
Use default color • Color Picker
Special titles color:
Use default color • Color Picker
Borders color:
Use default color • Color Picker
Buttons text color:
Use default color • Color Picker
Buttons background color:
Use default color • Color Picker
Buttons border color:
Use default color • Color Picker

Takie są obecnie ustawienia:
/* start of Color Changer mod output */
body, strong, .strong, h1, h2, h3, h4, h5, h6, h3.titlebg, h4.titlebg, .titlebg, h3.subbg, h4.subbg, .subbg,#detailedinfo dt, #tracking dt, .approvebg {color: #c9c9c9;}div.cat_bar, .amt, .dropmenu li a:hover, .dropmenu li:hover a, .dropmenu li a:focus,#top_info > li > a:hover, #top_info > li:hover > a, #top_info > li > a.open, .button.active, .button.active:hover {background: #3a3a3a;border-color: #3a3a3a;}#footer {background: #3a3a3a;}.button.active, .button.active:hover {color: #fff;}.title_bar {border-top-color: #414141;border-bottom-color: #414141;}.dropmenu li a.active, #top_info li a.active, .dropmenu li a.active:hover, .dropmenu li:hover a.active, a.moderation_link,a.moderation_link:visited, .new_posts, .generic_bar .bar, .progress_bar .bar {background: #414141;border-color: #414141;}a, a:visited, .dropmenu li:hover li a, .dropmenu li li a, .button, .quickbuttons li, .quickbuttons li a,.quickbuttons li:hover a, .titlebg a, .subbg a {color: #8d8d8d;}#wrapper, .dropmenu li ul, .top_menu, .dropmenu li li:hover, .button, .dropmenu li li:hover > a, .dropmenu li li a:focus,.dropmenu li li a:hover, #top_section, #search_form .button, .quickbuttons li, .quickbuttons li ul, .quickbuttons li ul li:hover,.quickbuttons ul li a:focus, .popup_window, #inner_section, .button:hover, .quickbuttons li:hover, .navigate_section ul, .popup_content, .up_contain,.button:hover, #search_form .button:hover, .quickbuttons li:hover {background: #1e1e1e;}.dropmenu li ul, .top_menu, .dropmenu li li:hover, .button, .dropmenu li li:hover > a, .dropmenu li li a:focus,.dropmenu li li a:hover, #top_section, #search_form .button, .quickbuttons li, .quickbuttons li ul, .quickbuttons li ul li:hover,.quickbuttons ul li a:focus, .popup_window, #inner_section {background-image: linear-gradient(to bottom, #272727 0%, transparent 70%);}.button:hover, .quickbuttons li:hover, .navigate_section ul, .popup_content, .up_contain,.button:hover, #search_form .button:hover, .quickbuttons li:hover {background-image: linear-gradient(to bottom, transparent 0%, #272727 70%);}.windowbg:nth-of-type(even), .bg.even, .information, .roundframe, .generic_list_wrapper, .approvebg,.windowbg:nth-of-type(odd) blockquote, .windowbg:nth-of-type(even) .bbc_alternate_quote {background: #1a1a1a;}.windowbg:nth-of-type(odd), .bg.odd, .unread_notify:hover, .title_bar, tr.windowbg:hover,.windowbg:nth-of-type(even) blockquote, .windowbg:nth-of-type(odd) .bbc_alternate_quote {background: #212121;}#wrapper, .button, .button:hover, .windowbg, .roundframe, .information, #top_section, .navigate_section ul, .dropmenu li ul, .top_menu,.unread_notify, .pm_unread, .alerts_unread, .dropmenu li li:hover > a, .dropmenu li li a:focus, .dropmenu li li a:hover, .up_contain,.boardindex_table .board_stats p, .children, #ic_recentposts td, .sub_bar, #info_center .sub_bar, .generic_bar, .progress_bar,#detailedinfo dl, #tracking dl, .inner, .signature, .attachments, .under_message, .custom_fields_above_signature, .custom_fields_below_signature,.quickbuttons li, .quickbuttons li:hover, .quickbuttons li ul, .quickbuttons li ul li:hover, .action_admin .table_grid td, .generic_list_wrapper,#topic_container .windowbg, #topic_icons .information, #messageindex .information, .approvebg, .popup_content, fieldset, #alerts tr.windowbg td,blockquote, #manage_boards li.windowbg, #manage_boards li.windowbg:last-child, #footer {border-color: #121212;}.title_bar {border-left-color: #121212;border-right-color: #121212;}hr {background: #121212;border-color: #121212;}#top_section {background: #000000;}#footer {background: #000000;}.button, .quickbuttons li a, .button:hover, .quickbuttons li:hover>a {color: #ffffff;}.button, .quickbuttons li, .button:hover, .quickbuttons li:hover, #search_form .button, #search_form .button:hover {background: #2573c0;}.button, .quickbuttons li, .button:hover, .quickbuttons li:hover, #search_form .button, #search_form .button:hover {border-color: #2b68db;}.info .subject, h1.forumtitle a, .poster h4, .poster h4 a, .poster li:hover h4 a, .poster h4 a:hover .poster li h4 a,.poster h4 a:focus, #smfAnnouncements dt a, .keyinfo h5 a, .keyinfo h5 a strong, .current_page {color: #3173bb;}#smfAnnouncements dt {border-color: #3173bb;}* {box-shadow: none !important;text-shadow: none !important;}
/* end of Color Changer mod output */

Tymczasowo wyłączony został "tag spoiler", który powodował problem z wysyłaniem maili z powiadomieniami.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Może i tymczasowa, ale od razu tak przyjemniej się tu zrobiło. Dobra i wyczekiwana zmiana.

LelekPL

Myślę, że podtematy do Batman v Superman, Suicide Squad i Justice League możemy już wrzucić do Bat-filmów. Poza tym stworzyć sekcję dla Birds of Prey (tym bardziej, że film już jest w kręcony, a my mamy temat dla The Batman, który nie ma nawet tytułu, ani nawet pewności, że w ogóle powstanie póki co :P )

Juby

Nie wiem, czy Birds of Prey potrzebuje swojego działu / sekcji. Wystarczy stworzyć nowy wątek w Bat-filmach, skoro do tej pory nie paliła się dyskusja na temat tego filmu, to chyba jeden wątek wystarczy (w sumie podobnie powinno być z Jokerem, nie wiem po co na forum oddzielne wątki dla fotek i materiałów video z filmu).

Działy BvS, SS i JL rzeczywiście możnaby przenieść, jak poddziały do TDK i TDKR, do bycia działami podrzędnymi w "Bat-Filmach".

Q

O "Birds of Prey" jest już temat w dziale Bat-Filmy. Co do Suicide Squad, to kategoria obejmuje też film Gunna.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Q, co zorbiłeś? Nie widzę teraz w ogóle sekcji BvS i JL? Gdzie te wszystkie tematy? Jako działy podrzędne w Bat-Filmach nadal widzę tylko TDK i TDKR. :(