Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Jacy przeciwnicy w Arkham City?

Zaczęty przez BD96, 18 Sierpień 2010, 21:11:49

BD96

Jakich przeciwników Batmana chciałbyś/aś zobaczyć z Batman: Arkham City?. Osobiście mam nadzieję że pojawi się Mr. Freeze z którym można przeprowadzić naprawdę niezłą grę. Uciekanie przez zamrażaniem, lub walczenie z nasłanymi przez niego niedźwiedziami polarnymi niczym w Batman & Mr. Freeze: SubZero ;D. A jakie są wasze typy? oprócz pana śniegu chętnie bym zobaczył The Erasera czyli Człowieka Ołówka... oczywiście żartuję, liczę że pojawi się również Man-Bat z którym można przeprowadzić powietrzne walki, nawet mogło by być kilka Man-Batów zamiast zwykłych zbirów, jak to było w Batman: Manbat. Czy zamiast zwykłej nawalanki ze zbirami, nie wolicie prowadzić podniebnych bojów, z pół ludźmi, pól nietoperzami?. Zresztą skoro dostaniemy również kawałek Gotham to może Joker mógłby zmajstrować coś większego? choć jest w dość słabym stanie, co widzieliśmy na trailerze. Tak czy owak mam takie przeczucie że będzie go mnie niż w Arkham Asylum. Zapraszam do dyskusji.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

lady_ozzy

Strach na wróble mam nadzieję, że powróci. I znów będzie strrrrrasznie. I oby walka z nim była ciekawsza.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Riko

#2
Powróci zostało to potwierdzone tylko, że w misjach pobocznych. Oprocz niego prawdopodobnie pojawi się również Bane i Killer Croc(patrz trzy losowe zakończenia Arkham Asylum).
A tak btw. prawdopodobnie pojawią się kolejne postacie. Dzis serwis Gameinformer dał artykuł o innych dziwacznych bywalcach azyu Arkham
Great White Shark, Captain Stingaree,Mad Hatter(znany polskim czytelnikom jako Szalony Kapelusznik), Batzarro,Ventriloquist, The Black and White Bandit,Clayface,Kite Man, Humpty Dumpty i Ragdoll.
http://www.arkhaminfo.com/nowi-wrogowie-w-arkham-city/
Co o nich myslicie? Uwazam ze pewnie pojawia sie w misjach pobocznych wiec moze byc ciekawie ;)
Po za tym Dini w wywiadzie dla MTV o wskazowkach. Pamietacie moze cos takiego jak lista Harley?

Gooralek

Obejrzyjcie analiz? traileru w j?zyku polskim :
http://www.youtube.com/watch?v=lJ8nBtFjfQo&feature=search

Jest tam tak?e mowa o Two Face'ie, Czarnej Masce i Pingwinie, a tak?e Strachu na wróble i Kobiecie Kot ;)
Licz?, ?e do tego do??czy tak?e Mr. Freeze ;)

Riko

Analiz teasera jest mase w sieci. Chociażby na Batcave czy Arkhaminfo. Ale również inne serwisy zamieściły swoje analizy mimo wszystko dzięki za informacje.

Morpheus

Dzi?ki Ci Riko za zdj?cie listy nigdy nie mog?em si? jej bli?ej przyjrze? :) Mam nadzieje ?e ta lista go?ci sprawdzi si? w 2 cz??ci licz? zw?aszcza na Kapelusznika i Clayface'a. A tak poza tym wie kto? kim jest Luke Oliver czyli ostatnia osoba z listy ? :)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''

RafBat

 Też mnie to ciekawi... heh, na razie wygooglowałem piłkarza który się tak nazywa, cóż poszukam dalej.
Posted on: 25 Sierpień  2010, 11:56:32

 Heh, to chyba Riddler się dla "zgrywu" ukrywa pod pseudonimem...  ;)

Anarky

Cytat: Riko w 20 Sierpień  2010, 23:09:48
Great White Shark, Captain Stingaree,Mad Hatter(znany polskim czytelnikom jako Szalony Kapelusznik), Batzarro,Ventriloquist, The Black and White Bandit,Clayface,Kite Man, Humpty Dumpty i Ragdoll.

Z ca?ej listy zostawi? bym tylko takie postacie jak Great White Shark, Mad Hatter, Ventriloquist i Clayface'a. Reszta jest po prostu zb?dna, zamiast nich dorzuci? bym  Riddlera, KGBeast, Ratcatchera, Lock-Up i Cavaliera w ostateczno?ci.
Ja wam pokażę!

Mel

Ten Oliver, to może być po prostu kolejnym "villainem" pokroju Franka Bolesa i tyle.

Mihcim

Z podcastu można było się dowiedzieć że Zsasz ma niby wrócić

Riko

Zsasz bedzie i to zostalo potwierdzone nawet i w artykule Gameinformera.

Gooralek

O, to bardzo fajnie.

Jednak ja i tak najbardziej jestem szczęśliwy z powodu Jokera i jego charakteryzacji (chodzi mi o ubiór, wyraz twarzy, wszystko !). Jest naprawdę świetna ii należy do jednej z moich ulubionych.

Morpheus

Miło, że powróci Zsasz ale tym razem mogliby poświęcić mu więcej czasu, bardzo Cieszę się że aż tyle postaci się pojawi, ale uważam, że trochę wpłynie to na jakość ich występów, bo będą zwyczajnie krótkie przy takiej ilości badassów. Może się mylę i taką mam nadzieje.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''

Mihcim

Akcja z Zsaszem ma być taka że on dzwoni na komórkę i każdy boi się ją podnieść bo legenda głosi że ten kto ją podniesie umrze. Ale Batman ją podnosi i zaczyna się gra w kotka i myszka. Dokładnie to powiedzieli w tym podcascie

LelekPL

Cytat: Mihcim w 27 Sierpień  2010, 17:43:03
Akcja z Zsaszem ma być taka że on dzwoni na komórkę i każdy boi się ją podnieść bo legenda głosi że ten kto ją podniesie umrze. Ale Batman ją podnosi i zaczyna się gra w kotka i myszka. Dokładnie to powiedzieli w tym podcascie

Brzmi interesująco, oby tylko ta zabawa nie polegała na zwykłym kopnięciu z dwóch nóg w plecy ;)

Muszę przyznać, że największą zaletą tych gier wydają się być koncepty - jedynka dała nam Batmana samego przeciwko szaleńcom w wariatkowie, nawet z małym wątkiem w którym to Batman jest pacjentem, a szaleńcy strażnikami.
Dwójka przedstawi Batmana zdanego na siebie w mieście zarządzanym przez gangi. Oby rozgrywka trwała dłużej niż poprzednio i była mniej liniowa a niżeli w jedynce.