Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zwiastuny i klipy z "Batman v Superman: Dawn of Justice"

Zaczęty przez kelen, 16 Kwiecień 2015, 10:11:46


LelekPL


kelen

Tak, w filmiku są pokazane tylko ujęcia na stroje Supermana i Batmana :)

Q

Zamiast 5-sekund aż 20-sekund prezentujących stroje głównych bohaterów. Chociaż trailer ma trwać ponad 2 minuty, to wydaje się, że nie zdradzi zbyt wiele. Co najważniejsze, wreszcie ruszyła promocja filmu!

Screeny ze zwiastuna


What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

W końcu!! Zajawka bardzo fajna. Dawać już ten poniedziałek!!

Q

Prawdopodobnie fragment zwiastuna wyciekł do sieci:

https://twitter.com/MuDragon/status/588781085946937344

Tym razem mamy początek starcia Batmana z Supermanem, w którym Batman pyta się "Tell Me, Do You Bleed? You Will!"
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy


Bless


kelen

Amatorskie nagranie całości właśnie zostało opublikowane w sieci: https://vid.me/NlzG

Jako, że nie jest to oficjalna dystrybucja, rozmawiajcie proszę na razie o jego szczegółowej treści w tagu spoiler.

b.p.

Na razie - nie ukrywam - jestem nieco zawiedziony.

Spoiler
Zwiastun jest bardzo, bardzo mroczny. W opiniach branżowych pojawia się przymiotnik "rozczarowujący" (ang. underwhelming) i jest w tym nieco prawdy. Moim zdaniem teaser jest przytłaczający (ang. overwhelming), a przytłacza swoim mrocznym klimatem. Zbyt mrocznym. Scenografia i zdjęcia jak z horroru albo gry komputerowej i w rezultacie wygląda to trochę tak, jakby Snyder chciał zrobić "300" w świecie DC, a akcja toczy się wyłącznie deszczową nocą. Nawet jeśli fabuła będzie OK, to nie zrobią dobrego wyniku w box office.
[Zamknij]

Q

Jak przysta?o na teaser robi wra?enie i chocia? trwa ponad 2 minuty to jednak niewiele pokazali, ale obecno??

Spoiler
Batplane'a i Batmobila cieszy. Klimat jest bardzo mroczny, ale dopiero na oficjalnym materiale b?dzie mo?na zobaczy? jak to naprawd? wygl?da, bo nagranie z sali kinowej najwy?szej jako?ci nie jest.
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Spoiler
CytatZwiastun jest bardzo, bardzo mroczny. W opiniach branżowych pojawia się przymiotnik "rozczarowujący" (ang. underwhelming) i jest w tym nieco prawdy. Moim zdaniem teaser jest przytłaczający (ang. overwhelming), a przytłacza swoim mrocznym klimatem. Zbyt mrocznym. Scenografia i zdjęcia jak z horroru albo gry komputerowej i w rezultacie wygląda to trochę tak, jakby Snyder chciał zrobić "300" w świecie DC, a akcja toczy się wyłącznie deszczową nocą. Nawet jeśli fabuła będzie OK, to nie zrobią dobrego wyniku w box office.
[Zamknij]
Spoiler

Dla mnie świetne, to nie jest kolejna wesoła i przyjemna historyjka Marvela, a to że akcja ukazana w trailerze, bo to chyba trailer, jest deszczową porą, to dla mnie kolejny mega plus! I jakoś nie widzę powodu dla którego wynik w box office miał być słabszy z powodu mroczniejszego tonu.
[Zamknij]

kelen


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

#14
Moim zdaniem teaser jest niesamowity. Wiadomo by?o, ?e b?d? czerpa? gar?ciami z komiksowego TDKR i tak jest. I to nie jest tylko ta s?awna zbroja i pojedynek, ale np. w tle s?ycha? wypowiedzi wielu ró?nych ludzi na temat Supermana co? tak jakby te wszystkie wywiady telewizyjne w TDKR. Jest jeszcze tak?e scena na dachu ze sanjperk? i pewnie jeszcze wiele innych.

G?os Batmana tak jakby z z syntezatora, ale generalnie podoba mi si?.

Cytatale obecno?? Batplane'a i Batmobila cieszy

Ale czy to jest na pewno Batplane? Nie wiem, mo?e. Ja bym bardziej powiedzia?, ?e to jaki? lataj?cy pojaz Luthora.

Nie zgadzam si? z opiniami, ?e jest za mroczno. Dla mnie bomba.