Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman and Robin

Zaczęty przez Max, 29 Czerwiec 2009, 19:17:35

(A)nonim

A czy to ważne? Morrison nam zaserwował w ostatnim numerze tyle błędów logicznych że jeden więcej nie zaszkodzi.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatA czy to ważne?

No właśnie dla mnie tak, bo jeśli to na serio On, to przynajmniej to jedno może cieszyc, a ze już doszło do tego w bardzo oczywisty sposób, trudno.


Co do błędów logicznych to faktycznie jest ich cała masa np: niekonsekwentny Dicka, Damian z nowym kręgosłupem, jak jest w końcu z Lazarus Pit, można ożywiać bezproblemowo każdego, bo mi się wydaje, ze było inaczej... Podsumowując numer conajmniej dziwny. Jednak jako całość wciąż ta seria prezentuje się świetnie i z radością czekam na kolejny numer!!  ;
Posted on: 02 Luty  2010, 13:48:38

 I jak czytał ktoś najnowszy numer, bo mnie ciekawość zżera czy na serio ten Batman to ten prawdziwy... No i czy komiks trzyma lepszy poziom niż ten poprzedni??

Diablo

Ja jeszcze nie czytałem... i chyba nie przeczytam w najbliższym czasie później bede musiał to nadrobić. Puki co czekam recenzje i strzeszczenie na BatCave, i strony przykładowe, bowiem Cameron Stewart jest świetnym rysownikiem, o niebo i piekło lepszy Franka Quitley, którego po prostu nie lubie.

Łubudu

Jestem w?a?nie po lekturze. Numer znowu troch? miesza nam w g?owach. Nie chce wam za wiele zdradza?, ale par? rzeczy wywróci?o si? do góry nogami. Ale co do "o?ywienia" Bruce'a to w?a?ciwie mo?na by?o oczekiwa? czego? takiego. No i mamy znów do?? z?owieszcz? perspektyw? nast?pnego numeru.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

(A)nonim

Spoiler
Ten "Batman" to jeden z klonów prawdziwego Batmana tworzonych na polecenie Darkseida. Darkseid kazał zniszczyć wszystkie oprócz jednego.
[Zamknij]
No niestety głupotami nagromadzonymi w pierwszym numerze historii Morrison właściwie skreślił jej całość, bo cokolwiek teraz by się nie działo to niesmak pozostanie. A festiwal głupoty jedzie dalej.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

No wi?? jednak, kurcze by?o to do przewidzenia... Za prosty by?by ten jego powrót i taki cholernie cz?sto wykorzystywany w bat - rodzince. A no i trzeba wspomnie? jeszcze o Kate, która zosta?a tutaj wepchana bez ?adnego celu i sk?adu ::). W nast?pnym numerze Damian z nowym kr?gos?upem nakopie imitacji i chyba tylko po to zerkn? do tego numeru, bo ostanie dwa, to jednak kompletna kicha i mogi?a, a szkoda, bo by?o tak dobrze... :'(

Literia

Z Waszych opinii można wyczytać, że ten komiks nie powala na kolana. Zastanawiam się czy się za niego brać, czy też nie. Jak myślicie?
www.literia.pl - mój sklep internetowy

(A)nonim

Za pierwsze sześć numerów jak najbardziej, bo to bardzo dobre komiksy jak na mainstream, zwłaszcza pierwsza historia. Natomiast jeżeli się zna poprzednie wydarzenia to numery 7 i 8 bardzo rażą.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Literia

Ok. Biorę się w takim razie za pierwsze sześć numerów :) Kumpel jest fanatykiem, więc mi pomoże się lepiej wkręcić.
www.literia.pl - mój sklep internetowy

(A)nonim

Batman & Robin #9 - debilne zakończenie debilnej i niepotrzebnej historii.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Łubudu

Racja. Zupełnie zbędna historia. Tyle że wszyscy doznali olśnienia iż Bruce nie jest martwy. A dowody spokojnie mógł im dostarczyć Tim. Więc po co to wszystko?
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

(A)nonim

Mo?liwe odpowiedzi s? trzy:
1. Morrison od pocz?tku chcia? co? zrobi? z tym trupem Bruce'a.
2. W DCU jest teraz Blackest Night i wciska si? ten event wsz?dzie, a zw?aszcza tam gdzie jest on zb?dny. Mini BN z Batmanem zreszt? te? niepotrzebna by?a.
3. To Morrison.
Odpowiedzi mog? si? ze sob? ??czy?.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Łubudu

Nie by?em dot?d takim bezlitosnym t?picielem Morrisona, bo R.I.P mi si? podoba?. Ale po Final Crisis i ostatnich numerach Batmana i Robina zaczynam w?tpi? czy Grant ma jak?? spójn? wizj? prowadzenia historii czy po prostu skacze z kwiatka na kwiatek bo mu si? tak podoba.
Cytat: (A)nonim w 25 Luty  2010, 18:47:00
Mo?liwe odpowiedzi s? trzy:
1. Morrison od pocz?tku chcia? co? zrobi? z tym trupem Bruce'a.
2. W DCU jest teraz Blackest Night i wciska si? ten event wsz?dzie, a zw?aszcza tam gdzie jest on zb?dny. Mini BN z Batmanem zreszt? te? niepotrzebna by?a.
3. To Morrison.
Odpowiedzi mog? si? ze sob? ??czy?.
Jest jeszcze jedna opcja... Zur En Arrh!!!
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

(A)nonim

Że też o tym nie pomyślałem. Zur En Arrh jest pewne. A za wszystkim stoi Człowiek Gumka Do Mazania który jest wcieleniem samego szatana!
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Jedna z najbardziej kuriozalnych postaci ze świata DC macza w tym wszystkim swoją... gumką ;). A tak na powaznie, to najbardziej wkurzył mnie Dick, który całkowicie i z uśmiechem na twarzy olewa całą zaistniałą sytuację :-\. Brawo Morrson ::).
Posted on: 03 Marzec  2010, 12:37:21

 Nikt nawet nie próbuje doszukać się jakiś pozytywów z ostatniego numeru... Wiem, wiem malo ich, ale jednak, ok zacznijmy od dobrych rysunków, dynamicznych scen akcji, nieustępliwego Alfreda, walka Damiana z Klonem równiez idzie na plus, a rzut wóźkiem w Gacka jest zabawną rysą  ;). Szkoda tylko, że sama historia jest zbędna, nic nie wnosi i wydaje się, ze powstała tylko dla tego, że koniecznie trzeba było wcisnąć do historii dumny napis "Blackest Knight".

PS: Ale plujący Damian daje radę ;D
Posted on: 06 Marzec  2010, 12:12:29

 Kolejny numer, to nowa historia z dumnie brzmiącym tytułem na okładce "The Return of Bruce Wayne Begins Here". Ok parę smaczków... Na portetach znajduje się sam Bruce Wayne, PrzodEK Gacka był zamieszany w zabawy z czarną magią (czyżby był to sam Hurt?? ). Damianowi najprawdopodniej zrobiła coś własna matka i zmusiła do zaatakowania Dicka, a tak na marginesie to ciągle nie rozumiem czemu szczeniak miesza się w sprawy firmy... No i pojawia się Oberon Sexton, który moze okazać się samym...