Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman and Robin

Zaczęty przez Max, 29 Czerwiec 2009, 19:17:35

Corso

Niestety Ja mam inne zdanie o tej serii (parę postów wyżej).
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Leon Kennedy

#76
Nie ma co gdakać... Czas pokazał, ze w tej chwili jest to najlepsza, najrówniejsza seria, a Morrioson udowadnia, ze nadal potrafi być dobry w tym co robi ;). A takie postacie jak Eduarda Flamingo mogłyby pojawiać się częściej, sam origin dupy wart, ale to co tutaj wyprawia jest bombowe... Sieka, morduje, a i nawet zajada przy tym :). Czekam na kolejny numer... Może w końcu Blackest Night będzie dzięki temu miało więcej do zaoferowania dla fanów Gacka ;), bo jak na razie przeczytałem tylko jeden numer powiązany z tym wydarzeniem, ale był wart zerknięcia... Dick, Tim i ich rodzinka :D

(A)nonim

Co do Flamingo mam te same odczucia.
http://dcu.blog.dccomics.com/files/2009/11/bmrob-cv8.jpg
W 8 numerze pojawi się Batwoman, może Morrison coś ciekawego z niej wyciągnie, zwłaszcza patrząc na to się będzie działo.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Ohho. Czyli Dick zdecyduje sie na wrzucenei tego ciala do jamy. Tylko, ze to pewnie nie jest prawdziwe cialo Bruce'a?

m2reily

Jedno jest pewne, finał tych wszystkich historii musi skutkować ograniczeniem wątków pobocznych i początkiem nowej, świeżej linii fabularnej.     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Niestety pewnie będzie tylko tak na początku.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Aż do następnej awantury, tak było zawsze, nie tylko u Batmana.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Leon Kennedy

#82
CytatOhho. Czyli Dick zdecyduje sie na wrzucenei tego ciala do jamy. Tylko, ze to pewnie nie jest prawdziwe cialo Bruce'a?

Mam nadziej?, ?e to nie on... Bo w przeciwnym razie ten powrót b?dzie idiotyczny i po co to wszystko co mamy w Red Robin... Ale obrazek fajny :)


(A)nonim

To jest oczywiste że to nie Bruce.
Posted on: 17 Listopad  2009, 19:57:11

 Z najnowszych informacji, seria będzie prawdopodbnie miała więcej  niż 12 numerów. Nie wiem czy to dobrze, bo mam wrażenie że Morrison miał jak na razie wszystko przemyślane, a można się domyślać co możemy otrzymać jeżeli będzie musiał coś dowymyślać na szybko. FC przy tym to będzie dobra lektura.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Tylko kiedy w koncu dostaniemy jakies odwolania do RIP. Przeciez w ramach tej serii mieli pokazac ta scene "6 miesiecy pozniej" z poczatku historii ? I konfrontacje z Le Bossu?

(A)nonim

To już było kelen. Tylko nie pamiętam w którym numerze, chyba trzecim.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

W trzecim, wg streszcznia, jest Pyg i jego maski. Chyba, ze tam jest ta scena "You are wrong! Batman and Robin will never die!" czy cos takeigo.

(A)nonim

No jest na końcu z tego co pamiętam.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Brak mocnych odwołań faktycznie boli, ale co tu poradzić skoro Grant nad wszystkim czuwa, a jego chory umysł ponoć wszystko obejmuje w tym i innym świecie ;).

PS: Dobrze, ze koleś potrafi jeszcze czasem dobrze pisać :) Czego przykładme jest np: ta seria :D
Posted on: 10 Grudzień  2009, 18:06:13

 Q z Twojej recenzji wynika, ze jestes całkowicie pewien, że to ciao Bruce"a... Skąd ta pewnośc?

Q

Po pierwsze w jednym z  wywiadów  ostatnich Grant mówi?, ze to Dick odzyska? prawdziwe cia?o Bruce'a.

A po drugie i co najwa?niejsze, Alfred w rozmowie z Tali? wyra?ne stwierdzi?, ?e widzia? cia?o Bruce'a i ro?ne badania potwierdzi?y, ?e naprawd? nale?y do Wayne'a.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)