Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman and Robin

Zaczęty przez Max, 29 Czerwiec 2009, 19:17:35

Mel

W sumie też prawda.

Leon Kennedy

Nie ma co gadać o współpracy, bo zakończyła się ona w chwili zdjęcia maski przez Oberona. Co do wyglądu Jokera, to ten z RIP bardzo mi przypadł do gustu. Jeśli idzie o okładkę z 13 numeru, to jakoś w większej formie mi się nie chce wyświetlić :-\.

Mel

Here:


I znowu to samo...Jest tu jeszcze ktoś, kto jednak woli KLASYCZNEGO Jokera?

Leon Kennedy

Klasyczny się już trochę przejadł :P, co oczywiście nie oznacza, że nie chce go jeszcze uwidzieć w komiksach Gacowatego ;).

Mel

Klasyczny Batman, który mimo wszystko nadal się pojawia w gaciach na getrach TEŻ powinien Ci się przejeść.

(A)nonim

Rozumiem jeszcze rozcięty uśmiech, ale ta dziura w głowie i rozcięty język to przesada. Ten odstający kosmyk też nie pasuje. O samo rozpisanie Jokera się nie boję, bo nawet nieźle mu tu wychodziło dotychczas (o czym świadczy przytoczony tutaj, niezamierzony żart Damiana). Co do reszty Batuniwersum - Morrison idź sobie gdzieś. Najlepiej z gaciami na getrach.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Kosmyk sobie tam może odstawać - dodaje mu uroku, ale za to rażą mnie te dodatki na twarzy i ten fartuch + gumowe rękawiczki. Niby niewielkie szczegóły, a odnoszę wrażenie jakbym miała do czynienia z całkowicie inną postacią, która niestety mija się z ikoną Jokera. Fakt, rozpisanie nie jest złe i nawet Morrison dodał co nieco postaci (wątek z detektywem "Sextonem" był w dechę), ale co tu ukrywać... Wkurza mnie ogół jego wizji.

Ps: Mam słabość do Batmana z gaciami na getrach i w niebieskiej pelerynie ;D

Leon Kennedy

Dodatki na twarzy również mnie drażnią, ale wiadomo, że nie można mieć wszystkiego ;)

CytatKlasyczny Batman, który mimo wszystko nadal się pojawia w gaciach na getrach TEŻ powinien Ci się przejeść.

No i tu mnie trochę zagiełaś... Jednak z drugiej strony Gacek w komiksach, filmach, serialach animowanych dość często przechodził różnego rodzaju zmiany większe lub mniejsze ;).

Cytatrozcięty język to przesada.

Język jest... cool :D

Mel


Leon Kennedy

Dla mnie jest dość odjazdowy, a i taki powinien być Joker ;)

Mel

Może według Ciebie. Dla mnie Joker to też elegant, jak na showmana przystało ;D

Leon Kennedy

Powinien łączyć te wszystkie cechy tzn. elegant, showman, geniusz, wariat, sadysta...

Mel

I jeszcze do niedawna BYŁ perfekcyjną mieszanką.

(A)nonim

Rozcięty język może być u człowieka-gada (jak na górze), no ale po co u clowna? Co mu dalej dodadzą, implanty robiące za rogi, żeby przypominał diabła, dla oddania jakiejś pokręconej symboliki? To trochę jak z tatuażem z All Stara, tyle że tam mamy elseworld.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Kurde! No nie myliłam się co do swoich przeczuć, że trzeci numer wydawał mi się mile podejrzany:


Tak, mi już nawet grzyb na ścianie w piwnicy przypomina Jokera - czyżby cud?