Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman and Robin

Zaczęty przez Max, 29 Czerwiec 2009, 19:17:35

Łubudu

#105
Pocz?tek historii wydaje si? wró?y? jej lepiej ni? poprzednim numerom. Ale i tak Damian jest par? kwiatków (prezes Damian hehe) Ale motyw ze sterowaniem nim przez Tali?, przodkowie Bruce'a i wci?gni?cie w to Barbatosa rokuje, ?e mo?e nie b?dzie tak ?le, a nawet mo?e by? ca?kiem fajnie.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Leon Kennedy

Najlepsze w tym numerze jest to, że można podpiąć pod niego bardzo wiele różnych tez z nową tozsamością Gacka na czele, a na koniec okaże się, że wszystko jest inne niż myślelismy ;). A co sądzicie o ukrytej jaskini ( nawet Alfred o niej nic nie wiedział :D ) ??

Diablo

#107
Skoro nawet Alfred o niej nie wiedział, to już naprawdę coś w tym jest.
Posted on: 13 Marzec  2010, 11:58:44

 Batman and Robin #10



Bezcenny kadr :].

Roy_v_beck

A co tam mówi ten Damian?

Leon Kennedy

Mniejsza z tym co mówi ( o nadu?yciach co? tam ), bo bardziej mnie zastanawia, co robi Tommy z twarz? Bruce'a jak ten buszuje w firmie...

Diablo

Damian mówi o ekonomi firmy Wayne. Chyba o nadu?yciach finansowych. ?mieszy mnie to ?e Eliott ma twarz Bruce'a Wayne, a firm? zarz?dza 11 latek i rz?da od pracowników wszystkich papierów :] po prostu dupa si? trz?sie ze ?miechu.

Leon Kennedy

Historia dalej trzyma dobry równy poziom, a motyw z jaskinią został wyjaśniony + kolejne demoniczne klimaty, no i świetny kontrolowany Damian przez mamusię i Deathstroke. Powrócił dobrze nam znany Hurt i to w dość bolesny sposób ;).

PS:Już wkrótce poznamy tożsamość Oberona :)

kelen

Panie i panowie. Oto i nasz tajemniczy Oberon Sexton :]

Spoiler
[Zamknij]

Mick Knight

Tego się nie spodziewałem. Chyba nabiorę szaczunku do tej serii..........albo i gorzej.

Leon Kennedy

No niezle, niezle :). Musze przyznac, ze Morison mnie lekko zdziwil i rownoczesnie przygotowal fajny powrot dla
Spoiler
Jokera
[Zamknij]
;D

(A)nonim

Mnie nie zdziwił, chociaż ciągle się bałem że to nie będzie on, tylko Morrison wymyśli coś kretyńskiego jak to on ma w zwyczaju. Więc na końcu ulżyło mi. W ogóle wątek Sextona i Domino Killera nawet pomimo dziur logicznych jest świetny, zwłaszcza ironiczne morderstwa-żarty.
Spoiler
W dodatku Joker chyba zna tożsamość Batmana i nie wiadomo co mu teraz odwaliło że nawet pomaga Dickowi i Damianowi i bawi się w aż takie przebieranki. Jak dla mnie to duży powiew świeżości który się przyda tej postaci. A swoją drogą, albo mi się wydaje, albo Joker wygląda całkiem "normalnie". A, nawiązanie do The Man Who Laughs świetne.
[Zamknij]
Mel gdzie jesteś?

No tak poza tym, to ta seria mnie coraz bardziej denerwuje.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mick Knight


Leon Kennedy

Po tym wszystkim jestem pewny, ?e zna to?samo?? Bruce'a. Oby twórcy wykorzystali to w przysz?o?ci, bo mimo wszystko uwa?am, ?e ta wiedza mo?e sporo namiesza?. Nawi?zanie do The Man Who Laughs faktycznie ?wietne.

Mel??

Mel

#118
Nie musz? mówi?, co na mojej twarzy wywo?a?a ostatnia strona Batman & Robin #12. Owszem, tak jak i wi?kszo?? podejrzewa?am, ?e to w?a?nie ON kryje si? pod mask?, ale by?am te? przekonana o nowym designie, który zapowiada? Morrison...A tu zamiast pokiereszowanej poczwary znanej z R.I.P mamy klasyk pe?n? g?b?. Nie ciesz? si? zawczasu, bo te ma?e tribute do filmu Paula Leniego mo?e okaza? si? by? jednorazowe, a ju? w trzynastym numerze Morrison powróci do swojej wyszlifowanej sieczki - oby nie. R.I.P'owy Joker (podobnie jest z Ledgokerem) za ka?dym razem przywodzi mi namy?l do?? nieprzyjemne uczucie w klatce piersiowej i ?o??dku, które mo?na ?mia?o porówna? do uczucia, kiedy nie?wiadomie si? siada na klozecie z podniesion? desk? (i ko?cz?c na tym z min? ragemana)
No ale wracaj?c do B&R #12, to a? pomy?am naczynia z rado?ci.
Cytat
nie wiadomo co mu teraz odwali?o ?e nawet pomaga Dickowi i Damianowi i bawi si? w a? takie przebieranki.
Stara si? odzyska? "swojego" Batmana i chwyta si? ró?nych (skrajnych) metod. Nic w tym dziwnego, bo w komiksach post?puje ju? tak przynajmniej od 30 lat! A jego wiedz?, co do to?samo?ci prawdziwego Batmana, to te? si? zbytnio nie przejmuj?. Dla niego liczy tylko maska, a to co si? pod ni? kryje jest ma?o istotne.



(A)nonim

W następnych numerach może być ostro starcie Jokera z Batmanem, Robinem i szwadronem policji najpewniej, do tego dojdzie Thomas Hurt. Mam tylko nadzieję że Joker nie będzie miał teraz stroju Sextona teraz cały czas i to jest ta zmiana Morrisona. Ach, wreszcie mamy kryminalistę wyższej klasy.
Posted on: 10 Maj  2010, 17:34:25

 A swoją drogą końcówka numeru 11 z Robinem i "Oberonem" na cmentarzu jest nawiązniem do Batmana #1. Świetny smaczek.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.