Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

TuaX

Jeśli ktoś ma ochote na obrazek i plyte, czas tylko do jutra do pólnocy. Bez 10 prac konkurs nie wazny, jeszcze nie ma 10. Do roboty!

Mel

Spokojnie....Wszystko dojdzie hurtem :D

kelen

#77

Przerysowywane z jednego komiksu. Wiem, nie wyglada za dobrze, ale i tak jestem zadowolony, bo rzadko udaje mi sie zapelnic cala kartke a4 rysunkiem :)
I tak, wiem, napis wyglada brzydko :P

Huntersky

#78
Ufff... Dwa dni ciezkiej pracy przyniosly (mam nadzieje) jakiś efekt.

Na konkurs Tuaxa.

Dla chetnych wersja przed przeróbką.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mr.G

Wersja "przed przeróbką" bardziej mi sie podoba. Wiecej zywych kolorów, a w wersji "po przeróbce" kolory są zbyt chlodne.

Huntersky

Cholera, tez tak myślalem...zmiana:

To jest wersja ostateczna :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Philips V38

Cytat: Huntersky w 01 Sierpień  2008, 22:54:20
To jest wersja ostateczna :P
Racja , ta wersja jest lepsza.
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mel

No to dawno po konkursie TuaXa...
Jakoś bezowocnie z mojej strony, bo nie mialam czasu na narysowanie czegokolwiek...

Szkoda...

Przechodze do rzeczy...Kto z was ma tableta?


Huntersky

Ja. Pentagram Titan. Ale rzadko uzywam.  :-\
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mel

No uzywanie pentagramów to masochizm...


Sama mam taki ;D

Grim Knight

Oj oj, odezwaly sie stare rany związane z Pentagramem....brrrr...
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

kelen

Cos zly link podales

Firm

Moja wersja Riddlera do 3 cześci (jezeli takowa powstanie). Chcialem aby jakiegoś refreshu, czegoś nowego i wpadlem na dwa pomysly.

1.Chcialbym aby w filmie Nolana Riddler, byl czlowiekiem starszym, bardzo inteligentnym co czynilo by go niebezpiecznym. Czlowiek po przejściach, znający zycie i mistrz zagadek, lamiglówek itd. W granicach 40-50, nie chcialbym go widziec w krety?skim stroju a la Jim C. ani w garniturze bo skojarzenie moglo by byc dosyc podobne do Jokera. Jakiś plaszcz, dlugi, kapelusz (bez znaku zapytania), laska drewniana z wypisanymi najlepszymi pytaniami zako?czona moze zlotym znakiem zapytania. zadnej maski, nic.

Drugą rzeczą, na którą wpadlem jest pisanie na swoim ciele. Riddler pisal by na swej skórze, dlugopisami, markerami, jakieś notatki, pytania, znaki zapytania wszystko co wpadnie do jego glowy.

Mam 3 kandydatów do tej roli, mianowicie:

Johnny Depp - ale to musialaby byc wlasna kreacja, niczym nie przypominająca Jokera.
David Tennant
Hugh Laurie - niewiem tylko czy potrafilby poradzic sobie z taką rolą.

Oto mój design (Hugh Laurie):





Maxie Zeus

Zielony melonik raczej nie przyjąlby sie w realistycznym Gotham, stworzonym przez Nolana.. Ale oprócz tego, pomysl jak najbardziej godny uwagi ;)

MJ

Niezle hehe, co do tego czy by sobie poradzil to myśle ze jak najbardziej, Hugh jest niezlym aktorem, ale Depp'a to nie widze w roli Riddlera.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...