Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

franek

Może kupię tego Hulka, brzmi w miarę ciekawie.


Show Must Go On!!!

Nagi Wonrz

Big Boss potrafi celować z oka, którego nie ma, więc mi to nie wadzi. Po za tym:
1. Po utracie wzroku inne zmysły się wyostrzają.
2. Doświadczenie.
3. Ciule były na motorach, a to głośne rzeczy są.
4. Mark Millar.

franek

Punkt 4 wyjaśnia wszystko ;)


Show Must Go On!!!

Altair

Staruszek Logan to jeden z fajniejszych komiksów jakie przeczytałem ;) Podobny klimat co w Spider-Man Reign.

blackout

#214
No historia fajna i to już mówiłem :) Jest tam sporo super momentów :] Mi dalej nie daje spokoju to, że Hawkeye jest ponoć ślepy a na wielu panelach czy stronach zachowuje się zupełnie jakby widział :/

Przeglądnąłem jeszcze raz skany, zrobiłem zrzuty ekranu i myślałem, że dam na forum ale nie da się a nie chce mi się tego wgrywać na stronę i dawać linka :/

W każdym bądż razie potrafi on z miejsca na miejsce się przemiescić i bez problemu trafić do celu sam. Potrafi samemu pokonać przeciwników ręcznie. Potrafi kopnąć w drzwi i je rozwalić będąć ślepym i nie wiedzieć o ich istnieniu... a to tylko rzeczy z numeru 68 :] Pamiętam, że jeszcze w numerze 71 jak już przyjeżdżają na miejsce to Hawkeye i Logan idą z przesyłką. Hawkeye prowadzi i nawet wchodzi pierwszy otwierając drzwi (?!?!?!). Millar albo ja jestem idiotą albo Pan... sam już nie wiem :(

Leon Kennedy

No muszę przyznać, że zabawne to, oj zabawne. Pewnie jego zmysły wszystko wyczuwają, nawet drzwi ;D ::)

Nightrain

A jednak, kolekcja na Dark Phoenix się nie skończyła ;) Tooo, w sumie już ktoś tu napisał... Ja nadal przetrzymuję Dark Phoenix, ale może niedługo Silent Screams dostanę do przeczytania :P
Kupuje go ktoś tak w ogóle?

Valar Morghulis

Leon Kennedy

Dark Phoenix to świetny komiks, ale to w sumie było wiadomo od samego początku. Za to najnowszy numer "Hulk" zapomniałem pełnego tytułu, to istne zaskoczenie, niczym bomba atomowa, i jeśli ktoś się wahał... to gorąco polecam, bo rysunki świetne, humor, akcja, ale ponad wszystko historia!!!!!

Johnny Napalm

Hm... możesz napisać coś więcej o tej historii, Leon? Kto ją napisał, narysował, itd. No i czy w środku dali w końcu jakieś wzmianki o tym jakie mają plany na, powiedzmy, trzy następne numery?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nagi Wonrz


Leon Kennedy

Johny, jeśli nie czytałeś nigdy Hulka, to to wydanie na pierwszy raz jest jak gwiazdka z nieba :). Zaś rysunki jak sam pewnie zauważyłeś są świetne, idealnie pasujące do opowiadanej historii, która jest... na pewno niebanalna :)

Johnny Napalm

He he... pytałem, bo szczerze chciałem go kupić, no i.. go kupiłem. Szczerze? Póki co jestem po wstępnym przewertowaniu z grubsza komiksu, ale już po pierwszej historii myślę, że będzie to nienajgorsze opowiadanie, chociaż rysunki nie powalają na kolana. Mimo wszystko nie są złe.
Lekture zostawie sobie na weend, bo nie wiem czy dziabne w całości ten album w jedną noc. Fajnie, że Hachette wypuściło coś grubszego, np po takim Wolverine. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

"Niemy Krzyk" póki co, to moim zdaniem najlepsza pozycja z wydanych dotychczas w ramach WKKM. Faktycznie, jak na pierwsze (choć w moim przypadku drugie) spotkanie z komiksowym Hulkiem, komiks wypada naprawdę genialnie.  Polecam. Zobaczymy jak wypadnie Thor, gdyż wcześniej czytałem tylko "World Engine"  z Mega Marvela, więc tez będzie to u mnie dość świeże podejście do postaci.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Kurde, komiks nie jest kiepski - to pewne. Historia jest wciągająca i wreszcie nie tak przewidywalna jak w kilku poprzednich albumach z WKKM, które czytałem wcześniej. No, tylko te rysunki mnie do końca nie przekonują, ale tak to polecam.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

Dzisiaj przeczyta?em tego Hulka na pogrzebie babci :O Atmosfera raczej nieweso?a, wi?c przyda?a mi si? taka ''odskocznia''. Có?, rysunki s? naprawd? fajne, nie powalaj?, ale s? zdecydowanie lepsze od Venoma, DP I Wolverine'a ;) Historia ciekawa, tylko zako?czenie... Takie niejasne, bo cz?owiek chce wi?cej, ale gdzie ma to przeczyta?? Co ten zielony Hulk zrobi Betty? Pewnie nie wydadz? kontynuacji tej historii, wi?c... No, ale wszystko lektura mi?a.
Przeczyta?em te? niedawno Extremis. W sumie jedyne co mi zbytnio nie odpowiada?o to rysunki. Niby dziwne, bo by?y bardzo dobre, ale to co mi tak nie pasowa?o to realistyczno?? :/ Troch? zbyt realistyczne jak dla mnie, a to jest przecie? komiks. Historia spoko, du?y plus ca?ego numeru - szybko si? czyta ;D No i za bardzo zbajerowany Stark.

Valar Morghulis