Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konwenty Komiksowe i inne spotkania komiksiarzy

Zaczęty przez Johnny Napalm, 20 Kwiecień 2012, 19:52:48

BlackBat

Cytat: Johnny Napalm w 09 Październik  2012, 13:56:14
Żeby oszczędzić kase, czy żeby cudownie wyglądać? ;)

Powiem tak, w moim wypadku obydwa wielce pożądane :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Nightrain

Co? umarn?? ten temat :D
Wybiera?em si? ju? na ten Double Back w Bytomiu, jednak par? drobiazgów mi to uniemo?liwi?o:
-konwent jest od 16 lat,
-wej?ciówki kosztuj? 60z?.
Z pieni?dzmi to wiadomo... Jako? szczególnie si? nie za?amuj?, w ko?cu nie jest to jaka? wielka impreza.

Za to powa?nie rozwa?am udanie si? na MFKiG :D Du?o czasu mi zosta?o jeszcze niby, ale chyba ju? mo?na zacz?? oszcz?dza?... Tylko mam par? pyta?:
W tamtym roku to by?o na pocz?tku pa?dziernika, nie wiecie mo?e jak b?dzie w tym? Kto? tu wspomina? o wakacjach. Chyba, ?e studenckich :D
Toooo... B?dzie jakie? ograniczenie wiekowe jak w przypadku Double Back'a, prawda? ._.
Poczeba na to wej?ciówek, czy czego? tam?

Inna sprawa, to to, ?e nie mam rodziny w ?odzi, wi?c nie mam te? gdzie spa?, ani z kim jecha?. To jednodniowa impreza?

Valar Morghulis

kelen

Cytat: Nightrain w 16 Styczeń  2013, 14:51:25
Co? umarn?? ten temat :D
Wybiera?em si? ju? na ten Double Back w Bytomiu, jednak par? drobiazgów mi to uniemo?liwi?o:
-konwent jest od 16 lat,
-wej?ciówki kosztuj? 60z?.
Z pieni?dzmi to wiadomo... Jako? szczególnie si? nie za?amuj?, w ko?cu nie jest to jaka? wielka impreza.

Za to powa?nie rozwa?am udanie si? na MFKiG :D Du?o czasu mi zosta?o jeszcze niby, ale chyba ju? mo?na zacz?? oszcz?dza?... Tylko mam par? pyta?:
W tamtym roku to by?o na pocz?tku pa?dziernika, nie wiecie mo?e jak b?dzie w tym? Kto? tu wspomina? o wakacjach. Chyba, ?e studenckich :D
Toooo... B?dzie jakie? ograniczenie wiekowe jak w przypadku Double Back'a, prawda? ._.
Poczeba na to wej?ciówek, czy czego? tam?

Inna sprawa, to to, ?e nie mam rodziny w ?odzi, wi?c nie mam te? gdzie spa?, ani z kim jecha?. To jednodniowa impreza?


Wejsciowka na DB2 kosztuje 40 zl. Ograniczenie wiekowe jest spowodowane charakterem imprezy (wspominki).

MFK zawsze jest na poczatku pazdziernika. Nie ma ograniczen wiekowych. To impreza, ktora trwa kilka dni, lecz najwazniejsze to sobota i niedziela. Cena wejsciowki jest zalezna od liczby dni, ale karnety nie kosztuja wiecej nuz 20 zl. Nocleg byl kiedys za 10 zl, ale w 2012 juz go nie bylo (tylko dla cosplayerow).

Nightrain

Nie wiem co mi się z tymi 60zł pomieszało :D

W sumie cena za mfkig całkiem przystępna... A z tym noclegiem to chodzi o to, że jak się za coś przebiorę to będę miał gdzie spać? xD

Valar Morghulis

PieSzy

No mniej więcej o to chodzi. :P
MFGiK jest zawsze w pierwszy weekend października. W tym roku podobno w ostatnim momencie wycofała się duża liczba sponsorów, dlatego pewnie wszystkiego nie udało się dograć, ale i tak IMO było bardzo przyjemnie. :)

nighty

z tym noclegiem dla cosplayerów to też nie taki hop siup... dopóki jeszcze w 2011 zajmowała się tym koleżanka blackie wszystko było cacy - był wynajęty cały hostel, gdzie już od piątku występujący mogli sobie nieodpłatnie urzędować. ale blackie wyjechała i cosplayem zajmuje się ktoś z manga corner, w zeszłym roku do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy cosplayerzy będą mieli nocleg zapewniony przez organizację, w końcu liczba miejsc była bardzo ograniczona. ale z doświadczenia wiem, że już za dwadzieścia parę złotych można sobie znaleźć miejsce w hostelu więc warto się rozejrzeć :)

co się tyczy doublebacka, miałam nie jechać, ale wczoraj zdecydowałyśmy się wybrać (głównie z powodu przesunięcia innego konwentu XD) - kto będzie? :D

kelen


BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

ekstra! :D kiedy plan komiksowki? :3 (jak wszystkie najlepsze atrakcje znow beda w czasie kozpleju to przestaje jezdzic na konwenty wwffu T_T)

kelen

Ja sam chce byc na cosplayu zatem albo bedzie wtedy przerwa albo atrakcja znajomego, ktory nie chodzi na cosplay.
Plan bedzei ja ktylko dostane ostatnie opisy atrakcji. Wstpenie zdradze, ze bedzie panel o Brave and the Bold, ale nie robiony przez ze mnie. Ja robie na temat New52 wydawanego przez Egmont oraz pogadanke o trylogii Nolana. Bedzie tez innych ciekawych rzeczy, ale - stay tuned.

BlackBat

Też bym poszła na cosplay, szkoda przegapić :)
No właśnie sprawdzałam rozpiskę i zobaczyłam B&B i Twój panel, na który oczywiście zawitam, bo mam zamiar przesiedzieć w komiksówce większość czasu i uprzykrzać ludziom życie :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

no ja planuję być na n52 jak się uda i pewnie na nolanowskim też wylądujemy, kasia z chęcią opowie, jak to licznik spieprzył ostatnią część trylogii :D fajnie by było, jakby była przerwa na czas cosplayu, albo przynajmniej jakieś hmmm... mniej popularne atrakcje. no i czekam na więcej info :)

Johnny Napalm

Kurdebele, wybrałbym się tam, chociaż nie wiem czy na 100% znajdę odpowiednią ilość czasu, a nie chcę powtarzać sytuacji z Łodzi, gdzie zawitałem właściwie na dosłownie samą końcówkę festiwalu. Teraz w grę wchodziłyby 2 dni.  :) Kto z was będzie na pewno?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

#103
Ja mogę jedynie obiecać, że będę tam duchowo. Podróże astralne and shits like that.

PieSzy

Natrafiłem na taki ciekawy evencik, więc podrzucam dla zainteresowanych z Trójmiasta i okolic:
http://www.facebook.com/events/254681241333072/?ref=22
Panel pt: Fenomen Marvela- popkulturowy panteon herosów.