Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman Returns

Zaczęty przez Silent Dark, 08 Sierpień 2008, 18:53:29

Leon Kennedy

I doszliśmy do sedna rozmowy... Dlaczego postac Luthora byla ( mam nadzieje, ze juz go nie zobaczymy) wciskana do kazdej cześci o Kryptonitowym Kosmicie?

Maxie Zeus

Prawdziwym wyzwaniem dla kazdego bohatera jest zloczy?ca odzwierciedlający jego moce/ jego przeciwie?stwo..
Tak wiec, mogliby wreszcie dac nam poządny pojedynek Supermana z Doomsday'em, albo Brainiac'iem, a nie jakieś tam glupawki robione na potrzeby filmu (Nuclear Man)...

PS: Ostatnio nie?le sie uśmialem czytając pewien news o VIII sezonie Smallville.. otóz, Doomsday ma podobno byc chlopakiem Lois ;D ;D And I thought my jokes were bad ;D

Gieferg

Zdaje sie ze SR nie doczeka sie sequela, zamiast tego dostaniemy reboot. Fajnie, ale powinni byli o tym pomyślec juz przy okazji SR - zamiast robic wysilony sequeloremake którym sie okazal mozna bylo zacząc od nowa i teraz czekalibyśmyjuz na normalny sequel. Superman do filmów nie ma szcześcia...


http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=48159

Przy okazji jest tez wzmianka o trzecim Batmanie który ma sie pojawic do 2011 roku :)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

codic

I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Leon Kennedy

CytatSuperman do filmów nie ma szcześcia...

Powstały trzy cześci na dobrym poziomie. A SR odświeżyłem sobie dzisiaj i bawiłem się na nim przednio. Zwłaszcza muzyka mnie urzekła ;). Co do reboota... to uważm, że mimo wszystko jest to dobry pomysł, ale błagam dajcie jak najmniej młodego Clarka!! No i jeszce jedno :P. Pojawiły się głosy, że nowy ''S'' ma być filmem o wiele mroczniejszym :o. Będzie to wielka pomyłka! Superman to nie Batman. Filmy o nim powinny nieść nadzieję na lepsze jutro. Superman powinien nieść nadzieję, a nie mrok.

Crane

To że ty lubisz kolorowe buble takie jak SR nie znaczy że Superman nie może być mroczniejszym, poważniejszym filmem. Takiego Supermana chętnie obejrzę, a nie snuja z ciotą która gasi domy i krzyżuje geologiczne (sic!) plany Luthora.

Przydałby się też Supermanowi jakiś normalny, godny przeciwnik. Ach żeby tak zrobili film z Doomsdayem!


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Leon Kennedy

Dobra stary, trochę mroku mu się przyda, ale z tego co się orientuję, Oni go chcą dość mocno przerobić w tą wersję mroczną... A Superman nigdy taki nie był i nigdy taki nie będzie! Wystarczy dać mu ciekawego przeciwnika i zatrudnić kogoś porządnego na stanowisko scenarzysty i reżysera.

Crane

Z tego co się orientujesz? To znaczy wiesz to z rozmowy z producentami czy z jakiegoś innego źródła?

Jedyne co powiedziano, to że nowy eS ma być "bardziej mroczny". Nie musi to od razu oznaczać, że Clark wpadnie w depresję bo nie uratował oddziału położniczego przed atakiem psychopaty z piłą łańcuchową.

Wystarczy że nie będzie tego całego kiczu który zaserwowano nam w SR a film od razu zyska inną atmosferę. No i wypadałoby żeby nowy film był mocniej osadzony w rzeczywistości. Tyle zła na świecie, a w SR on zajmował się takimi bzdurami. Żałość.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Rebot to świetny pomysł.Spieprzony SR musi zostać sprostowany.Tylko żeby Routh został bo bez niego film straciłby wiele uroku...Routh grał dobrze,ale scenariusz był do dupy, więc myślę że aktor mógłby dostać second chance...

vincent

Mroczniejszy Superek? oo tak! Koniec z mdłą papką. Pora pokazac potencjał tej postaci. Coś mocnego. Dawac Doomsdaya! Dawac napięcie!
Odkąd przeczytałem sagę z Doomkiem, marzyłem, żeby zobaczyc to na porządnym filmie. Kto wie? Może się doczekam.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

CytatZ tego co się orientujesz? To znaczy wiesz to z rozmowy z producentami czy z jakiegoś innego źródła?

Mam dostęp do tych samych informacji co ty ;). Tyle, że czytając to trochę się przestraszyłem, że za bardzo pójdą w ta mroczną stronę...

CytatNo i wypadałoby żeby nowy film był mocniej osadzony w rzeczywistości. Tyle zła na świecie, a w SR on zajmował się takimi bzdurami. Żałość.

Tutaj jestem na tak!

Altair

Superman zawsze był uosobieniem cnót, wierzył w dobroć człowieka itd, itd.Jednak dotychczas mówi się o umrocznieniu filmu, a nie Supermana ::)

vincent

Ale odkopałeś dyskusję :P
I o tym tu się mówi. Superman może być cnotliwy, dobry do granic możliwości, ale świat przecież taki nie jest. I chodzi o to, by pokazać w kolejnym filmie realia naszego świata. A nie realia widziane oczami superbohatera.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

Tyle, ze robiąć sam film mroczniejszym to również i samego ''S'' zapewne postanowią pokazać z bardziej mrocznej strony. A jeśli idzie o Metroplis w którym pewnie się będzie działa przygniatająca większość też mają ukazać mroczniej... ::). Z Supermana pozostanie tylko znak...

Altair

Oby nie wątek z Kryptonitem!Może by tak Bizarro???
No tak, ale wtedy Lex by się musiał pokazać....