Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Q

#15
Po fotce Bane'a, nowe zdj?cia z planu nie s? zbyt ekscytuj?ce, ale etykieta "sewer thug" na jednym ze strojów jest zastanawiaj?ca:







Kolejne fotki:





What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Kilka nowym zdjęć z planu, na których widać budynek, który "gra" szpital w Gotham City.




What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

#17
Wreszcie fotki z których mo?na wyci?gn?? jakie? wnioski i na których temat nie brakuje ró?nych spekulacji:



Spoiler
Wed?ug ró?nych niepotwierdzonych spekulacji zdj?cia przedstawiaj? wypadaj?cego przez okno Bruce'a Wayne'a, który w szpitalu odwiedza? Alfreda. Wed?ug plotek za wypadni?cie Wayne'a odpowiada? ma Bane.
[Zamknij]

I kolejna nowa fotka:

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Radiowóz oraz wejście do szpitala:

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Pierwsze materiały z Licensing International Expo



What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Logo wygląda bardzo podobnie do tego z TDK, poza pękaniem. Czyli albo jest to na szybko robiony teaser poster, albo dostaniemy ten sam filtr co w poprzedniej części...

Altair

Kostium lekko jednak "poszarzony"?

Q

Co do loga, to słaba jakość zdjęcia nie w pełni oddaje kolory, zamiast niebieskiej poświaty ma być bardziej purpurowa, czy kolorystyka bardziej pod Catwoman.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Z tego co pamiętam to kostium Batmana w grafikach do "TDK" też był taki szarawy (i mam nadzieję że nic nie zmienią w kolorystyce prawdziwego stroju w filmie) A co do fotki to logo podoba mi się taki ładny fiolecik :)

Juby

Logo bardzo proste i w tym samym odcieniu co poprzednie, więc niczym specjalnym nie zaskoczyli (choć trzeba poczekać na lepszą jakość).

Na grafice widzimy dokładnie ten sam kostium Batmana co w TDK, więc póki co też nie ma czym się ekscytować...

Drawski

Nic ciekawego co by mnie przekonało że ten film będzie lepszy niż TDK.

kelen

Heh, to są pewnie jakieś wstępne i zastępcze grafiki promocyjne, więc darujcie sobie ocenianie czegokolwiek związanego z filmem na podstawie tych zdjęć.

Mikoto

CytatNic ciekawego co by mnie przekona?o ?e ten film b?dzie lepszy ni? TDK.
No jak? A wyst?p Bane' a i Catwoman? To w ?adnym wypadku nie jest ,,nic'' ;D. Czego w takim razie chcie? wi?cej ;)?

Q

#28
Kolejne fotki nowego logo:


What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Na drugim jest bardziej purpurowe niż błękitne. Niech wypuszczą już oficjalną wersję do sieci, bo z takich fotek bardzo mało można odczytać.

Cytat: Drawski w 14 Czerwiec  2011, 18:56:05
Nic ciekawego co by mnie przekonało że ten film będzie lepszy niż TDK.

No co ty? Ja tam widzę, że film będzie na pewno lepiej zagrany, lepiej wykonany technicznie, będzie miał lepszą fabułę i akcje. Dzięki tej ciemnej i "z ukosa", ledwie widocznej fotce loga TDKR dostrzegam także, że scenariusz będzie bardziej dopracowany, a po malowidle Batmana można przypuszczać, że Bane będzie lepiej przedstawioną postacią niż ostatnio Joker, a ich pojedynki będą spektakularne. Po tych dwóch fotkach dostrzegam w filmie naprawdę niesamowity potencjał... ::)