Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o Bat-Filmy

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:14:07

Silent Dark

Tak w Batman begins,Bruce zaszalal po mieście swoim batmobilem, w nocy gdy z Alfredem oglądali wiadomości pokazali material batmobilu który jezdzil po dachach,Alfred spytal sie: "A co to ma byc" Bruce odpowiedzial: "Zajebista telewizja"

Super Robin

Czy Bane w filmie ''Batman i Robin'' coś mówil ?

Silent Dark

Tak,bardziej mamrotal...

Mr.G

Jego slownictwo bylo ograniczone do kwestii: "zabic", "zmiazdzyc", "Poison Ivy da cukierka" itp.

Super Robin

Skąd wzial sie pomysl nakrecenia Batmana(1989) ?

Mr.G


Silent Dark

On poprostu nabija pezsensowne posty zeby miec wyzszy status.

Mr.G

Moze pisze ksiązke. Super-Robinie, postaraj sie sam odpowiedziec sobie na to pytanie.

Leon Kennedy

Super Robin tak idiotycznego pytania dawno nie widzialem...

Maxie Zeus

Ja sie ciesze, ze na tym forum mozna sobie pogadac na powazne tematy z zazwyczaj powaznymi lud?mi. Niestety Super Robin jeszcze nie dorósl by mógl racjonalnie oceniac filmy czy zabierac glos w dyskusjach.
Nie wiem czy on celowo przedziera sie z nami, czy naprawde jego horyzonty spostrzegania świata Batmana nie są wystarczająco szerokie :D

Super Robin

Dlaczego filmy o Batku z 1989-1997 w polskiej telewizji emituje tylko TVN i TVN Siedem,tylko one mają stu procentową umowe z Warner Bros w Polsce ?

Mr.G


Q

Wylącznośc na produckje WB TVN ma od 1998. (W kwietniu 2006 TVN i WB przedluzyly umowe, dlatego w tej stacji mozna oglądac filmy jak i seriale produkcji WB).

Wcześniej Batmany (oprócz "Batman i Robin") pokazywala takze telewizja publiczna.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Czy na podstawie "Mrocznego Rycerza" zostanie zrobiony komiks i czy zostanie on wydany w Polsce?
Mam komiksy na podstawie filmów Burtona i na podstawie Batmana i Robina, wiem tez, ze wyszedl komiks na podstawie Forevera, ale czy w Polsce wydany byl komiks BB, jezeli tak, czy ktoś wie gdzie go mozna dostac?

Super Robin

Napewno powstanie komiks do TDK.A co do BB zostanie wydany w Batman Begins Deluxe wydanie DVD i w Polsce napewno nie wydadzą