Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Spider-Man

Zaczęty przez Super Robin, 12 Marzec 2008, 15:43:58

Altair

Ale jak to Spiderem nie jest Pete? Toż to herezja! Są jakieś zadatki na to, że powróci zza grobu? No i jak ten latynos został obdarowany mocami?

Drawski

Wszystkiego się dowiemy. Wątpię, czy Parker wróci przez najbliższy rok. Jego śmierć była naprawdę epicka, zwłaszcza jej oprawa rysunkowa (tudzież okładki). 

ashelos

A wiecie może o co chodzi z tym że Spider-man ma być gejem?
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Drawski

To była taka ironia fanów.

franek

Mam z nim pewien problem i proszę was o pomoc. Nie lubię Marvela bo właśnie tam jest Spider-Man, i z nim mam pewien problem. Przeważnie nie zwracałem na to uwagi, lubiłem Pająka tak samo jak resztę komiksowych bohaterów. Z jednej strony, natknąłem się na fanów Pająka którzy obśmiali mnie za to że lubię Batmana, powiedzieli mi że Batman nie ma z nim szans bo jest śmiertelnikiem (też mi powód :/). Denerwowało mnie to i pewnego dnia wygarnąłem im że batman mógłby go powalić bez mniejszego wysiłku (mówcie co chcecie ale tak jest). Oni mnie raz na zawsze zniechęcili do Pająka i Marvela, tacy właśnie fanboye jak oni. Od tej pory byłem hejterem i może zachowywałem się w niektórych sytuacjach tak jak oni, tyle że ja obśmiewałem Marvela. Z czasem marvel po prostu mnie zanudził. Z drugiej jednam strony pozostał mi pewien sentyment do tej postaci, on jest taki młodzieżowy i to mnie w nim przyciąga. Takie Smallville w Marvelu. Nie wiem czy zapomnieć o tym i wrócić do tego żeby równo obstawiać wszystkie wydawnictwa? Jak sądzicie? Wiem że może wydać wam się to głupie ale czuję się lekko zmieszany.


Show Must Go On!!!

Mr.G

Pamiętaj, że niezależnie od tego, co mówią inni, niezależnie od tego kim będziesz w ich oczach, to najważniejsze jest to, abyś słuchał swojego serca. Ono powie Ci co myśleć na ten temat.
Pamiętaj - serce... Tam znajdziesz odpowiedź...

franek

Co za głęboka myśl, ale zrozumiałem. Dzięki za pomoc ;)


Show Must Go On!!!

Altair

Cytat: Mr.G w 09 Lipiec  2012, 16:46:14
Pamiętaj, że niezależnie od tego, co mówią inni, niezależnie od tego kim będziesz w ich oczach, to najważniejsze jest to, abyś słuchał swojego serca. Ono powie Ci co myśleć na ten temat.
Pamiętaj - serce... Tam znajdziesz odpowiedź...
Hahahahahaa! Padłem!! You made my day... :D

franek

Zastanawiam się, czy przypadkiem kogoś nie zacytowałeś???


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

CytatPamiętaj, że niezależnie od tego, co mówią inni, niezależnie od tego kim będziesz w ich oczach, to najważniejsze jest to, abyś słuchał swojego serca. Ono powie Ci co myśleć na ten temat.
Pamiętaj - serce... Tam znajdziesz odpowiedź...
Tia... to cytat zapewne z Hitlera, z jego mowy na odprawie Wehrmachtu, jak szykował się do wojny. ;)

Post Merge: 10 Lipiec  2012, 10:21:01

CytatZ drugiej jednam strony pozostał mi pewien sentyment do tej postaci, on jest taki młodzieżowy i to mnie w nim przyciąga. Takie Smallville w Marvelu.
Młodzieżowy... hm, w sumie. Ze Smallville łączy go ta ilość babeczek, występujących to tam, to tu. Gościu też ma w czym wybierać. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Gregman

http://imageshack.us/photo/my-images/28/44015515.jpg/
To strona z Spiderman Magazyn i znając życie jest to przedruk z jakiejś serii komiksowej amerykańskiej. Jaka to seria?

franek

to jest najnowszy Spider Magazyn? Mam u siebie cztery z czego jeden w nowej szacie graficznej.


Show Must Go On!!!

Gregman

Nie najnowszy... Z 2008 r. mój ostatni numer to był ten z Hulkiem i Spidey musiał zdjąć maskę by go zmienić w człowieka.  Ale w tym numerze pojawia się Spiderwoman, Mysterio i jego roboty, Kameleon w kostiumie Green Goblina.

Człwowieknietopeż

Ja spidera  nigdy nie lubiłem.
Jest strasznie dziecinny i żenujący.
Jedyne co mi się podobało to 2 część trylogii Raimiego
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

franek

@Człowieknietoperz
True Story Bro


Show Must Go On!!!