Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

Q

Według najnowszych plotek - http://www.deadline.com/2011/02/kevin-costner-up-up-and-away-for-superman-role/

Kevin Costner jest blisko zagrania jednej z kluczowych ról. Nie wiadomo o jaką rolę chodzi, ale osobiście nie miałbym nic przeciwko zobaczenia Costnera w nowym Supermanie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

m2reily

Z tego co przeczytałem to Costner bardziej celuje w pozytywną rolę w filmie. Zdaje mi się, że może zagrać Johnatana Kenta, po wstępnym zastanowieniu myślę, iż by pasował.       
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

LelekPL

Mam tylko nadzieję, że nie będzie to rola Jor-Ela. Po Brando tę rolę powinien dostać ktoś bardziej utalentowany. Costner jako papcio Kent mi natomiast pasuje. Btw. niektórzy też zastanawiają się czy mógłby zagrać Lexa, ale skoro mamy bardzo młodego Supermana to wolałbym też w miarę młodego Lexa, coś około 40stki. Mark Strong wydaję się dość oczywistym wyborem, ale przejada się już trochę jako złoczyńca. Sam nie wiem, kto mógłby zagrać Lexa... Josh Brolin? Jason Isaacs? Karl Urban? Jak widać chciałbym, aby był zdrowo zbudowany. Nie, aż tak jak w komiksach, ale na pewno nie tak jak w dotychczasowych filmach.

Altair

Właśnie świetnie pasuje na Jor-Ela ;) Costner to utalentowany gościu i jeżeli mielibyśmy go zobaczyć w jakiejś roli to świetnie pasowałby na kogoś szlachetnego, mentora... Jakim niewątpliwie był Jor-El ;)
A co do Lexa...
Niech go w ogóle nie będzie najlepiej. :)

Leon Kennedy

Lepiej ziemski ojczulek ;)

CytatNiech go w ogóle nie będzie najlepiej.

Niech zostanie tylko wspomniany...

Altair

Byle by mu [Costnerowi] dali ciekawą rolę, obojętnie kogo. ;)
Lex się nam już przejadł, bo nigdy jeszcze nie był ukazany z tak dużymi jajami jak w komiksach ;) Nie wiem czy chciałbym nawet słyszeć, że znów będziemy mieć powtórkę z rozrywki. ;)
Znacznie bardziej wolałbym zobaczyć coś na wzór "All Star Superman". W takim filmie bardziej by mi zależało na podkreśleniu w rzeczywisty sposób relacji świat-superman, a nie jak to dotąd było otumaniony hypem świat-pan z loczkiem. ;) Zresztą myślę, że wariant, w którym Es szuka swego zastępcy byłby super ;)

LelekPL

Pomijając fakt, że uważam Costnera za przeciętnego aktora to mała jego rólka filmowi nie zaszkodzi. Co do Lexa to właśnie o to mi chodzi, abyśmy w końcu dostali prawdziwego Lexa, którego znamy z komiksów i filmów animowanych. Gene Hackman i Kevin Spacey są świetnymi aktorami, ale do tej postaci, ani nie pasowali, ani jej chyba do końca nie rozumieli. Natomiast cała trójka aktorów, którą podałem mogła by się w tej roli spisać wyśmienicie. Urban i Isaacs mają te swoje szaleńcze spojrzenie, ale też inteligentny wyraz twarzy. Aczkolwiek najbardziej by mi chyba pasował Brolin, bo nie jest takim oczywistym villainem z wyglądu jak tamta dwójka. A przynajmniej ktoś w tym typie. Męski, świetny aktor, nie za stary. Właściwie jest to prosta receptura.

Altair

Może Zach Galifinakis? (mam nadzieję, że nie przekręciłem nazwiska :P)

LelekPL

To jest żart? Jeśli nie, to widzę, że nie tylko Kevin Costner dzieli nas jeśli chodzi o definiowanie pojęcia "świetny aktor".

Altair

Widzę, że też dzieli nas pojęcie sarkazmu, a na pewno jego wyczucie ;) :P

LelekPL

W dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo ;)

Altair

A żebyś wiedział, sam czasem się gubię w komentarzach na stopklatce albo filmwebie czy mam do czynienia z debilem czy z osobą, która umiejętnie go udaje, aby zrobić innych w debili ;D Cenię sobie takich ludzi (tych drugich, rzecz jasna) ;) A tak w ogóle to ciekawe czy Es też dostanie w końcu nowy design kostiumu. Spiderowi nowemu w końcu to chyba wyjdzie na dobre, więc... ;)

Q

Diane Lane zagra Marthe Kent - http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=31146

Co ciekawe Diane zagrał wcześniej w filmie "Hollywoodland", który opowiadał ożyciu i tajemniczej śmierci George'a Reevesa, telewizyjnego Supermana.


Przy takim wyborze Costner pasował by do roli Jonathana. Ogólnie jak na razie wybór aktorów do nowego Supermana całkiem mi odpowiada, teraz pozostaje tylko czekać na wybór złoczyńcy i na informacje o fabule.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Najgorętsza matka Clarka ever. Myślę, że będą musieli ją mocno ucharakteryzować, kiedy Clark już podrośnie, bo bliżej jej do dziewczyny Supermana, a niżeli do matki :P

RafBat

CytatNajgorętsza matka Clarka ever. Myślę, że będą musieli ją mocno ucharakteryzować, kiedy Clark już podrośnie, bo bliżej jej do dziewczyny Supermana, a niżeli do matki  :P
Dokładnie. Może producenci szykują coś bardzo kontrowersyjnego w fabule filmu-Matha do Clarka:"Wiesz, tak naprawdę to nie jestem twoją prawdziwą matką, więc może..." ::)