Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gry na które czekamy...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 07 Sierpień 2012, 15:31:07

franek

Co do nowego Dantego to mam takie same odczucia.


Show Must Go On!!!

BlackBat

Emo menel zdjęty z ulicy, Ninja Theory spieprzyło sprawę. Może i będzie grywalne, ale na bank nie tak jak poprzednie części, z klimatu DMC nie pozostało praktycznie nic. Jak chcę doprowadzić koleżankę do zawału, rzucam jej tekstem "My name is Dante", jej reakcja jest bezcenna ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rafalinda

#32
Ja stanę trochę w obronie nowego DMC. :D
Nie zgadzam się, że poprzednie części nie mogą konkurować z nową odsłoną.
Z tą serią jest tak, że wychodzi im no co drugi raz.
a) DMC - Rewelacja 9+/10
b) DMC2 - DNO!!! To był dopiero zamulacz i EMO Dante. Tu dopiero klimat wyparował, a z nim grafika. Ta gra to nieporozumienie 2/10
c) DMC 3 - FENOMENALNY. Młodszy Dante + brat bliźniak + laska z zespołu TATU wymiatająca gnatami jak w Equilibrium, rozrywanie potwora od środka, nowe tryby, bronie, ruchy i cała masa miodu 10/10.
d) DMC 4 - Dlaczego nie gram moim idolem, a zamiast niego jakąś tanią podróbką? Gdzie kozackie odzywki a przede wszystkim zawadiacki uśmieszek Dantego? Gra nie była zła, ale zastąpienie go inną postacią było błędem. Nie polubiłem Nero. 7/10.

Natomiast nowa odsłona pomimo, że kolejne odmłodzenie Dantego nie jest może powiewem świeżości, ale zobaczyć jak mu się kształtował charakter i jak sobie radził, zanim stał się tak potężny jak w trójeczce, może być ciekawym doświadczeniem. Ja tam klimacik serii wyczuwam, o wiele bardziej niż w czwórce.
Przyznam się szczerze, że jak zobaczyłem pierwszy zwiastun tej gry to kręciłem nosem i miałem lekki niesmak, lecz z każdą nową informacją i trailerem, coraz bardziej przekonywałem się do wizji twórców.
No a po tym, jaki trailer zaserwowali nam na tegorocznym E3 jestem już całkowicie spokojny jeśli chodzi o kolejną część.
No sami powiedzcie, jak można nie lubić tego kolesia i jego zawadiackiego uśmieszku kiedy wbija się na dyskotekę. Przecież to wykapany Dante z części trzeciej i pierwszej, dokładnie taki jakiego go wielbię:D

http://www.youtube.com/watch?v=nuLfqGdWEXI

Człwowieknietopeż

Nowa gra DMC prezentuje się zacnie, ale Dantego zdupili 
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

BlackBat

@Rafalinda

Mi osobiście DMC4 się podobało, mimo że było o wiele łatwiejsze no i trzeba było grać Nero za którym nie przepadam :) To prawda, ze DMC2 było całkowicie zdupione, nie wiem czy Capcom zaliczył większego faila. DMC3- o tak tu się zgadzam, gra jest przeepicka ma wszystko co powinien mieć zarąbisty slasher, moja ulubiona część , przede wszystkim misja VIII i Temen Ni Gru dive  ;D

Nowe DmC mi się nie podoba głównie dlatego, że w tym świecie siedzę ładnych parę lat i realia nowej części kolidują mi z originem Dantego, który znam z książek i gier, część z anime. DMC4 było mniej gotyckie, mroczne ale trzymało się kupy a to po prostu jakoś mnie odrzuca. Oczywiście zagram, bo może się okazać, ze to całkiem niezły tytuł, tylko że dla mnie jest bardziej alternatywna historia niż odmłodzony Dante. Nie pasuje mi do tego świata taki mały szczyl. Sama perspektywa nowej części zachęca, ale póki co fabuła i postać mnie zniechęcają. Widziałam wszystkie trailery i gameplaye, uniwersum DMC pilnuję jak oka w głowie ;)
Jak dla mnie stary Dante zrobiłby to z większym pie*dolnięciem, wiem że jestem cholernie czepialska  xD  Po prostu too much Ninja Theory, too less old Capcom. Ale przekonamy się w praktyce, mam nadzieję że przerośnie moje oczekiwania, bo póki co nie tryskam entuzjazmem ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Człwowieknietopeż

W nowego DMC będą grać same dziewczynki uwielbiające "Zmierzch" i  "Step up" marzące o miłości obżerając się do tego chipsami
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

BlackBat

Mnie proszę do takich nie zaliczać, to uwłacza mojej czci XD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


franek

#37
Ogarnij się trolu. To że masz 7 lat nie znaczy że wszystko ci wolno. Obrażasz ludzi bez podstaw, a co jeśli pewnego dnia ojciec ci powie "Synek, powiem ci że nowy DMC to zarąbista gra a zwłaszcza główny bohater" Co byś wtedy zrobił? Wyśmiałbyś go i zbeształ?

Proszę już o nie zwracanie uwagi na stare posty użytkownika Człowieknietopeż, od teraz każda jego wiadomość jest nadzorowana. - Altair


Show Must Go On!!!

Rafalinda

Wczoraj ukończyłem "Heavenly Sword" na PS3 i wciąż nie mogę się zebrać do kupy. Jestem kompletnie pozamiatany. Nie mogę uwierzyć, że ta gra nigdzie nie zaliczyła nawet 9/10. Za włożenie tyle serca w tworzenie postaci, fabuły, muzyki, otoczenia i gameplayu powinno się o tej grze wspominać przy każdym nowym projekcie za jaki biorą się inne ekipy. Ja jej wystawiam pełną notę i przyklejam do pudełka wielkie czerwone serducho z napisem "Best Ever".
Jest to kolejna gra od Ninja Theory (wcześniej "Enslaved"), która wywołała u mnie tyle emocji oraz dała mi taką dawkę wrażeń, że znów poczułem się jakbym miał 15 lat i na nowo pokochałem gry komputerowe.
Wychodzi na to, że Andy Serkis jest gwarancją sukcesu każdego przedsięwzięcia. Czego się nie dotnie zamienia w arcydzieło.
Tak teraz sprawdziłem inne dokonania Ninja Theory i póki co, to widzę że grałem we wszystkie ich gry i że wszystkie są moimi ulubionymi. Dlatego w ciemno składam preordera na nowego DMC, bo coś czuję, że tym razem polubię Dantego bardziej niż kiedykolwiek. Do tego mam przeczucie, że może ona dorównać (a nawet przebić) część trzecią. Na 100% zrobi to pod względem fabuły. Jeśli chodzi o pomysły to również stawiam na wyrównaną walkę. Relacja wiadomości na żywo gdzie Dante klepie demony w blasku halogena ze śmigłowca kanału informacyjnego jest kozacka. Będzie HIT, jestem tego pewien :D
(wybaczcie mój entuzjazm, wciąż jestem pod wpływem Heavenly Sword")

BlackBat

Widzę kupę pozytywnego nastawienia w stronę nowego DMC, Raff :D Zobaczymy, czy nowe dziecko Ninja Theory da radę, ale widzę że masz na tym polu doświadczenie. Bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię po ugraniu DmC, chociaż z tego co widzę pewnie będzie na plus :) Zanim będę miała podobną okazję bankowo zejdzie kilkanaście miesięcy po premierze. Teraz młócę jedynkę na PS2 i technologia chyba mnie nie lubi, bo płyta zacięła sie na 9 misji XD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Nagi Wonrz

1. Hitman Absolution - sequel mojej ukochanej serii, Bateson, kombinowanie, tłumiki, kocham tą serię.
2. Metal Gear Solid: Ground Zeroes - nie dość, że to nowe przygody gościa z mojego nicku, to jeszcze gameplay zapowiada się miodnie.
3. GTA V - mówić coś jeszcze?
4. Max Payne 4 - co prawda prawdopodobieństwo powstania takiego wynalazku jest niskie, ale
Spoiler
zakończenie trójki zostawia pole do popisu, pomijając fakt, że jak to w Maksie bywa wszyscy poginęli
[Zamknij]
5. Metal Gear Rising: Podniosły Podtytuł na R: DMC w uniwersum MGSa, pomost między bishonenem w stroju Małysza z dwójki, a bishonenem cyborgiem ninją z czwórki. Za slasherami nie przepadam, ale za projektem stoją Kojima i Platinum więc musi być dobry.
6. Fallout 4: Moja ukochana seria zniszczona przez trójkę, a wcześniej przez potworka BoS (nie Tactics) powrócił tryumfalnie jako New Vegas od Obsidianu. Jeśli ponownie zrobi to ekipa Feargusa, najlepiej na silniku Skyrima mają moją kasę od zaraz. Jeżeli weźmie się za to Beth... Nawet Liam Neeson tego nie poprawi.

Leon Kennedy

Pobrał ktoś demo Dead Space3?? Od jakiegoś czasu jest już dostępne. Na mnie zrobiło dobre wrażenie :). Wiadomo, że horror to raczej już nie jest, ale kto wie może jakoś uda się podskoczyć :P Zresztą ten kto grał w poprzednie części ( moim skromnym zdanie dwójka jest lepsza od jedynki ), będzie zadowolony i do tego gra wygląda jeszcze ładniej.
Cytat
2. Metal Gear Solid: Ground Zeroes - nie dość, że to nowe przygody gościa z mojego nicku, to jeszcze gameplay zapowiada się miodnie.

Serduszko zaczyna szybciej bić :D

Cytat5. Metal Gear Rising: Podniosły Podtytuł na R: DMC w uniwersum MGSa, pomost między bishonenem w stroju Małysza z dwójki, a bishonenem cyborgiem ninją z czwórki. Za slasherami nie przepadam, ale za projektem stoją Kojima i Platinum więc musi być dobry.

Niestety demo mnie odstraszyło i co to ma być... MGS slasherem?! O nie!

PieSzy

Cytat: Rafalinda w 16 Wrzesień  2012, 07:49:25
Wczoraj ukończyłem "Heavenly Sword" na PS3 i wciąż nie mogę się zebrać do kupy. Jestem kompletnie pozamiatany. Nie mogę uwierzyć, że ta gra nigdzie nie zaliczyła nawet 9/10. Za włożenie tyle serca w tworzenie postaci, fabuły, muzyki, otoczenia i gameplayu powinno się o tej grze wspominać przy każdym nowym projekcie za jaki biorą się inne ekipy. Ja jej wystawiam pełną notę i przyklejam do pudełka wielkie czerwone serducho z napisem "Best Ever".
To prawda! Była to jedna z pierwszych moich gier na PS3 i po dziś dzień bardzo dobrze ją wspominam.
Cytat: Leon Kennedy w 31 Styczeń  2013, 13:13:52
Pobrał ktoś demo Dead Space3?? Od jakiegoś czasu jest już dostępne. Na mnie zrobiło dobre wrażenie :). Wiadomo, że horror to raczej już nie jest, ale kto wie może jakoś uda się podskoczyć :P Zresztą ten kto grał w poprzednie części ( moim skromnym zdanie dwójka jest lepsza od jedynki ), będzie zadowolony i do tego gra wygląda jeszcze ładniej.
Ograłem demko i też jestem zadowolony. Gra co prawda jest już bardziej grą akcji niż horrorem, ale daje radę. Jestem pewien, że twórcy zamieścili trochę straszenia dla fanów serii, ale o tym dopiero przekonam się po zakupie gry. :)

LidiaBorys87

Ja czekam na nowy dodatek do hero?sów Might & Magic: Heroes VI - Shades of Darkness

Jestem wielk? fank? tej serii i od 3-jeczki w ka?dy tytu? pomykam.

ciekawy mo?e by? równie? Deus Ex: Bunt Ludzko?ci - Director's Cut  pami?tam pierwsza cz??? jak na swoje lata robi?a wra?enie.


Nagi Wonrz

http://www.youtube.com/watch?v=Bf38HiYPMiI#
GTA V. Jeśli gra będzie choć w połowie tak dobra jak trailery to mamy grę roku. Hej, to Rockstar.