Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dlaczego tak mało osobników płci żeńskiej interesuje się Batmanem?

Zaczęty przez MJ, 08 Kwiecień 2008, 20:19:22

Rexio

Serio ? A powiesz mi po czym myślisz że to harcerz ? Bo wiesz tak jakby nie kpw.

Leon Kennedy


Rexio

No własnie , Batman bardziej kojarzy mi się z...no..mścicielem , rycerzem , mrokiem , nie wiem możesz myślec że to harcerzyk. U mnie Batman oblał egzamin na harcerza  ;) ( dobrze że nim nie jest)

Ciril

Chcia?am co? zacytowa? ale ten post by? by prawie jednym wielkim cytatem ;)

Có? ja to przez braci i tat? lubi?am takie "nie dziewcz?ce" tytu?y ?e si? tak wyra??  ;] Bracia grali w Resident Evil a tata ogl?da? Janosika czy Zorro etc.
Batmana (bajki) jak lecia?y to ogl?da?am raczej z ch?ci? a samym komiksem zainteresowa?am si? nie dawno i có? ka?dy kto ze mn? teraz rozmawia musi wys?ucha? chocia? jednej dygresji o Batmanie czy Robinie haha

Osobi?cie lubi? mang?...  chocia? po latach mia?am poczucie ?e hmm nie wiem to takie dziecinne... sama nie wiem jak to nazwa?... no ale raczej dobrze kilka tytu?ów wspominam.
No i faktycznie wcze?niej nie szczególnie mnie do komiksów ci?gn??o (chocia? kole?anka mnie na Ba?nie  namówi?a)... Natomiast teraz niektóre komiksy mnie zachwycaj? realistyczn? kresk? (proporcjonaln?!) ogólnie pomys?ami i postaciami.
Czy brutalne? nie wiem mi to nie szczególnie przeszkadza a nawet lubi? gdy bohaterowie maj? ci??kie starcia. Mo?e i nawet dlatego mnie to przyci?ga ;P Mo?e co? z g?ow? jest nie tak ;] 
Jak mam by? szczera to i Mange i Komiks wi?kszo?ci nie wtajemniczonym kojarzy si? z czym? dla dzieci a Death Note (manga) czy chocia? by niektóre komiksy o Batmanie nie szczególnie do dzieci s? kierowane ;]

Za to podczas pracy z dzie?mi mog?am m?odym podopiecznym lubi?cym Superman'a powiedzie? ?e JA lubi? Batmana ;D Nie ma to jak wspólny temat ;D
Przepraszam za rozpisywanie.

franek

Cytat: Ciril w 03 Wrzesień  2011, 21:00:59
Jak mam być szczera to i Mange i Komiks większości nie wtajemniczonym kojarzy się z czymś dla dzieci

Już słysze jak mi koledzy z gimnazjum mówią "eee tam, Zabójczy Żart to dobre dla 3-latków"


Show Must Go On!!!

Messmero

Batman i harcerzyk w jednym błeh,co to za w ogóle porównanie - to takie porównanie jak polityk w naszym rządzie jest dobrym samarytaninem ;).

Pami

Cóż kochanie ja jestem płci żeńskiej i Batman to mój główny nurt życia  ;) Najbardziej w tym wszystkim pociąga mnie Jego związek z Catwoman ;p Ale masz racje, osobiście nie znam dziewczyny która tak ja ja Go uwielbia. Ale co się dziwić, one nie rozumieją. W dzisiejszych czasach 44% lasek to maniury, a kojejne 44% fanki biebera  ;)

franek

Może jest mało fanek Batmana bo niektóre kobiety nie ogarniają jego zaje*istości. Bez urazy dla forumowiczek.


Show Must Go On!!!

Messmero

Można sobie tłumaczyć że płeć piękna nie wie o tym że Batek jest tak wyje&^%&ty,a można też zauważyć
że płeć piękna w większości gustuje w  "Manga Świecie".

Ciril

Cytat: franek w 22 Styczeń  2012, 09:51:28
Może jest mało fanek Batmana bo niektóre kobiety nie ogarniają jego zaje*istości. Bez urazy dla forumowiczek.

haha  Po prostu nie miały okazji się przekonać o tej zajebistości ;P

Cytat: Messmero w 23 Styczeń  2012, 11:16:49
Można sobie tłumaczyć że płeć piękna nie wie o tym że Batek jest tak wyje&^%&ty,a można też zauważyć
że płeć piękna w większości gustuje w  "Manga Świecie".

Wydaje mi się że dziewczyny po prostu przyciąga "cukierkowatość" i w ogóle kilka takich charakterystycznych rzeczy w mandze ;P
Ale szczerze mówiąc po latach uwielbiania mangi i po roku kontaktu z komiksem hehe wole to drugie! chciała bym jakoś uzasadnić ale nie przychodzi mi nic konkretnego... ;) Po prostu Batman jest zaje.isty i już... ;D

Johnny Napalm

CytatPo prostu nie miały okazji się przekonać o tej zajebistości ;P
Dlaczego? Przecież trudno uciec przed tą zajebistością.
CytatWydaje mi się że dziewczyny po prostu przyciąga "cukierkowatość" i w ogóle kilka takich charakterystycznych rzeczy w mandze ;P
Ale szczerze mówiąc po latach uwielbiania mangi i po roku kontaktu z komiksem hehe wole to drugie!
Z tą cukierkowatością to w sumie racja, ale np jeśli chodzi o książki to dziołchy szybko sięgają po rzeczy poważniejsze... szkoda, że nie dzieje się tak w przypadku komiksu. Jedno jest pewne... raz da im się Batmana do ręki to już nie puszczą.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Ridge

Moja dziewczyna lubi Batka:) Czasami jak do mnie przychodzi to gramy w Arkham City:)

BlackBat

Wychowałam się na Batsie i tych starych blokach kreskówkowych w TV, od zawsze był moim ulubionym bohaterem  ;D Poza tym dużo grałam, no i chciałam trenować sztuki walki praktycznie od małego. Batman jako typ inteligentnego wojownika nadal jest moim idolem ;)  Mam dość sporo komiksów, plus większą kolekcję mang znaczna większość w typie shonen i sporo starszych tytułów. Dopiero niedawno udało mi się dorwać PS2, NDS i w miarę dobrego PC, żeby pograć w Arkham Asylum i DCUO :D Tak to młóciło się w dość oldschoolowe pozycje xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


franek

Dziewczyny w dzisiejszych czasach wolą takie pierdoły, nie chcę was tu panie obrażać, ale większość dziewczyn które znam interesują się pseudo-poważnymi historiami np. Zmierzch, jakby poczytały o Draculi to by się zastanowiły czy ich ulubieńcy to wampiry czy tylko umalowani lalusie. Moje najlepsze koleżanki mówią że ze wszystkich bohaterów wybrałyby Batmana bo jest zajebisty, nie potrzeba mu supermocy żeby ratować ludzi.


Show Must Go On!!!

BlackBat

Nie utożsamiam z tłumem, więc mnie to nie boli ;) Sama jestem poirytowana takimi hum...jakze pasjonującymi seriami? Kiczem i tandetą w posypce ze sparkli i płaskiej klaty Pattisona xD Raczej podziękuję za takie tytuły, delikatnie mówiąc wywołują u mnie torsje.
Tu akurat mają point, bo to o Batsie to prawda ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"