Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gordon-Levitt jako John Blake

Zaczęty przez Q, 19 Kwiecień 2011, 23:48:16

Q

Mia? by? Alberto Falcone, Black Mask czy Deadshotem, jednak w "The Dark Knight Rises" Josepha Gordona-Levitta zobaczymy w roli gliniarza Johna Blake'a, który b?dzie wspó?pracowa? z komisarzem Gordonem.

Nie wiele tych informacji i nie wiadomo jaki b?dzie stosunek Blake'a do Batmana. Czy b?dzie chcia? go dopa?? za wszelk? cen?, czy te? uzna, ?e Gotham City potrzebuje Mrocznego Rycerza?

Co ciekawe w komiksach pojawi?a si? posta? Johnny'ego Blake'a, któremu w dzieci?stwa Joker zabra? wykaz ocen, co podobno obudzi?o w nim silne poczucie sprawiedliwo?ci i doprowadzi?o do tego, ?e pó?niej zosta? policjantem.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

CytatCo ciekawe w komiksach pojawi?a si? posta? Johnny'ego Blake'a, któremu w dzieci?stwa Joker zabra? wykaz ocen, co podobno obudzi?o w nim silne poczucie sprawiedliwo?ci i doprowadzi?o do tego, ?e pó?niej zosta? policjantem.

Troch? to naci?gane, ale mo?na by to w jaki? sposób ukaza? w filmie ;). Zatem nie jest to do ko?ca nowa posta?...

Funky

Hmmm w sumie to nic porywającego bo miałem nadzieję że JGL chociaż na krótko wcieli się w Jokera. Wiem że nie powinienem robić sobie nadziei po tym jak Nolan ogłosił że nie będzie Jokera w "trzecim" Batmanie. Ale od premiery wciąż uważam że klaun Nolana był genialny i nawet zobaczyłbym go z chęcią w wykonaniu Josepha.

isild87

#3
A ja nie rozumiem, dlaczego niektorzy wciaz uparcie widza Josepha jako nowego Jokera - choc sama z poczatku  uwazalam ze to nie taki do konca glupi pomysl ,ale powiedzmy se szczerze - zbyt ryzykowny.
Wyobrazacie sobie te ciagle porownania Ledger vs Levitt, skoro co chwila na jakims forum pisza ze taki Nicholson byl lepszy lub gorszy od "nowego "? 
Przeciez to nawet dla samego Levitta bylyby droga przez meke.
A sama mialam nadzieje ze okaze sie synem starego Falcone...
Trzeba jedynie przyznac ze Nolan niezle sobie pogrywal z tymi wszystkimi spekulacjami   8)

Manigoldo

Szczerze? wszystko dla dobra filmu, jeśli ktoś by lepiej zagrał jokera od ledgera, to oznaczało by się jest lepszy i tyle, a tak to można się bawić w porównywania nawet gdyby powstała nowa seria o batmanie i miał się pojawiać joker. Dla dobra filmu powinien się pojawić joker, bądź powinno się wykorzystać nie wykorzystanie sceny, np tak że jakaś scena w arkham w celi w cieniu... no nie wiem... ale chciałbym, czegoś takiego.

(A)nonim

CytatWyobrazacie sobie te ciagle porownania Ledger vs Levitt, skoro co chwila na jakims forum pisza ze taki Nicholson byl lepszy lub gorszy od "nowego "?
Przeciez to nawet dla samego Levitta bylyby droga przez meke.
Normalnych widzów to nie powinno obchodzić, to jest film i to są aktorzy, a Joker by się przydał w trzeciej części dla dobra historii.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

isild87

Niby tak, ale widzowie sa rozni - dla mnie Nolanowski Joker to Ledger i niech tak pozostanie

Manigoldo

Jak myślicie, czy nolan mógł zagrać w taki sposób, że oficjalnie jgl gra jakiegoś glinę, a tak naprawdę daje mu czas aby ten mógł się przygotować do roli jokera? O_o
powiem szczerze, że chciałbym zobaczyć jgl jako jokera, bo musiałby zagrać ledgera który gra jokera. Odchodząc od tego że ma charakterystyczne rysy jak ledger i jest do niego podobny to i ma zaplecze aktorskie.
Bo co jeśli... jokera w tdkr nie ma... nie wydaje się to dziwne? tak... pusto, bez zakończenia jego wątku, a wspomnienie typu: a joker siedzi w arkham... to by było bez sensu, co nie?   było by tak zrobione na odczepnego.

Leon Kennedy

Wydaje mi się to mało prawdopodobne...
Cytat
Bo co jeśli... jokera w tdkr nie ma... nie wydaje się to dziwne? tak... pusto, bez zakończenia jego wątku, a wspomnienie typu: a joker siedzi w arkham... to by było bez sensu, co nie?   było by tak zrobione na odczepnego.

Jokera można śmiało wspomnieć lub ukazać go siedzącego w celi w Arkham, uśmiechniętego i chichocącego :D Dla mnie to styka.

Manigoldo

Ja sobie marzyłem aby była scena gdy batman idzie po arkham aby przesłuchać kogoś... i widzi jokera w celi który mówi np... świat zje cię żywcem, hahahahha xD     niestety, ale arkham u nolana to zajebisty minus, ani nie damy tam cienia, ani mroku... widzieliśmy z resztą w bb...
ale chciałbym jakiś epizod zsasza z bb.

(A)nonim

Dla mnie jednak nie styka, w TDK Joker został wykreowany na zbyt ważną postać w świecie Batmana, żeby teraz tylko o nim wspominali.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Niestety śmierć Heatha sporo pokomplikowała i wydaję mi się, że Joker został skreślony lub ograniczony do minimum, ale jak będzie nie wiadomo, bo Nolan lubi zaskakiwać.

Q

JGL na zdjęciu z planu



Jeśli zaś chodzi o samą postać:
Spoiler
To pojawiły się informacje, że nie do końca jest tym za kogo się podaje.
[Zamknij]

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

isild87

Coz, u Nolana podwojna tozsamosc to nic nowego  8)
Ale mam jakies dziwne przeczucie ze ten caly Blake nie bedzie jednak w filmie czarnym charakterem, jak niektorzy spekuluja

Juby

Spoiler
Cytat: isild87 w 02 Sierpień  2011, 14:55:03
Coz, u Nolana podwojna tozsamosc to nic nowego  8)
Ale mam jakies dziwne przeczucie ze ten caly Blake nie bedzie jednak w filmie czarnym charakterem, jak niektorzy spekuluja
[Zamknij]

Dobrze, że to co Q wziął w spoiler, ty jak największa debilka odp pierwszego zdania podajesz na tacy! :P Chyba znowu się pogniewamy i przez miesiąc nie wejdę na forum...