Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batmobile

Zaczęty przez Anarky, 08 Marzec 2010, 17:00:21

Doctus

Jak dla mnie to nawet nie podlega dyskusji - najlepszy Batmobile to ten, który pojawił się w filmach Burtona. Świetnie pasował do niesamowicie komiksowo gotyckiego klimatu w dwóch pierwszych Batmanach, i naprawdę budził grozę. Może nie był tak praktyczny jak Tumbler z filmów Nolana, ale zdecydowanie zaskarbił sobie mój sentyment dostojnością i gustowną konstrukcją. Batman miał wtedy wózek który wyglądał jak pojazd z komiksów a nie wojskowy pojazd. Lubię czołg z TDKR, ale Tumblerowi do niego i tak daleko. Mam nadzieję że w BatFlleck będzie się woził bardziej komiksowym pojazdem. Od dzieciństwa jednak myślę że do Batmana, który jest w końcu Człowiekiem-Nietoperzem zawsze bardziej pasował mi transport powietrzny. Batwing w TDKR był jakiś zbyt wojskowy. Wiem że miało być militarnie i realistycznie, ale do mnie to nigdy nie trafiało i zdecydowanie bardziej mi się podobają pojazdy latające z poprzednich filmów. Nawet samolot z Forever wyglądał lepiej od tego co zaproponował nam Nolan w ostatniej części...


blackout

Poni?sza wersja z lat 40tych (chyba konkretnie ten 'design' si? wtedy pojawi?) jest absolutnie moj? ulubion?. Nie chodzi o to, ?e rysuje Kelley Jones (chocia? wszystko co on zrobi jest niesamowite) ale sam kszta?t pojazdu... niesamowite wra?enie :)



LelekPL

Bardzo fajny film od Wired o (prawie) wszystkich batmobilach


Ja nadal czekam, aż ktoś da batmobilowi te koła z Audi z filmu Ja, Robot. Mielibyśmy wtedy najbardziej praktyczny batmobile, na którym można dodać efekciarskie, gotyckie dodatki.