Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Arkham

#15
Zawsze to mógłby być z dawnych klonów Parkera.

http://spider-man.pl/komiksy/img/streszczenia_ultimate103.jpg

Stawiał bym na tego Scorpiona.


Altair

Anonim to,że on się nie pojawił akurat wiem,ale może będą go mogli jakoś wsadzić zgrabnie do całej opowieści? ;)

(A)nonim

A ok, no wątpię że go wsadzą do Ultimate, ale jakby już miał się pojawić to pewnie jako coś wyhodowane przez Dooma z Venoma. Więc pewnie nie będzie zbyt sympatyczny.
Arkham Scorpion odpada bo po pierwsze jest chory psychicznie, po drugie ma na stałe zespolony mechaniczny ogon z ciałem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

może by tak
Spoiler
odmłodzony Richard Parker (wiem,że nie żyje,ale zawsze może wrócić,nie?),albo tak zmartwychwstanie six-arm black Spider-man? 
[Zamknij]

(A)nonim

Jakby pisał to Loeb to jedno i drugie byłoby możliwe.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

O nie, tylko nie to co zaproponowal bruce95

Altair

Ja raczej też bym nie chciał tego zobaczyć,tylko spekuluję ;)

(A)nonim

Ok, to jak Ultimate jest tutaj tak popularne to trochę o New Ultimates, czyli w pewnym sensie Ultimates #4. Wszystko będzie się kręcić wokół Thora i pojawi się Enchantress co mnie raduje. Niestety zajmie się tym Loeb, który już zniszczył postać Valkyrie (wcześnej nastoletnia pozerka jarająca się super-hero - cudo, a teraz rzeczywista superbohaterka z wielkim mieczem, latająca na pegazie i nie wiadomo czemu nagle miłość Thora - blee), częściowo Thora (wcześniej hippis z objawami schizofrenii i eko-pacyfista martwiący się o losy świata i niesprawiedliwość społeczną, co do którego nie wiadomo czy jest do końca serio - cudo, teraz gadające staoangielskim "właściwe" bóstwo - blee), a teraz będziemy mieli walki z trollami i podejrzewam że zniszczoną postać Amory. Viva la Loeb!
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Ostatnio czytalem SM:Noir.Jesli tak maja wygladac nowe komiksy z pajaczkiem,to jestem na tak ;)

Mr. White

Jak przeczytałeś pierwszy numer, to musisz koniecznie przeczytać następne! Ostatnio historie spot znaku "Noir" są coraz lepsze. Jeden z najlepszych posunięć Marvel Comics. 

Altair


Mr. White


Altair

Heh naprawdę dobre posunięcie.A słyszałem też o Wolverine Noir.To coś na kształt Spidera?

(A)nonim

Pod żadnym pozorem nie czytajcie Ultimatum #5. W ogóle nie czytajcie tej serii. Ultimates 3 też, strata czasu. A zakończenie Ultimatum to po prostu szajs i nie rozumiem jak można było pozwolić Loebowi na zniszczenie tylu fajnych postaci i wątków. Ultimate Marvel R.I.P. i nowe serie mogą mu nie pomóc.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Uuuuuuuuu,a mógłbyś w spoilerze powiedzieć jak się kończy,bo to dość ciekawe :)