Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Rado

Wybacz, ale nie jestem jeszcze w stanie nic konkretnego powiedzieć, bo przeczytałem dopiero dwadzieścia kilka stron. Dzisiaj ją dostałem. Jak przeczytam to bedzie recenzja.

XIII

A coś o jakości samego wydania możesz powiedzieć?

Rado

No cóż, na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być w porządku. 192 strony zwykłego papieru, ciekawe zdjęcia, niektóre okładki polskich wydań, wybrany spis historii z większości tytułów, które się ukazywały, a i są nawet wycinki z poczty klubowej.

BlackBat

Zdobycze MFK wstawię pewnie dopiero w listopadzie :( Nie mam aparatu w Krakowie.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen


blackout

W sumie nie wiedziałem w jakim wątku umieścić ten post. Zdecydowałem, że najlepiej będzie chyba właśnie tutaj bo mowa o kolekcjach komiksów ;p
Może ktoś na tym forum wie CZY TEN KOMIKS POSIADA GALERIĘ OKŁADEK Z ORGINALNYCH ZESZYTÓWEK? Mowa tutaj oczywiście o BATMAN: UNDER THE RED HOOD tpb :)



blackout

Właśnie o tym wydaniu mówię :) okładki jedna na całą stronę czy 10 miniaturek na jednej stronie?????
Akurat pytam o to gdyż niedawno kupiłem sobie CHALLENGERS OF THE UNKNOWN MUST DIE i zamiast pełnych okładek na całą stronę to miałem miniaturki co mnie dość wnerwiło :/

Wiktorian

Na całą stronę. Czyli tak, jak powinno być  :P

XIII


BlackBat

Miesięczny utarg z MFKiG i Festiwalu Książki :) Samurai Jack jest świetny, myślę że kupię cały run.





Świeżo odpakowane guilty pleasure. Jeśli ktoś ma zeszyty Warriora na sprzedaż, niech da znać ;)



Brak większej ilości Bat-tytułów usprawiedliwiam zakupem tego bydlaka- rok temu obiecałam sobie, że go dorwę na MFKiG no i się udało! Jeszcze 2 lata i będę mieć całość ;)

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen


kelen

Do kolekcji doszła kolejna gra, ponownie "Batman: The Movie", ponownie na Amigę i ponownie edycja ze specjalnej edycji tego komputera sprzedawana z kilkoma grami, w tym właśnie z wymienioną. Tak, teraz wyjdę na powalonego nerda, bo kupuje drugi raz tą samą edycję gry a trzecią ogółem tą samą, ale zrobiłem to z dwóch powodów:

1) Niska cena - tylko 15 zł, co jest w wypadku kompletnych edycji gier na Amigę sprawą groszową - na dodatek działa bez problemu
2) Jest w niej ulotka, której mi brakowało w mojej poprzednio zakupionej tej edycji :D



blackout

#928
Hej. Jest tu jakiś szczęśliwy posiadacz HUSH UNWRAPPED EDITION????
Zastanawiałem się czy sprawić sobie ten komiks jako prezent pod choinkę ale mam małe wątpliwości i chciałbym by ktoś mi je może rozwiał?
Mianowicie jak porównuję pare zdjęć dostępnych na ebay czy na różnych stronach przedstawiające przykładowe strony z komiksu z orginalnymi kolorowymi zeszytami to widzę (a może mi się zdaje), że każda strona ma minus około 1 cm z jednej strony (od grzbietu). Zatem tak jakby brakowało pełnego obrazka bo został tak zbindowany, że go nie widać lub po prostu tak wydrukowano komiks, że... nie ma tego fragmentu?
Poniżej prezentuję 2 fotki do porównania. Co wy o tym sądzicie?


Rado

Rysunki są oddane w pełni, ale zdaje się, że komiks jest tak zbindowany, że trzeba mocniej przycisnąć kartkę by zobaczyć je w pełni. Na tym video widać to dobrze.

Batman Hush Unwrapped Review