Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

Człwowieknietopeż

Walki z bossami akurat mi się podobały  :P
Sandboxy bardzo lubię, a AA było dla mnie trochę zbyt klaustrofobiczne  ;)
A jak fabuła w AC?
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Kwiatek


Człwowieknietopeż

Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Adriann

Osobiście czekam z niecierpliwością na informacje co do kontynuacji;)

Leon Kennedy

Z tego wynika, że nie będzie to kontynuacja i szkoda Diniego. Osobiście bardziej czekam na ten prequel w którym ma dojść do spotkania Gacka z Superowatym, pierwsze spotkanie z Jokerem...

Adriann

Raczej na to nie ma co liczyć z wiadomych powodów..Tyle wątków rozpoczętych...jest masa różnych możliwości kontynuacji;)

JaRo II

 Jakiś czas temu przeszedłem tą grę. Jest to zdecydowanie najlepsza gra z Batmanem w roli głównej, jedna z najlepszych gier w jakie grałem w ostatnim czasie i najlepszy sequil chyba od czasów "Uncharted II". W każdym bądź razie przebija część pierwszą pod każdym względem.
Plusy tej gry to świetna mroczna sceneria, klimat, wspaniała galeria przeciwników, muzyka, wciągające misje poboczne oraz bardzo dobra zaskakująca główna fabuła z genialnym finałem. Bardzo mi się ta gra spodobała, a do moich ulubionych misji należą:
- ta z Szalonym Kapelusznikiem i ta z Pingwinem (autentycznie się wystraszyłem, gdy pożarł mnie rekin spod lodu).
Do minusów tej gry zaliczyłbym:
- zupełnie zmarnowany potencjał Dwóch Twarzy i Kobiety Kota. Z zapowiedzi wychodziło na to, że będą to czołowi bohaterowie rozgrywki, tymczasem poświęcono im naprawdę mało czasu,
- drugi minus, uważam, że główna fabuła powinna być dłuższa, za to misji pobocznych powinno być mniej.
W sumie minusy, które wymieniłem to nie są znowuż jakieś wielkie wady. Dodatkowo do plusów zaliczyłbym też odważne uśmiercanie czołowych przeciwników w finale. Nie spodziewałem się, że aż tyle postaci zginie.
Podsumowując- bardzo dobra, zaskakująca gra. Bardzo wysoko podniosła poprzeczkę. Liczę na równie udaną część trzecią.

Moja ocena: 11 / 12.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Leon Kennedy

W ogóle ca?y scenariusz Seliny wydawa? si? taki na szybkiego zrobiony, bez polotu i w?a?nie krótki. Szczerze to najbardziej podoba?o mi si? spotkanie z Bluszczem, a o Dwóch - Twarzach nie ma co wspomina? :'(

Johnny Napalm

Czy na poważnie, po przejściu całej fabuły AC, w biurze Jokera można znaleźć...
Spoiler
test ciążowy Harley Quinn,
[Zamknij]
a w czasie napisów końcowych słychać...
Spoiler
kołysankę, śpiewaną przez nią?
[Zamknij]
Czy w samej grze jest zasugerowany – lub wręcz pokazany, w sposób niedosłowny oczywiście – wkład Jokera w to dzieło? :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

W DLC jest ujawnione, że
Spoiler
Harley nie jest w ciąży, a tamten, który się znajdowało był błędny/sfałszowany
[Zamknij]

Johnny Napalm

Ciekawa sprawa, w sumie dobrze się skończyło, bo nie wyobrażam sobie, HQ i Jokera w roli... wiadomo. ;)

Ciekawe czy Joker się z nią policzył za ten wkręt? :D

A same DLC, czy we wszystkich Arkhamach są one całkowicie darmowe? Przy okazji – nie za bardzo jestem za samą ideą tych wszystkich rozszerzeń, niezależnie od gry. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Generalnie teraz trwa przenoszenie wersji pudełkowych na Steama  jeśli to zrobisz, to dostaniesz dwie pierwsze części w wersji GOTY - czyli ze wszystkimi dodatkami. A tak, to generalnie są płatne.

pingoo42

A ja mam pytanie (od razu mówię, że jeżeli padło już wcześniej, to sory, ale nie chciało mi się sprawdzać wszystkich 19 stron wątku :P ). Dlaczego Harley Quinn była związana? Chodzi mi o moment kiedy wracamy do huty Jokera po lekarstwo i natrafimy na nią przywiązaną do jakiegoś słupa. Kiedy ją odkneblujemy ona coś do nas mówi i daje to nam jakąś misję pobiczną. A kiedy już przejdziemy główną fabułę i wracamy do tego miejsca jej już nie ma. Ale ja się pytam DLACZEGO ona była związana?
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

MJ

Widze że na poprzednie pytanie też nie odpowiedziano ale może moje jest po prostu sensowniejsze ;p.  Zanim zainstaluję się Catwoman  można było zmierzyć się Batmanem z Two-facem na hacie u Pingwina, po zainstalowaniu mogłem już tylko i wyłacznie Catwoman. Wiecie może czy da się to jakoś obejść?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

Cytat: pingoo42 w 13 Maj  2014, 18:09:15
A ja mam pytanie (od razu mówię, że jeżeli padło już wcześniej, to sory, ale nie chciało mi się sprawdzać wszystkich 19 stron wątku :P ). Dlaczego Harley Quinn była związana? Chodzi mi o moment kiedy wracamy do huty Jokera po lekarstwo i natrafimy na nią przywiązaną do jakiegoś słupa. Kiedy ją odkneblujemy ona coś do nas mówi i daje to nam jakąś misję pobiczną. A kiedy już przejdziemy główną fabułę i wracamy do tego miejsca jej już nie ma. Ale ja się pytam DLACZEGO ona była związana?

Bo jest wkurzająca i niepotrzebna?