Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

Leon Kennedy


Adriann

I jest zapowiedź taka fajna,przez radio czy coś..jak wygraża Batmanowi i gotham;p

Leon Kennedy

Super. Gdzie to miejsce się znajduję???

Juby

#258
Maska jest na szczycie mostu prowadzącego do dzielnicy przemysłowej. Choć na mapie zarówno w zwykłej fabule i fabule PLUS zostało mi tylko uratować jednego więźnia politycznego, to nigdy nie znalazłem żadnej kryjówki, a w radiu słyszę tylko jakieś cyfry. Też chętnie się dowiem, gdzie ma miejsce ta kryjówka (zresztą liczę, że Scarecrov jako wieli nieobecny w AC będzie razem z Two-Facem głównym villianem w trzeciej części).

Post Merge: 15 Kwiecień  2012, 12:19:40

Już znalazłem, tutaj jest to miejsce:
http://www.youtube.com/watch?v=9TiqrurnNEE

LelekPL

Juby, do kryjówki mo?esz wej?? niezale?nie od fabu?y, jest jednym z eastereggów nie zaznaczanych na mapie (tak jak tajny pokój Sharpa w Arkham Asylum).. musisz j? tylko znale??. Jest niedaleko miejsca gdzie by?a ?ona Freeze'a. Jest tam na wodzie jedna z tych ma?ych ?ódek. Musisz na ni? podlecie? i u?y? deszyfratora. Je?li b?dziesz w dobrym miejscu (na dobrej ?ódce) to od razu poznasz, ?e zamiast radia w??czy? Ci si? deszyfrator. Jakie jest has?o to ju? sam musisz wydedukowa?, ale jak to zrobisz to otworzy i si? kryjówka Stracha która jest pod pok?adem.

Juby

W AA by? jaki? tajny pokój Sharpa? Mia?em 100% i s?dzi?em, ?e w tej grze widzia?em i osi?gn??em ju? wszystko co by?o mo?liwe, a tu taka niespodzianka.

Kryjówk? Crane'a ju? znalaz?em, ale ?adnej gro?by nie mog? znale?? w radiu. Ale mog? si? pochwali? ju? samymi 100% w grze, nie licz?c misji dodatkowych (czyli poza map?). W zwyk?ej fabule i na fabule PLUS zarówno u Batmana i u Catwoman same setki, a ogólnie w grze 86%. ;)

kelen

Bo pokój Sharpa nie jest potrzebny do 100%, to jest easeregg w końcu. Jak go znaleźć zobaczysz tutaj - http://www.youtube.com/watch?v=JYFk1d7HPXg
Co do gróźb, to one są w różnych miejscach, na różnych częstotliwościach i są zakodowane ;) http://www.youtube.com/watch?v=0RbVBtSUMRg

Juby

Fajnie to wygląda.

A tak na marginesie, to jest już gdzieś za darmo do pobrania ten dodatek Batcave, w którym mieliśmy chyba kontynuować wątki z AC (Hush i Azrael)? Może ktoś podesłać link na priva?

LelekPL

Kontynuowane wątki? Dodatek z batcave był, ale fabularnie niczego tam nie znajdziesz. Wątki Husha i Azraela będa kontyuowane w kolejnej części gry, zwłaszcza ten drugi zapowiada się na główną oś fabularną wraz z Scarecrowem

Juby

Poważnie. A w listopadzie było mówione coś innego i w grze też jak przeszedłem Husha, to wyskoczyło mi, że dalsza historia dostępna będzie w jaskini nietoperza. :P Ale jeśli tak nie jest to nawet lepiej bo nie lubię DLC, a trójka mogłaby być interesująca.

Właśnie, co z tą trójką? AC chyba odniosło większy sukces od AA i oceniane było równie dobrze, więc dlaczego nie ma żadnych informacji o kontynuacji?

kelen

Po zrobieniu dodatkowych misji była informacja, że Batman będzie badał dane sprawy jak wróci do jaskini. I tyle :) Nie było powiedziane, że będzie to w jakimś DLC.

lady_ozzy

Polecam http://www.arkhaminfo.com/
Choć wielu z was ją na pewno zna =)

...a mnie nikt nie pomoże ? =(
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

LelekPL

Ja niestety gram tylko na PCtach, więc nie mam pojęcia co z Twoim fantem zrobić

Człwowieknietopeż

Bo Asylum jakoś mnie nie przekonało.
Niby fajny klimat, ale grywalność mozolna, niewykorzystana i fabuła słabaaaaaaaaaaaaa.
Najbardziej sekwencje "po cichu" mi się podobały.
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

jakura

Wg mnie Arkham Asylum było lepsze. I uważam, że te elementy które uznałeś za słabe, są akurat na bardzo wysokim poziomie:P Co do AC: jest większe, bardziej dynamiczne, ma chyba słabsze sekwencje skradankowe, za to fajnych bossów. Co kto lubi.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.