Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Firm

Ok, za dwa-trzy lata zobaczymy.

Nawet nie wiem czy za taki czas ludzie będą jeszcze pamiętali czym jest X360.

kelen

Firm, troche przesadzasz z tym zapomnieniem. Konsolowcy z pewnoscia pamietaja o pierwszym pongu czy Atari.
I nie mam zamiaru sie wam wtracac do rozmowy, ktora konsola co ma lepsze, bo widze, ze to sie przeradza w typowa wojne konsolowa :P Chcialbym tylko powiedziec, ze chyba nie liczy sie nie-wiadomo-jak-wyrypana-grafika, a biblioteka gier oraz ich grywalnosc, prawda? Mowi chociaz za tym to, ze Wii sie lepiej sprzedaje od PS3 i X360.

Hydro

Gra zapowiada się rewelacyjnie. Screeny wbiły mnie w fotel. To chyba będzie jedna z najlepszych gier o Mrocznym Rycerzu, nie moge się doczekać zagrania w nią...
It's a funny world we live in.

Firm

Po prostu strasznie drażnią mnie ludzie, kórzy myślą że są znawcami, którzy wiedzą o wszystkim wszystko. Ja nie jestem ekspertem ale mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o technologie i mogę zrozumieć pewne aspekty lepiej niż przeciętny człowiek. Mam nadzieje, że nikt nie odebrał postów obraźliwie bo nie o to mi chodziło.

Mam nadzieję, że jakiś trailer wkrótce się pojawi.

Mihcim

Na Trailer moim zdaniem przyjdzie nam poczekac. Gra jest jeszcze nie skonczona

Dominic

#35
Cytat: Firm w 12 Październik  2008, 23:13:47
Ok, za dwa-trzy lata zobaczymy.

Nawet nie wiem czy za taki czas ludzie będą jeszcze pamiętali czym jest X360.
Zalatuje fan boyem ps3 jak twoje poprzednie posty nie odbierz tego źle, ze bronie 360-tke.A tak to gra będzie na pewno dobra sądząc po grafice to nie tylko to będzie świetne sam pomysł, aby batman był tu bardziej jako detektyw na pewno się sprawdzi.Mam dobre myśli co do tej gry.

A twoje "nei" chyba tak.

Huntesky coś jeszcze?!

Huntersky

Fanboy upomina fanboya, to jest dobre. :)
Przecinki nikogo jeszcze nei zabiły. ::)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Ostatnio czytałem, że rzucając batorangiem widok zza pleców Batmana przechodzi w FPP z pozycji batorangu, oczywiście wtedy możesz nim kierować.

Huntersky

Indeed, jest to nawet pokazane na jednym ze screenów:
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Ten pomysł mi się bardzo spodobał ;)

Mihcim

Nie wiem jak to bedzie ale ta gra bedzie najleprza gra graficzna pod wzgledem gry oparte na komiksach

Hydro

It's a funny world we live in.

Altair

Sprobuj poszukac na stronie CD Action,Hydro. Powinno cos byc.


Hydro

It's a funny world we live in.