Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Przywitaj się!

Zaczęty przez Pytajnik, 21 Czerwiec 2011, 12:48:40

Leon Kennedy

A jakoś leci! W sumie raz lepiej raz gorzej. Tak czy siak witamy nowych forumowiczów.

SynJokkera

Witam, jestem Piotrek i pochodze z okolic Rzeszowa, mam małe blizny w kącikach ust od dziecka (wypadek) i od małego nazywano mnie Joker :D stąd moje zamiłowanie do Batmana

Leon Kennedy

Wiatmy, witamy. Młody J  :)

LelekPL

To zapraszamy do tematów Batmanowych, a nie tylko do off-topicu

Beskurcja

Hej :)

Wpadam do Was regularnie co jakiś czas, ale dziś naszło mnie, by przystać do Was oficjalnie.
Cieszę się, że fanów Batmana jest tak dużo, i że ta strona i forum wciąż żyją.

Jestem Lidka. Tak się w necie przedstawiam.
A że się nie umiem i nie lubię się przedstawiać, może dodam tylko, iż fanką Batmana jestem od niedawna, ale utonęłam w temacie, i chyba nie ma dla mnie ratunku ;)

Kilka słów tylko jeszcze dodam o sobie:
przy dobrym piwku, w kotem opcjonalnym na kolanach, lubię sobie czytać komiksy o Batmanie, i słuchać przy tym dobrego polskiego metalu. Acha, i jeszcze jedno:
Nie lubię Jokera  ::)

Miss_Quinn

Witam wszystkich  8)
Mam na imię Madzia
Wiek: Damy nie powinno się o to pytać, ale co tam. Rocznik 1997 :)
Czym się zajmuje na co dzień?
Studiuje
Zainteresowania: Książki, filmy, seriale i komiksy( należę do tych co czytają DC jak i jego konkurencje)
Ulubione postacie: Oprócz Harley Quinn( stąd nazwa), to bardzo lubię Batgirl i Catwoman również bardzo lubię Poison Ivy.
Nie jestem dobra w przywitaniach, więc na koniec jeszcze raz chcę każdego z osobna przywitać <3
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Juby

#201


Witamy, witamy. Dawno nie było tutaj żadnej dziewczyny (kiedyś wypowiadało się kilka, jedna nawet swego czasu nastukała największą ilość postów), więc miło zobaczyć, że w Polsce są jeszcze panie, które urzekł świat DC/ Mrocznego Rycerza ;)



Miss_Quinn

Cytat: Juby w 21 Styczeń  2023, 23:44:09

Witamy, witamy. Dawno nie było tutaj żadnej dziewczyny (kiedyś wypowiadało się kilka, jedna nawet swego czasu nastukała największą ilość postów), więc miło zobaczyć, że w Polsce są jeszcze panie, które urzekł świat DC/ Mrocznego Rycerza ;)




Dziękuję za miłe przywitanie ;)
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

MJ

Hej Miss Quinn witamy w jaskini. Juby mówisz o Mel?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby

#204
Mel, zgadza się. Nie wiem czy ktoś z was ma do niej kontakt, żeby zapytać co tam, jak tam. Potem jeszcze była chociażby BlackBat.

@Miss_Quinn
Drobna wskazówka na przyszłość dotycząca nie tylko tego forum, ale wszelkich for dyskusyjnych w ogóle - nie cytujemy w całości posta bezpośrednio nad naszym, na którego odpowiadamy. To zwyczajnie nie ma sensu ;)

Miss_Quinn

#205
@Juby

Dziękuję za wskazówkę. Od dawna nigdzie się nie udzielałam na żadnym forum i zapomniałam, żeby nie cytować wypowiedzi :D

@MJ
Dziękuję za przywitanie :)
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Funky

Dzień dobry Pani :)

Fajnie że jesteś z nami i mam nadzieję że nasze forum da ci dużo radości.

MJ

Lata temu miałem kontakt do Mel na gg, ale już dawno usunąłem konto, więc z tego co wiem ślad o niej zaginął, ale miło ją wspominam, mega inteligentna babka.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Kaz