Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC FanDome ( coroczne święto fanów DC )

Zaczęty przez LelekPL, 17 Sierpień 2020, 11:17:25

Juby

#15
Przekonałem kolegów, z którymi piłem w sobotę, żeby włączyć to DC FanDome (i tak nie było nic ciekawego w tv). Dla mnie żenada. Wystarczyłoby, gdyby podali to, co najciekawsze w max. 2h, a ciągnęło się to i ciągnęło, fapowali nad jakimiś fan-artami z sieci, cosplay'ami, odpowiadali na niesamowicie durne pytania. :P

Kilkukrotnie żałowałem, że to w ogóle zaproponowałem, ale ostatni panel i zwiastun Batmana na szczęście wynagrodziły moją cierpliwość. Niemniej, drugiej części nie oglądam i jeśli szykowaliby coś podobnego w przyszłym roku, wolę się obudzić jedynie na interesujący mnie panel, niż oglądać wszystko.

Leon Kennedy

Ja wszystko ogl dnia następnego. Sobota była wyjątkowo ciężka 😝

Juby

Druga edycja DC FanDome 16 października 2021.

https://twitter.com/DCComics/status/1387436487508168705

Podczas niej zapewne zobaczymy drugi zwiastun Batmana z Pattinsonem, być może też pierwsze materiały do Black Adam oraz The Flash.

Q

Zapewne też coś na temat seriali na HBO MAX, albo o nowych zapowiedzianych filmach jak "Zatanna".

Ciekawe czy zadebiutują tylko nowe zwiastuny, czy też zdecydują się na jakieś ogłoszenia dotyczące obsady etc, które w poprzednim roku wypłynęły przed całym wydarzeniem.

Jeśli druga edycja odniesie sukces, to pewnie będą kolejne, zwłaszcza, że na Comic-Conie w poprzednich latach też już ograniczali swoją aktywność.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Cytat: Q w 29 Kwiecień  2021, 12:07:22Zapewne też coś na temat seriali na HBO MAX, albo o nowych zapowiedzianych filmach jak "Zatanna".

Prędzej niż o Zatannie spodziewałbym się czegoś o drugim Shazamie.

Strasznie późno organizują to wydarzenie w tym roku, spodziewałem się, że jak w 2020 będzie w sierpniu.

Q

Organizują przed tegorocznym Comic-Conem. Zdjęcia do niektórych filmów dopiero się zaczną jak "Black Adam", więc do października powinni mieć co pokazać. Może też liczą, że do października będzie mniej restrykcji i będzie można aktywniej zaangażować fanów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby


Leon Kennedy

Październiku nadejdź, że już  :P  8)

Juby

Ano. 16 października, godz. 19:00-23:00 siedzę przed telewizorem i oglądam (choć chyba wyjdę z pokoju na trailerze The Batman, nie chcę sobie już nic więcej zdradzać).

A 2 października jeszcze MFKiG w Łodzi, na którym Egmont ogłosi plany komiksowe na pierwszą połowę 2022 roku! Niech ten wrzesień szybko mija.

Juby

Dwie sprawy:
1. Zmieni ktoś nazwę tematu? Można usunąć to "2020" i pisać w nim również o nowościach z dzisiejszego eventu (poza filmami, które mają na forum swoje wątki)
2. Zapoda ktoś link do oficjalnego streama na YouTube? Nie musi być polskich napisów. :)

Leon Kennedy


Juby

#26
Kropka na końcu niepotrzebna, reszta spoko. ;)

Oficjalny stream:


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Oglądałem prawie całość. Meh. Było wszystko to, co miało być, ale zabrakło jakiejś bomby-niespodzianki, jak przed rokiem teaser The Batman. Liczyłem na ogłoszenie powrotu Cavilla do roli Supermana, albo podanie daty premiery "Wonder Woman 3", a tu wszystkie zapowiedzi, które miały być. Ciekawe co wymyślą w przyszłym roku.

Q

Ja przerwałem po Black Adamie. Polska wersja językowa okazała się porażką, tłumaczenie można byłoby przełknąć, ale spóźnionych napisów już nie. Reszta tego co wiedziałem nie specjalnie porywało, a niektóre momenty skutecznie odrzucały.

Brak jakiegoś mocnego ogłoszenia, co prawda premiera "Young Justice" to miłe zaskoczenie ale żadnej prawdziwej bomby. Nawet pełnego zwiastuna "DC League of Super-Pets" nie dali, nie mówiąc już o oficjalnym udostępnieniu materiału z "The Flash".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)