Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kto następnym Batmanem?

Zaczęty przez LelekPL, 12 Październik 2017, 00:38:23

Juby

Chodzą słuchy, że w tym tygodniu coś się ruszy z castingiem do nowego Batmana. Nie wiem jak wy, ale ja nie znalazłem nikogo nowego, kogo tu jeszcze nie wymieniłem, nadającego się na Batmana. Przekonałem się z kolei do kandydatury Jack O'Connella - jeśli go wybiorą, to nie będę narzekał, dam mu szansę. :)

Leon Kennedy

Oby! Chciałbym jak najszybciej poznać aktora, który się w niego wcieli!! I niech w końcu to wszystko ruszy!!!

Juby

No to dupa.
http://collider.com/batman-casting-search-matt-reeves/

Podobno o castingu nic nie wiadomo, Reeves chyba piszę z G. R. R. Martinem "Wichry Zimy", bo nadal nie skończył scenariusza, a zdjęcia mogą się przesunąć na kolejny rok. Być może w 2019 niczego się nie dowiemy. :(

Leon Kennedy


Johnny Napalm

Nie żenada, tylko by wyszli daleko przed szereg. Przypominam, że premiera filmu to wakacje 2021. Dwa tysiące dwudziesty pierwszy! Hallo, zdjęcia na planie filmowym to mogą być trzy-cztery miesiące, na ogół krócej się to robi. Postprodukcja to maks. pół roku. Po co mają zdradzać najważniejsze nazwisko tak wcześnie?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Czas jest, ale ja chciałbym już poznać to nazwisko, albo chociaż oficjalną listę potencjalnych odtwórców...

Mr.G

Wiadomo, że wszyscy chcielibyśmy ujrzeć jak najprędzej znów dobrze zrobionego Batmana, ale jeśli potrzeba jeszcze czasu, by dogasło palenisko o imieniu DCU i by przewietrzyć smrodek, które po sobie pozostawiło, to bądźmy cierpliwi. Naprawdę wolałbym wiedzieć, że The Batman nie będzie łączony z czymkolwiek tym, co już powstało, że będzie nowym startem. Ogłoszenie nowego odtwórcy teraz nie sprawiłoby mi wielkiej frajdy, bo nadal nie wiedziałbym, na jakich fundamentach chcą go postawić.

Leon Kennedy

Nie trzeba z niczym łączyć i praktycznie na nic patrzeć i chodźby dla tego będzie rozgrywać się tyle lat przed BvS. No chyba, że w końcu wyląduje tam gdzie Joker.

Rarian

Od rana całkiem renomowane źródła (m.in. Variaty, Hollywood Reporter) zgodnie podają, iż Robert Pattinson został lub zostanie w najbliższym czasie zakontraktowany jako nowy Bruce Wayne w trylogii filmowej Matta Reevesa. Co sądzicie o takim wyborze?


LelekPL

Dobry wybór. Nie jest to może Armie Hammer ;) ale jest to naprawdę zdolny aktor po tym jak widziałem go w filmach takich jak Good Time czy Cosmopolis. Podobno w najnowszym High Life też jest dobry... no i własnie dostał angaż w najnowszym filmie Nolana, więc to jest ciekawe powiązanie z byłym reżyserem trylogii. Może rozmawiał z szefostwem Warnera i go polecił co byłoby dla niego kolejnym plusem (choć Nolan też polecił Snydera, więc różnie to bywa :P )

Musi jednak skorzystać trochę z siłowni i będzie ok.

Juby

#85
@Rarian, ale po co nowy wątek?
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1788.0

Lelek, przeniesiesz?


Wybór ciekawy i chyba nawet lepszy od O'Connella (o pozostałych kandydatach szkoda słów). Niby za Pattinsonem ciągnie się łatka Edwarda ze Zmierzchu, ale od tamtej serii minęło już 7 lat, możemy to wymazać z pamięci. Wygląd ma (wystarczy trochę popracować nad sobą na siłowni), doświadczenie ma, talent ma. Dziwię się tylko, że znowu idą w brytyjczyka i że jednak to ktoś starszy. Mieli szukać aktora pod trzedziestkę, a jak Pattinson wejdzie na plan będzie w podobnym wieku do Kilmera przy BF. W każdym razie, nie jest to zły wybór, dam mu szansę jeśli to oficjalnie potwierdzą.

Rarian

@Juby - w sumie myślałem, że tamten wątek służy naszym propozycjom i rozważaniom, a taka, niemal już ostateczna, decyzja zasługuje na własny :D. Ale jeśli nie to sorki, przenieście :).

Juby

Może by zasługiwała gdyby to było oficjalne info. W sumie, można poczekać z przeniesieniem do czasu, gdy będzie potwierdzenie. ;)

Leon Kennedy

Zrobione.

Co do Pattinsona, to gdzieś tam jego nazwisko się pojawiało i osobiście jestem dość zadowolony  z tego domniemanego wyboru. Aktor to dobry, wygląd również jest zacny i może okazać się świetnym Gackiem. A w necie rozpoczął się kolejny wielki ból dupy.

XIII

Abstrachując od wyboru to oni już widzę trylogię planują a nie wiadomo czy ten film wyjdzie i czy się sprzeda.