Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

Johnny Napalm

Wy tu o orgiach, popijawach, szybkiej jeździe samochodem i melanżach, a czy ktoś się spytał czy Q i Woland zawitają na wyżej wymieniony zlot? He? ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adolf

Widzę, że trzeba będzie w kalendarzu sobie zapisać kolejną datę.

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 04 Marzec  2013, 17:03:22
Wy tu o orgiach, popijawach, szybkiej jeździe samochodem i melanżach, a czy ktoś się spytał czy Q i Woland zawitają na wyżej wymieniony zlot? He? ;)

No cóż, o ile się nie mylę to dostęp do forum mają, więc chyba wiedzą co szykujemy ;)

Leon Kennedy

Jeśli ktoś na serio podejmie się tej próby, to stawie się chodź bym miał poruszyć Ziemie i Niebo!!

CytatWy tu o orgiach, popijawach, szybkiej jeździe samochodem i melanżach, a czy ktoś się spytał czy Q i Woland zawitają na wyżej wymieniony zlot? He?

No cóż, o ile się nie mylę to dostęp do forum mają, więc chyba wiedzą co szykujemy

Oby, oby :)

Mel

Cytatto stawie się chodź bym miał poruszyć Ziemie i Niebo!!
Ulalaaa... Jakościowo zapowiada się wyśmienicie :D

Leon Kennedy

#20
Szczerze, to dopiero teraz doczytałem dokładnie i co mi tam Poznań pasuje, czas obojętny, oby z wyprzedzeniem i będzie ok, a pomysł z kinem bardzo dobry, bo i film ciągnie jak cholera.  Zatem Kelen popytaj się tam :). Mam nadzieję, że z 8-10 osób się uzbiera. W sumie chodzi tylko o nocleg i na dwa dni można się wybrać.

Funky

Kurczę z wielką chęcią pojechałbym na taką imprezę, ale niestety Poznań to jednak trochę za daleko dla mnie :( Cena biletu na pociąg w dwie strony, cena biletu do kina no i nocleg. O ilę na pociąg i kino może udałoby się uzbierać to nocleg miałbym jedynie na dworcu lub pod mostem :P  O najlepiej będzie jak przeniesiecie to do Trójmiasta ;D mamy dużo zabytków (Gdańsk, Sopot) i nowoczesną Gdynię. A i latem przyjeżdzą dużo dojczów a więc jest dużo atrakcji :P

Rado


Mel

Do końca czerwca jeszcze sporo czasu, Funky. Na pewno uda Ci się uzbierać trochę grosza, bo w końcu po co kogoś ciągnąć do Trójmiasta aż ze Śląska, prawda? Pomyśl o biednych hanysach...

Bless

Spotkać się z ludźmi którzy się tak samo jarają Uniwersum Batmana jak ja - hmm to jest coś :D

Funky

Rado dzięki ale nie chcę skończyć jak Grecja z długami ;) Mel wiem wiem że Hanysom byłoby trudno dojechać do Trójmiasta. Cóż może jakoś uda się uzbierać na pociąg i kino ale noc to jednak będę musiał spędzić na dworcu niczym Holden Caufield :P. No chyba że tego samego dnia późnym wieczorem wróciłbym do Gdyni.

Johnny Napalm

Cytat: Funky w 07 Marzec  2013, 20:40:23No chyba że tego samego dnia późnym wieczorem wróciłbym do Gdyni.
To tak jak ja w Łodzi... czego bym chyba nie chciał powtarzać - czyli wpadnięcia na chwile, napatrzenia na co tylko się dało, kupienia co tylko się dało i wypicia też akurat tylko tego co było u nich w sklepach - słabo stoją w temacie browców - tak sygnalizuje/ ostrzegam na marginesie. Sorry za dygresje.
No, ale teraz to przynajmniej chociaż z kilka godzin, bez ciągłego patrzenia na zegarek, chciałbym spędzić na takim zlocie. Piwo pitę na szybko jak wiadomo szkodzi. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

#27
Cytatale noc to jednak będę musiał spędzić na dworcu niczym Holden Caufield
Sama się zastanawiam, czy właśnie nie przebalować nocy w Poznaniu, bo nie do końca mi się widzi trzy razy obrócić pociągiem z Gniezna lub Inowrocławia do Poznania. Czas pokaże.

Johnny Napalm

#28
To co? Noc muzeów? ;)
Mel, jakie trzy razy? Uderz od razu do Poznania a potem tylko raz na kimę do rodziny. W sumie fajny masz problem. Z Gniezna do Poznania to chyba można i na rowerze podjechać?
Funky, i ja bym przekazał ci bilety do Poznania, bo być na zlocie BC i nie spotkać ciebie, to jak być na Florydzie i nie spotkać opalającego się tam Wałęsy.
Ale tak jak mówie, do kina cię nie zabiore, żebyś nie czuł się jak galerianka. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

Przecie z tobołami po Poznaniu nie będę chodzić ;) Gdzieś muszę zostawić- już od razu na wakacje bym sobie tam na kujawy wyjechała, ale jak już mówiłam... Czas pokaże. Zresztą to tylko weekend i jedną noc mogę spokojnie zarwać. Druga sprawa jest taka, że jestem ssakiem lądowym i takie jazdy różnymi środkami lokomocji nie sprzyjają mojemu żołądkowi.
Zombie nafaszerowanego aviomarinem zapewne nie chcesz spotkać.