Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Quiz o Batmanie

Zaczęty przez Silent Dark, 25 Styczeń 2008, 17:40:12

Roy_v_beck

Silver Cloud. Bodajże w Dark Detective wcześniej się pojawiła.

(A)nonim

No, dokładniej Silver St. Cloud, a pierwszy raz pojawiła się w latach 70.
Zadajesz.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Dobra, kto wymieni wszystkich przeciwników Batmana, znanych z wcześniejszych już komiksów, którzy pojawili się w Jokerze Briana Azarello?

Maxie Zeus

Penguin, Killer Croc, Riddler, Harley Quinn, Two-Face

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Nie powiedziałbym. Jak na mój gust odpowiedź prawidłowa, Zeus zadaje.

Maxie Zeus

Ale (A)nonimowi chodziło pewnie o samego Jokera.. Ale już sam tytuł mówi za niego ;)

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Twist!

Wcisnąłem się do Quizu o DC, bo szedł jak przysłowiowa krew z nosa, tu jest podobnie. Pytanie z serii "Batman" z lat 80 (chyba już wszyscy na tym forum zauważyli że najbardziej kocham lata od 40 do 90 ) numer 405. Dlaczego Jim Gordon z swojej nowej pracy zdobył przychylność mediów, a anty sympatie u przełożonych?

isild87

O jezu,Sapkowski to mistrz  ;D
Szkoda jedynie,ze gosciu nie mial szans urodzic sie w takim USA,bo wtedy pewnie zarowno pan Terry Goodkind jak  i Neil Gaiman mieliby powazna konkurencje - takie jest moje skromne zdanie :)

Atlantis

Wiadomość raczej powinna być wysłana w temacie "Wiedza o Wiedźminie" a nawet nie tam bo to Quiz a nie temat do dyskusji. Pilnuje ktoś tego działu? czy jesteście wyznawcami dzieci kwiatów . Odpowiadając na pytanie kolegi:

Jim Gordon został znienawidzony przez szefostwo bo uratował samodzielnie bez odziałów dzieci z pożaru, dlatego większą sympatię zaczeły żywić do niego media Gotham City. Teraz moje pytanie: O kogo chodzi?

a) Była kochanką Gordona.
b) Po rozwodzie ożeniła się z komisarzem.
c) Joker ją zastrzelił. W akcie zemsty J.G przestrzelił mu ręke.

(A)nonim

Jako że nikomu się pewnie nie chce odpowiadać.
Sarah Essen.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Cowboy

To może ja zadam skoro nikt nie chce.
W czym według swojej żony był świetny Joker? padło w "Zabójczym Żarcie".
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

RafBat

 :-[Ekhm...w zawiązywaniu muszki?

Cowboy

Kiedy Jack mieszał swoją osobę z błotem i zażucał sobie nieudolność w prowadzeniu rodziny,
małżonka go czymś pocieszyła. Umiejętnością której pragnie wielu mężczyzn.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."