Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najlepszy aktor w roli Wayne'a

Zaczęty przez piotrek1x2, 21 Styczeń 2008, 10:13:11

Najlepszym Wayne'em w filmie by?:

Adam West ('66)
5 (4.8%)
Michael Keaton ('89,'92)
35 (33.3%)
Val Klimer ('95)
1 (1%)
George Clooney ('97)
5 (4.8%)
Christian Bale ('05,'08)
59 (56.2%)

Głosów w sumie: 103

piotrek1x2

Po dośc dlugim zastanowieniu myśle, ze Chris.

Breja

Ja dalam George'a, ale chce tez wyjaśnic mój glos. Moze inni zagrali lepiej Batmana, ale jako Bruce Wayne, to nie bylo dla mnie lepszego aktora. Tak sobie zawsze myślalam, ze to idealny aktor do tej postaci. Gdyby tylko scenariusz nie byl glupi, to mogliśmy liczyc na świetny wystep Clooney'a, a tak byla zmarnowana szansa.

Leon Kennedy

Keaton, Kilmer i Bale. Kazdy z tych aktorów wywiązal sie bardzo dobrze jeśli idzie o przedstawienie Wayne'a. Wayne Keatona byl na swój sposób niezrównowazony, pochloniety niesko?czoną walką. Wayne Kilmera, to smutna postac, która juz sama nie wie, co ma dalej począc ze swoim przeznaczeniem. Zaś Wayne Bale'a, to playboy którym chyba kazdy z nas chcialby byc ;). O reszcie spokojnie mozemy zapomniec :).

PS: Piotrek1x2 staraj sie unikac bledów podczas zakladania  nastepnych ankiet ;).

Firm

Keaton, Bale - Najbardziej wiarygodni, najlepiej oddają postac Wayne'a i obaj pasują "wizualnie".

Kilmer nie zagral ?le, ale nie podobal mi sie w tej roli, ze o Clooney'u nie wspomne...

Funky

#4
Zagloswalem na Bale`a ma wszystko co dobry aktor powinnien miec do odegrania roli Batmana.Za dnia jest playboyem a w nocy gro?nym i bardziej "zwierzecym" "gackiem". Keaton byl bardziej mroczny no i gorzej sobie radzil jako Bruce Wayne od Bale`a, no i pod wzgledem budowy ciala nie nadawąl sie na "Mrocznego Rycerza". Oczywiście co nie oznacza ze Michael byl zlym batsem wrecz przeciwnie byl bardzo dobry. Kilmer dla mnie byl troche zbty "drewniany" i jakiś dąsający sie. Clooney`a pozostawie bez komenatrza...

batboy16

Witam :D ja mysle ze najlepiej w te role wcielil sie Christian Bale :)

Harvey Dent

Myśle ze kazdy byl dobry, tylko tego Westa nieszczesnego pomine milczeniem (oczywiście jak na taką dziadowską role byl ok) ;) Clooney zaliczyl slaby wystep chociaz podobno tlumaczyl sie, ze nie bral tej roli powaznie (a rezyser zamiast go opierniczyc to mu pozwalal, moze dlatego ze sam jest slaby, albo tak bardzo byl zafascynowany jego urodą? ;) )

Maik

#7
Dla mnie jedynym i prawdziwym Batmanem pozostanie Keaton.

Silent Dark

Zgadzam sie z Maikem Keaton byl najleprzy,sam nie wiem dlaczego ale najbardziej przypasil mi Keaton :)

Mr.G

Mocno sie wahalem pomiedzy Keatonem, a Balem, ale ostatecznie postawilem na Keatona, bo mial mniej glosów.

Marquss

Christian Bale bo odświezyl te postac po BF i B&R a wogule najlepiej pokazal odczucia batmana noii mial najlepsze walki :D

Juby

Zdecydowanie Christian Bale, choc mial z początku kiepski glos jako Batman (gdy rozmawial z Rachel), ale przekonal mnie swym spojrzeniem na Ras' al Ghula w swojej rezydencji, kiedy pyta go "Czy atakowali juz Gotham", a ten mu odpowiada "oczywiście".

Hunter

#12
Ja zawsze lubilem Keatona no a po obejrzeniu BB lubie Chrisa.


Hunter radze sie dostosowac do tego o co cie prosilem.

Airwolf

Dla mnie najlepszy byl Keaton.Ale trzeba przyznac tez gratulacje dla Adama Westa.Jak na slaby film to zagral bardzo dobrze:) Zaś pozostali odtwórcy Batmana są średni.No moze jeszcze Clooney zagral dobrze.Ale ogólnie to zaglosowalem na Michaela Keatona.

batek_88