Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Kujaw

To dość ważny dzień w mojej kolekcjonerskiej karierze ;)


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

Zdaje się, że kiedyś sprzedawałeś pojedyncze tomy Trylogii Demona, po to, żeby kupić to nowe, jednotomowe wydanie. Teraz widzę powrót?

Kujaw

Miałem kiedyś tylko Son of the Demon, który faktycznie puściłem, żeby sprezentować sobie TPB czego potem żałowałem. Ale jak już zdobyłem pełną trylogię w oryginalnym wydaniu mogłem pozbyć się tamtego trejda.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

To są wszystkie miękkie oprawy? Jestem ciekaw, ile zapłaciłeś.

Kujaw

??cznie z wysy?k? 170 z?. Wszystko jest w mi?kkich ok?adkach ale na ok?adce 'Birth...' tytu?, postaci Gacka i Ra'sa oraz pojedyncze fragmenty grafiki s? wyt?aczane.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Kujaw

Miniseria z Dr. Fate'em (z ma?ym udzia?em Batmana) i dwucz??ciowa historia JLA Classified: Cold Steel to zakupy jeszcze z zesz?ego miesi?ca. Za to dzi? w moje ?apy dosta? si? d?ugo poszukiwany elseworld Superman & Batman: Generations.


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

MR.JACK

Cześć, po bardzo długiej nieobecności na forum postanowiłem ponownie zabrać głos w ważnym dla mnie wątku. Rzeczy związane z Rycerzem Gotham zbieram w zasadzie bez przerwy i regularnie przybywa mi artefaktów z nim związanych, zdecydowałem się więc podzielić namiastką niektórych z nich. Zdjęcia za rok ubiegły oraz część obecnego :)
























HUDY

A u mnie w ostatnich miesiącach tyle doszło:



Post Merge: 16 Sierpień  2015, 13:05:46

poza komiksami kilka VHSów i ciekawy zestaw katr:

LelekPL

VHSów!? to można je jeszcze kupić? :P

HUDY

na Allegro da sie znalezc 21zł z wysyłką , żal było nie brac. Gosciu miał jeszcze Burtonowskiego Batka i 3 dodatkowe aukcje vhs tegoż serialuz białymi okładkami, mnie urzekły te bo często natykałem sie na nie w latach gdy prym wiodły wypożyczalnie video ;] Gosciu obecnie nie wystawia ,ale miał sporo vhs-ów oto link:
http://allegro.pl/batman-serial-animowany-komplet-3-kaset-i5550147512.html

kelen

MR.JACK, jeśli jeszcze wchodzisz na forum, to daj znać, za ile kupiłeś Adventures of Bamtan and Robin na SNESa :)

Hudy, miałem VHSa zielonego, ale niestety mi się zapodział (dostałem go laaaataaa temu pod choinkę). Nadal mam zamiar go kiedyś odkupić :)

HUDY

Kelen mi sie to przytrafiło z ,,piracko,, nagranymi Predatorami i Alienaami ;] Jak bedzie dobra okazja to przymierzam sie do kupna  Maski Batmana i kilku innych VHSów by wraz z ,,Pegazusowskimi,, grami(moze i odtwarzaczem jak znajde na strychu) i kilkoma starszymi figurkami zrobić sobie taka retro półkę ;]

kubala102

Kto jest lektorem na VHS , Mirosław utta?

HUDY

Niestety nie jest napisane na pudełku/kasecie, a i odtwarzacza nie posiadam ;p

LelekPL

Kupowałeś kasety VHS bez odtwarzacza? :D