Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane i Catwoman w TDKR

Zaczęty przez LelekPL, 19 Styczeń 2011, 18:50:21

LelekPL

http://www.slashfilm.com/catwoman/

czyli jednak Anne Hathaway b?dzie Catwoman

Natomiast Tom Hardy zagra Bane'a. Dwie ma?o realistyczne postacie... no ciekawe jak Nolan wybrnie z tego w swojej konwencji i ciekawe co obecno?? Bane'a oznacza dla filmowego Bruce'a Wayne'a? Teraz pozostaje nam ju? chyba tylko czeka? do rozpocz?cia zdj?? i do pierwszych fotek z planu. Ewentualnie do og?oszenia kolejnej roli kobiecej, ale takie postacie chyba ju? mo?na uzna? za kluczowe.

(A)nonim

Łoo rety Hathaway w ogóle mi nie pasuje jako Catwoman, zbyt miła i niewinna z twarzy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Swoj? drog? ju? nie mog? si? doczeka? pojedynku Bale'a z Hardym. Zarówno aktorskiego jak i w scenach walki. Fani kina i filmu Bronson, na pewno wiedz?, ?e Tom jest wstanie wygl?da? jak Bane, tak?e o niego bym si? nie martwi?. Ciekawi mnie te? jak b?dzie wygl?da?a chemia pomi?dzy Hathaway i Balem. Bardzo lubi? Anne za talent i zdolno?ci komediowe, ale nie jest ona pierwsz? aktork? o której bym pomy?la? jako Catwoman Jednak wiem, ?e Christian w ostatnim czasie przeszed? screen testy za wszystkimi aktorkami i najwyra?niej Anne spisa?a si? najlepiej, tak?e co? musi w tym by?.

PS. tak, jest to potwierdzona informacja przez Nolana!

(A)nonim

A gdzie? Bo chcę podać info dalej.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Cytat: (A)nonim w 19 Styczeń  2011, 18:55:08
Łoo rety Hathaway w ogóle mi nie pasuje jako Catwoman, zbyt miła i niewinna z twarzy.

Na razie nie wiadomo na ile Hathaway będzie grała samą Catwoman, a na ile po prostu wątek miłosny. Została wybrana do roli Seliny Kyle, a co to oznacza w uniwersum Nolana jeszcze nie wiadomo
Posted on: 19 Styczeń  2011, 19:03:47

 No ja pierwsze co to na twitterze to przeczytałem. Za chwile będzie to wszędzie, już jest na /film i Joblo. Nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnego ogłoszenia prasowego, ale jest to prawdziwa informacja od samego Nolana.

(A)nonim

Selina Kyle to Catwoman obojętnie czy z kostiumem, czy bez.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Ciekawe w jakim stopniu Nolan b?dzie si? inspirowa? Knightfallem. <i czy wogole b?dzie> Na z?amanie kr?gos?upa Bruce'owi raczej nie licz?, bo w ko?cu film ten ma si? zako?czy? happy-endem a nie wózkiem inwalidzkim. Co do samego Toma. czuje ze pewnie da z siebie jeszcze wi?cej ni? mogli?my zobaczy? w Bronsonie.

LelekPL

Nikt nie powiedział, że film zakończy się happy-endem. Nolan powiedział, że historia się skończy, zatoczy koło, ale nie zaznaczył, że sukcesem lub porażką. Ja zostaję przy swoim zdaniu, że historii Batmana nie da rady spiąć klamrą w pozytywny sposób (mimo, że bardzo bym tego chciał)... albo będzie ona trwała wieki jak w komiksach albo skończy się tragicznie, bo jest to jednak niekończąca się walka.

Juby

http://wiadomosci.fdb.pl/14833-poznaj-wrogow-batmana

Tom Hardy jako Bane - jeśli ostro nabierze masy (sporo więcej niż w Bronsonie) to jestem absolutnie na tak. Znakomita informacja, ciekawe, czy będzie on "tym głównym" czarnym charakterem, czy będzie ktoś jeszcze? :o

Hathaway to jedna z najlepszych aktorek ostatnich lat według mnie. Jako Catwomen, trudno mi jest ją sobie wyobrazić (wydaje się za mało dzika, nie to co Pfeiffer), ale jako Selina jest to doskonały wybór. Mam nadzieję, że nie zrobią z niej blondynki, i przyznaje, że w moim odczuciu jest to zdecydowanie najładniejsza dziewczyna jaką na dużym ekranie miał Batman. ;)


Jordan, te postacie nie są mało realistyczne. Bane to gangster i morderca, który jest strasznie napakowany, szalony, umie walczyć i przez to budzi strach (+ nisi czarną maskę na twarzy). Kobieta Kot jako perfekcyjna złodziejka, typu Catherine Zeta-Jones z Osacznoych - absolutnie mile przeze mnie widziana. :D

I jeszcze jedno. Widziałeś kiedyś, aby jakaś trylogia skończyła się przegraną głównego bohatera Jordan? "Happy End" być musi, choć nie tak dużo "Happy". ;)


EricDraven

Call mi geek.

Juby

A i przydałby się news na głównej...

Maxie Zeus

CytatJa zostaję przy swoim zdaniu, że historii Batmana nie da rady spiąć klamrą w pozytywny sposób (mimo, że bardzo bym tego chciał)... albo będzie ona trwała wieki jak w komiksach albo skończy się tragicznie, bo jest to jednak niekończąca się walka.
Porażkę Nietoperz odniósł w TDK, także tym razem liczę na tryumf bohatera. Ale w sumie.. kto wie, co czai się w głowie Mr. Nolana :)
CytatTom Hardy jako Bane - jeśli ostro nabierze masy (sporo więcej niż w Bronsonie) to jestem absolutnie na tak.
Byka tak od razu z siebie nie zrobi. Wystarczy ze będzie troszkę bardziej napakowany niż w Bronsonie.. to jak dla mnie, juz będzie gites.

EricDraven

ja si? ciesz?, by?o mówione o deadshocie, black mask, riddlerze, a pad?o na bane'a i catwoman, dla mnie jest dobrze, bo jest bane, jest walka, a co lepsze mo?e w walce z kim? takim jak bane, batman u?yje granatów dymnych, ogólnie b?dzie bardziej cichy, b?dzie si? czai? chowa? i przykrywa? twarz peleryn? a nie taki KOZAK jak w tdk xD
Call mi geek.

LelekPL

Sam opis Bane'a który poda?e? cho? niepe?ny jest ma?o realistyczny. Trzeba doda?, ?e poza tym i? jest napakowany (nie powiedzia?bym aby Bane by? szalony) i ?wietnie walczy, jest te? ?wietnym strategiem i intelektualist?, który nosi maske luchadora. Je?li to nie jest absurdalny opis to nie wiem co nim jest.
Co do Catwoman to te? akrobatyczka i znawczyni sztuk walki, która cz?sto potrafi?a dorówna? Batmanowi... Tak to s? ma?o realistyczne postacie, je?li we?miemy pod uwag? wszystko co si? na ich sk?ada... podobnie by?o z Jokerem. Tak?e zdaj? sobie spraw?, ?e Nolan zrobi z nimi co? nowego, bo musi, jestem tylko ciekaw ile po?wi?ci z cech orygina?u i jak to b?dzie wygl?da?.

Co do trylogii: Ojciec Chrzestny, Obcy, Terminator by?o tego sporo :)

Juby

Batman by? kozakiem w TDK? ??? Ciekawe gdzie? :P

Odno?nie Bane'a, to je?li Bale umie nabra? masy i wyrze?bi? cia?o po tym jak schud? do Fightera, to Hardy te? móg?by si? postara?. ;) Zreszt? wi?kszy problem to jego wzrost (Bale - 183 cm, Hardy 175 cm - Bane 207 cm). :-\

Posted on: 19 Stycze?  2011, 20:07:55

 Ojciec chrzestny to dramat Jordan. A Terminator... hmm... Ko?czy si? z drug? cz??ci?, nast?pne to tylko efektowne dodatki... ;D