Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Silent Dark

W tym wątku kazdy powie co przedstawia jego avatar.

naz_

#1
Ja zmieniłem swojego avatara na wściekłego Hulka i czuję się z tym świetnie :)
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Mihcim

Batman z Arkham Asylum
wczesniej mialem Poison ivy tez z Arkham Asylum ; )

Leon Kennedy

Trójka ulubienców z trzech swiatów... Komiksu: Batman, gier: Leon Kennedy i pilki noznej: Francesco Totti.

m2reily

Boska Sarah Michelle Gellar czyli nieustraszona Buffy. :-)
 
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mel

Zmiana ze sm?tasa na "co?pi?knego'. Dlaczego? Bo ta wersja makes me jizz.
Tyle.

Juby

Witam! Odkąd wróciłem do szkoły (:P) na BC wpadłem może 5 razy tak na chwilę sprawdzić czy coś ciekawego się nie dzieje... A tu co? Chyba był jakiś remanent bo pamiętam, że kiedyś miałem już grubo ponad 1000 postów, a ten wątek miał ponad 20 stron. Coś się zmieniło, ale nic na gorsze. ;)

Kiedyś obiecałem, że nie zmienię już swojego avataru i zapewniam, że tak będzie, bo ten jest tym ostatecznym... Ale póki co dokonuje dwudniowej zamiany, aby wyreklamować nadchodzący 6 sezon Dr Housa, którego jestem wielkim fanem. We wtorek, albo środę wracam z powrotem na stary, choć może za tydzień znowu zrobię taką małą reklamę (o ile nadchodzące odcinki będą równie dobre co poprzednie sezony). 8)

PS: Wypasiony nowy avatar Mel! :o

Anonimowy

?wietna kompozycja, i do tego z moim ulubie?cem, House'm. Je?li masz swojego osobistego bloga, to ustaw ten podpis/sygnaturke jako logo ;] czekam z niecieprliwo?ci?, i to w?a?ciwie jedna z najlepszych rzeczy która mnie czeka w poniedzia?ek.

Huntersky

UDAŁO MI SIĘ ZROBIĆ PRZEZROCZYSTEGO PNG Z GRADIENTEM!
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Twist!

Mój awatar to nic innego jak część jednego z plakatów pierwszego Batmana Tima Burtona z 1989 roku, trochę zmieniony w jednym z najprostszych programów graficznych - Photo Scabe. Mimo wszystko polecam, bardzo prosty w obsłudze i szybki, zmieniłem na nim zdjęcie mojego znajomego, że nie wie dział co to jest .


MJ

Ju? jaki? czas temu zmieni?em awatar na House'a.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

król P

Mój avatar, jak każdy wie przedstawia mojego ulubionego bohatera Nightwinga.

JaRo II

 Obecny avatar to ju? czwarty jaki mam na tym forum - i ponownie przedstawia Jasona antybohatera kultowej serii horrorów. Zawsze wstawiam sobe Jasona, gdy? obok Batmana to moja ulubiona fikcyjna postac.
Osobi?cie bardziej podoba? mi si? wcze?niejszy avatar (mo?ecie go znale?c pod ksywk? 'JaRo' ), ale ten bie??cy te? jest w porz?dku (przynajmniej mi si? podoba :p ).
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Juby

Miałem nie zmieniać już awatarów, ale ten po tych niemal 9 miesiącach mocno mi się znudził. W dodatku aktualnie rysuje cały czas obrazki mangi (w tym mojego ulubionego "Dragon Balla"), więc postanowiłem zmienić swój image na forum. Awatar to fragment Son Goku, Super Saiyanina, w czasie pojedynku z Freezerem.
Sygnaturka może jeszcze ulec zmianie, ale nie chodzi o to jak wygląda, ale ot gdzie przenosi po kliknięciu - do najlepszej kontynuacji mangi jaką stworzył Akira Toriyama jaką znam. ;) Polecam!

PS: MJ - genialny awatar! :D


MJ

Dzięki, sporo szukałem czegoś takiego, a co do Multiverse to ma jedną wadę, za wolno robią nowe strony, fajny pomysł chłopaki mieli.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...