Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Muzyka

Zaczęty przez Funky, 23 Czerwiec 2008, 14:54:45

vincent

Witaj na forum.
Co racja, to racja. 3DoorsDown dają radę ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mel

A tak wracając do muzyki, to ostatnio nie mogę się oderwać od B-52s... Styl tej grupy mnie powala na kolana! Wieją niesamowitym kiczem, ale w jaki charakterystyczny sposób...

vincent

Ostatnio odkryłem parę świetnych zespołów:

http://www.youtube.com/watch?v=olwVCye_6Do The Gaslight Anthem - "Drive"

http://www.youtube.com/watch?v=qX7vUe2zuFI Spoiler NYC - Ruined

Volbeat:

http://www.youtube.com/watch?v=I5O2eetp5tw "Maybellene I hofteholder"

http://www.youtube.com/watch?v=eclMypNggQQ The Garden's Tale

:)



Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Funky

B-52 fajna kapelka można się przy ich muzyce zrlekasować 8) A najbardziej kojarze ich kawałek do "Flinstonów" który osobiście bardzo lubię :)

isild87

Roznorodnosc - o to chodzi w muzyce
Zaleznie od nastroju,raz powazne Requiem Mozarta,innym razem melancholijny Velvet Underground,jeszcze innym razem The Cure lub Depeche Mode
A czy sa tu jacys faceci Rammstein lub Lacuny Coil? - ja przy tej muzyce odlatuje  ;D

Gieferg

Wyszło właśnie nowe Guns N Roses.

Nie czekałem na tę płytę bo już kilka lat temu straciłem wiarę w to , że wyjdzie ona przed końcem świata. A tu proszę, nie tylko jest ale jeszcze jest lepsza niż się spodziewałem. W porównaniu do innych tegorocznych powrotów (AC/DC, Metallica) qypada po prostu rewelacyjnie. Panowie z AC/DC odgrzali raz jeszcze tegos amego kotleta (fakt, że dalej smaukje, ale ilez można) a Metallica, cóż, poprawa jest ale po St.Anger trudno żeby jej nie było. Tymczasem Chinese Democracy jest czymś nowym i czymś bardzo dobrym. Jednak co Axl to Axl i taki npo Velvet revolver, którego pierwszy album bardzo lubiłem odpada w starciu z Chińską Demokracją w pierwszej rundzie.

Nie byłem zbytnio na bierząco z wszystkiemi przeciekami, wersjami demo itp. słyszałem bodaj jeden bootleg zawierający materiał który znalazł się na tej płycie i w sumie nie wiedziałem czego się do końca spodziewać. Po kilku przesuchaniach mogę powiedzieć, że jak na razie za najmocniejsze punkty abumu uważam utwór tytułowy i Sorry, z tym, że utworów dobrych i jeszcze lepszych jest tu naprawdę sporo, jakoś nie pamiętam żeby był jakiś, który mi się nie podobał. Więcej powiem jak wslucham się w płytę bardziej, ale póki co jestem jak najbardziej zadowolony. Oby nie trzeba było czekać na kolejny album następnch 15 lat - jeśli Axl spełni to co zapowiedział i faktycznie do 2012 b ędą jeszcze dwie płyty (nie ba\rdzo w to wierzę) byłoby super
_________________
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

El Cornetto

Co jest takiego nowego w Chinese Democracy? Bo jak dla mnie to wciąż ten sam G'n'R. Podobnie jak z AC/DC (Metallici nie słucham). Jak dla mnie wszystko sprowadza się do gustu :P. Lubisz bardziej AC/DC - kupujesz co grają. Lubisz bardziej G'n'R - kupujesz co grają.
Ja AC/DC uwielbiam właśnie za rozpoznawalny styl. Wiem, że jak kupię płytę to nie będzie tak, że tylko jedna piosenka mi się spodoba (Jak to jest z Jackiem Johnsonem - na szczęście przed kupnem odsłuchałem i zaoszczędziłem pieniądze).

Gieferg

No nie wiem, jak dla mnie Chinese Democracy różni się i to znacznie od Takiego AFD czy obydwu UYI i w przeciwieństwie do nowej płyty AC/DC tutaj mamy powiew święzości ale trudno się dziwić skoro na dobrą sprawę to wcale nie jest ten sam zespół, mimo że została nazwa GNR to jest tu tylko Axl (no i Dizzy, ale Dizzy się nie liczy) - są piosenki w zupełnie nowym stylu, są zabiegi których na tamtych płytach nie stosowano, ogólnie brzmi o inaczej, nie jak stare GNR ale dobrze. Black Ice AC/DC też jest fajne, tyle że...już to słyszałem, zbyt wiele razy.

I niekoniecznie to jest kwestia lubienia cy nie lubienia danego zespołu. Gdyby GNR zeszmaciło się jak Metallica przy St Anger to na pewno bym ani nie kupił, ani nie chwalił. Zresztą z Gunsów kupiłem jak dotąd tylko koncertówkę.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mihcim

GNR juz nie sa tacy swietni jak byli kiedys.A Axl zamiast wariowac na scene to se troche dupskiem porusza...Kiedys byl piekny i mlody teraz jest gruby i stary hehe
Wszyscy (Slash,Duff,Matt) byli czlonkowie zespolu odeszli do Velvet Revolver.
Posluchajcie tego zespolu naprawde dobry

Gieferg

Velvet Revolver wydał jedną dobrą płytę (Contraband), jedną nijaką (Libertad) w tym roku został bez wokalisty i zdaje się, że jego dni są policzone. BTW nowe Guns N Roses bije na głowę debiutancki album Velvetów.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

El Cornetto

Velveci spłodzili też swietną piosenkę Set Me Free do Hulka Anga Lee.

Gieferg

Jest na "Contraband", faktycznie dobra (jak i cała płyta zresztą).   
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

(A)nonim

To Velveci się nie rozpadli jakiś czas temu?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mihcim

#103
Nie...Tylko Slash wzial sobie "przerwe"
a teraz nowy album Axla wchodzi
On sie nazywa Chinese Demoracy

Gieferg

A o czym ja mówiłem pare postów wcześniej? Formalnie to jest album Gunsów, ae wszyscy wiemy jakie z tych "Gunsów" jest Guns N Roses :P Nie zmienia to jednak faktu że płytka jest świetna.

A Velveci wykopali wokalistę co raczej im dobrze nie wróży.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.