Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Son of Batman

Zaczęty przez Rado, 20 Styczeń 2014, 21:48:48

XIII

Film to mocny średniak ale jestem zadowolony bo komiks oceniam na 0/10. Bardziej mi się podobał niż JL War które przypominało mi zrzynkę klimatu MCU którego tak nie cierpię.Co do pierwszej krytykowanej ninja sceny uwielbiam ją przypomina mi filmy z Sho Kosugim albo naszego Krzysztofa Kolbergera w Ninja Mission. Uwielbiam ten b klasowy sznyt.

Leon Kennedy

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami "Son of Batman" to zwykły przeciętniak ze sporą ilością słabych scen... Damian walczący z mięśniami ala The Rock ::), Deathstroke próbujący zrobić bóg wie co, Gacek rozwalający go dwoma strzałami i znów Damian. Scena z ninjami w niczym mi akurat nie wadzi, bo przynajmniej robiła to Głowa Demona, a nie mały smarkacz, design Gacka fajny, a najlepszy wygląd zaliczył Nightwing. Podsumowując, komiks był słaby, a animacja chyba jeszcze gorsza.

Kalamir

#17
Ten film jest debilny... jeszcze jakby si? komiksu trzymali, to jako tako... ale karabin gatlinga na strza?y, które nigdy si? nie ko?cz?? Deathstroke, który rzuca wyzwanie i ucieka po 2 ciosach bombarduj?c wszystko z helikoptera? Leczenie Man-batów tak, aby pospadali do morza wype?nionego rekinami? (u wybrze?y Szkocji notabene). No i Nightwing im si? chyba z Timem Drake'iem pomyli? :/

Przynajmniej  Jason O'Mara da? rad? jako Batman. No i mi si? podoba?o, ?e Bat spu?ci? b?cki DS Arkham Origins style xD x6 ciosów....


bardzo n?dzny film...ale TALIA MIA?A TAAAKIEEE...

Deuce

Nic odkrywczego ju? nie napisz? ponad to, co zauwa?yli inni. Film zawiera? wiele elementów sk?adowych, które prze?o?y?y si? na ogólny obraz. Mog? tu jedynie wymieni?, co mnie najbardziej dra?ni?o. Od takich pierdó?, jak za d?ugie w?osy Ra'sa, przez jego ?mier?, a? do pozbawienia Slade'a oka przez Damiana. Nigdy nie ukrywa?em, ?e to w?a?nie syn Batmana jest postaci?, której najbardziej nie lubi? w ca?ym DC Comics. Jego wersja filmowa mojej opinii nie zmieni?a. Ca?y czas mnie wpieprza? swoim zachowaniem, a szczególnie arogancj?, ci?g?ym wychwalaniem si? oraz ca?kowitym brakiem szacunku do innych.
Z pozosta?ych rzeczy, to kiepska scena z odtruwaniem man - batów. Z góry za?o?yli, ?e ci wszyscy ludzie potrafi? p?ywa?, cho? zupe?nie ich nie znali. Nie potrzebnie te? doprawiali Crocowi ogon, który nast?pnie zosta? mu urwany. Czasami te? mia?em wra?enie, ?e s?ysz? d?wi?ki muzyczne, znane z serialu The Batman. Dziwne te? rozwi?zanie ze scen? walki Nightwing vs Damian. Zamiast po?wi?ci? 1 - 2 minuty, aby j? pokaza?, to powplatali kadry ze starcia w napisy.
Podsumowuj?c, zdecydowania jedna ze s?abszych animacji od WB.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

DeadlySmoke

Deathstroke jak z gościa, który po eksperymencie wojskowym ma kilkukrotnie zwiększoną sprawność fizyczną i mentalną. Można zrobić taką ...  :-X ... nie będę pisał musiał bym użyć mocnych słów.
Deathstroke wykorzystuje dziewięćdziesiąt procent swojego mózgu a tu hm pięć.

codic

Spieszę poinformować, że Batman: Syn Batmana można wypożyczyć lub kupić w iTunes w wersji z polskim lektorem (oryginalna ścieżka do wyboru) oraz polskimi napisami w jakości HD:

https://itunes.apple.com/pl/movie/dcu-son-of-batman/id839616978

oraz w wersji z polskimi napisami w Google Play -
https://play.google.com/store/movies/details/DCU_Son_Of_Batman?id=232UbJh5wDM&hl=pl

W iTunes odrobinę przydrogawo, ale to w końcu HD i wersje językowe do wyboru. A z tego co wiem nie ma planów pojawienia się tego filmu na Blu-Ray w polskim wydaniu prawda?
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

LelekPL

Lepiej by było go nie kupować mimo wszystko.

codic

Dlaczego? O co konkretnie chodzi? Słaba produkcja, w sensie nie warta wydania pieniędzy?
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

LelekPL

Bardzo słaba, wystarczy poczytać ten temat jeśli chcesz poznać moją opinię.

Juby

#24


Po wczorajszym seansie Son of Batman chyba znowu muszę zrobić sobie przerwę od taśmowo produkowanych DC Universe Animated Original Movies. Bardzo słaby film animowany. Nieciekawy, brzydki, irytujący, zwłaszcza wszechstronnie uzdolnionym, tytułowym synem Batmana. Mam polską - okrojoną - wersję komiksu o tym samym tytule, na którym lekko bazowano tę animację i od zawsze powtarzam, że warto go zobaczyć choćby dla znakomitych rysunków Andy'ego Kuberta. Powodów żeby zobaczyć ponownie to anime (anime? tak to wygląda) nie dostrzegam.


Night_Wing [usunięty]

"Son of Batman" to wyj?tkowa animacja, w tym wzgl?dzie, ?e trudno dok?adnie oceni?, wyszczególni? jej wady - których troch? si? tu nazbiera?o - i wyszuka? u niej wyra?niejsze, dominuj?ce plusy. Konstrukt fabularny troch? ucierpia?, niestety. Komiksu nie czyta?em, wi?c na pierwowzorze nie mog? si? zbytnio wzorowa?. Damian, który mia? by? dziedzicem skrajnie obsesyjnego R'as al Ghula, pragn?cego zniszczy? pe?n? chaosu ludzko??, by j? pó?niej odrodzi? wedle swojej ,,prawej" idei, by? oczkiem w g?owie scenarzystów. W jego sylwetk? wpakowano tak du?o, ?e niektóre jego umiej?tno?ci by?y nierealne. Dziecko - prawie nastolatek - które wychowa?o si? w Nanda Parbat, bez ?adnego k?opotu ,,k?adzie na ?opatki" kilku, ba!, nawet kilkunastu ros?ych ,,zawodowych" zabójców z Ligii. Nie do??, ?e jest to ma?o prawdopodobne, nawet bior?c pod uwag? zwinno?? m?odziaka, to dodajmy do tego, ?e Damian z dum? przedstawi? si? jako ten, kto w wieku 6-ciu lat zhakowa? "NORAD". Kolejna abstrakcja. Geniusze z nurtu hakerskiego dokonuj? takich rzeczy - o ile jest mo?liwe i wyst?puje nie tylko na filmach i w serialach -  przynajmniej te 8 lat pó?niej i nie s? oni ,,zabójczymi Ninja".



Do samej kreacji Batmana nie mia?em zastrze?e?. Ani do sylwetki Alfreda, Nightwinga itp.
Deathstroke, jak to Deathstroke. To tu, to tam. Jak ju? si? pojawia to dzia?a konkretnie, a jak nie, to w pó?cieniu czeka na okazj?. Jego pchanie si? w kierunku pozyskania serum od dr Langstroma, które po iniekcji  tworzy ko?ciste, okryte gnij?c? skór? wampirzo-nietoperze bestie, by?o bardzo dziwne. Przynajmniej wpasowa?o si? do mrocznej mgie?ki Gotham City.



Obrys: postaci R'as'a i np. wi?kszo?? sylwetek ludzi z drugiego planu - by? niekompletny, niedok?adny, i rozmazany. Graficznie niniejsza produkcja by?a nierówna. Zbyt du?o ostrych kresek kontrastuj?cych z ,,mi?kk?" twarz? Bruce'a Wayne'a, jak w nowoczesnej animacji przechodz?cej w "Anime".
Moja Ocena: 7/10